Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 65

  • 37 494
  • 744
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
А пък повторението щяло да бъде от 16 часа.

Повторението ме устройва идеално.По това време в къщи е тишина и спокойствие. Hug

# 16
  • Мнения: 1 863
                           Кеии



  За всички малки и големи ученици и учители - ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН!!!  Много успехи!!!

  Всички чакаме май с нетърпение понеделник, от носталгия, от любопитство, от всичко. Simple Smile По мои сметки май ще си хвърлим халката в морето и ще свърши епизода newsm78, а тортата/демек бара/ и черешката/ текнето/ ще са за начало във втори епизод Joy Joy Joy Така ми се струва.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 18:13 от Tanya_M

# 17
# 18
# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 1 863
Ооооо, това 16 часа хич не ме устройва, трябва да ме изгонят от работа, за да гледам повторение. Тайно се надявах да е по нощите newsm78 newsm78 newsm78

  А Нургюл е много красива в новия проект, с хубав загар, много свежа. Очертава се интересен сериал. Хареса ми първа серия. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 131
Момичета   newsm78 и аз си мисля че в понеделник няма да се стигне до този толкова важен момент за Саваш и Ясемин   newsm78 newsm78
 Peace надявам се дори и безразборното рязане на епизодите сериалчето ни да се радва на по-голям зрителски интерес ,иначе може и да не видят обикновените зрители втория сезон на Лин  newsm78 newsm78




а за часа на излъчване и повторението на другия ден според мен повечето от зрителите ще могат да гледат Лин съвсем необезпокоявани от това че ще изтърват някое от новите Шоута и по Нова и по Бтв  Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 8 416
                          Кеии



  За всички малки и големи ученици и учители - ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН!!!  Много успехи!!!

  Всички чакаме май с нетърпение понеделник, от носталгия, от любопитство, от всичко. Simple Smile По мои сметки май ще си хвърлим халката в морето и ще свърши епизода newsm78, а тортата/демек бара/ и черешката/ текнето/ ще са за начало във втори епизод Joy Joy Joy Така ми се струва.

 Joy Joy JoyТанче сега ми напомни за много важния въпрос на Саваш -Обичаш ли лодки непозната сладурано?Саваш  много коцкарски го раздаваше първата серия Joy

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 18:30 от Eny87

# 25
  • Мнения: 0
Днес си купих вестник TV Сага и на горицата бяха нашите хубавци ...

# 26
  • Мнения: 8 416
Цвети и аз си го купих вестничето.Много хубави снимчици са сложили на нашите сладури.

# 27
  • Мнения: 45
Лелее момичета потънах в земята от срам. Embarassed Забравих да почерпя. ooooh! Днес племеницата навършва цели 2 годинки.
Да ви е сладко. bowuu

# 28
# 29
  • Мнения: 2 131
Илка   newsm51 да ти е жива и здрава малката принцеса ,да расте буйно и умно дете  smile3510

Общи условия

Активация на акаунт