Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 65

  • 37 567
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21 201
Сега чух истинските гласове на Мурат и Нюргюл, нямат нищооооо общо с дубльорите. Sick
И аз първо погледнах дали завършва щастливо сериала и тогава реших, че ще го гледам, защото ми омръзна от трагедий.

# 676
  • Мнения: 21 201
Към моят пост ли е адресирано? Ако е така-да наистина сега, защото Гордата Аси съм го гледала по тв.то., когато го даваха, но там дубльора на Мурат ми допадаше.

# 677
  • Мнения: 14 840
Към моят пост ли е адресирано? Ако е така-да наистина сега, защото Гордата Аси съм го гледала по тв.то., когато го даваха, но там дубльора на Мурат ми допадаше.
не не към т воя пост  нещо  интернета се  бъзика  и неможах да си го побликувам. Сега гледах част от 2 епизод и Саваш се жени за жената на брат заради някакъв тъп обичай-  леле

# 678
# 679
  • Мнения: 1 863
  Незнам колко рев изрева Китка, но Яска колко пъти вися като "каиш" заради нея ...

# 680
  • Мнения: 2 131
Ооооо, Свет, тръстика, битанем, мнооого висока Mr. Green Обичам рози, но добавката им - още повече Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Свет, аз тогава ревях, докато правех клиповете и докато стигна до финала му, вече съм надута в всякъде ooooh! ooooh! на този голям рев му дръпнах, като го правех ooooh!
http://www.vbox7.com/play:b0a0cac2

http://www.vbox7.com/play:956d31fe


Танечка джанъм съжалявам за тръстиката ,но радвай се че я има ,защото аз съм повече от година и кусур по борси и тръстика йок , но нейсе добре че ви намерих и вас и това страхотно сериалче че все още се крепя, а за това твое клипче няма как да не си се подула от плач ами ти си подбрала едни от най-тежките моменти , то трябва да си сърце от камък за да не заплачеш  Peace Peace

# 681
  • Мнения: 2 131
 Незнам колко рев изрева Китка, но Яска колко пъти вися като "каиш" заради нея ...



най ми беше гадно за празника на Омерчо ,  дето зарад голямата и уста и голямото и доверие към абито си беше отвлечена и пак Савашко и Яска го отнесоха ,а и като черешката на тортата се появи и бабати Шахи  Peace да я кани за кума у балдаровия конак  Peace

# 682
  • Мнения: 12 837
Сега гледах част от 2 епизод и Саваш се жени за жената на брат заради някакъв тъп обичай-  леле
[/quote]

Ееееее браво, оригинала си е оригинал!  bouquet
 Видя ли защо се ядосваме ,че съсипват сериала тези от Нова, не стига, че го режат както им дойде, но и гласовете нямат грам прилика с истинските.
А в Турция как се мисли за телевизионният зрител, вървят рейтинги след всяко излъчване на епизода, а екипа на филма се съобразява дори с коментарите на аудиотията си. Спомняте ли си , че рекламната агенция на Ясемин беше закрита именно под натиск от спонсорите на продукцията

# 683
  • Мнения: 1
 А като ви чета за тръпката, която ни държеше по цяла седмица, как стояхме по нощите и чакахме да пуснат снимки, трей, подсказка по всички направления, от където може нещо да се покаже!? newsm78 И си спомням Иран и Пала като го гръмна......как онемяхме всички и вече даже и сценарий не можехме да измислим ooooh! ooooh! ooooh!
  Елиииии, не ми пипай мазола, че ще се развихря Joy Joy Joy Кемал да и беше останал за мъж, та да види как слънцето ще изгрява от запад #Cussing out Само като се сетя какво ще ги твори, това и беше най-малкия проблем. Mr. Green
Танче, като гледам как са направили сериите - тук ще чакат 3-4 серии поне, за да разберат дали Савашчо е жив...

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 19:01 от Miki_76

# 684
  • Мнения: 14 840
Сега гледах част от 2 епизод и Саваш се жени за жената на брат заради някакъв тъп обичай-  леле

Ееееее браво, оригинала си е оригинал!  bouquet
 Видя ли защо се ядосваме ,че съсипват сериала тези от Нова, не стига, че го режат както им дойде, но и гласовете нямат грам прилика с истинските.
А в Турция как се мисли за телевизионният зрител, вървят рейтинги след всяко излъчване на епизода, а екипа на филма се съобразява дори с коментарите на аудиотията си. Спомняте ли си , че рекламната агенция на Ясемин беше закрита именно под натиск от спонсорите на продукцията

[/quote]права си но в България всички Тв режат сериалите. Да се надяваме поне че ще го излъчат целия без да го прекъсват за неопределено време и после пак да го пуснат  Те не само в Турция мислят за зрителя - навсякъде е така без у нас

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 19:03 от djoleva

# 685
  • Мнения: 1
Сега гледах част от 2 епизод и Саваш се жени за жената на брат заради някакъв тъп обичай-  леле


Ееееее браво, оригинала си е оригинал!  bouquet
 Видя ли защо се ядосваме ,че съсипват сериала тези от Нова, не стига, че го режат както им дойде, но и гласовете нямат грам прилика с истинските.
А в Турция как се мисли за телевизионният зрител, вървят рейтинги след всяко излъчване на епизода, а екипа на филма се съобразява дори с коментарите на аудиотията си. Спомняте ли си , че рекламната агенция на Ясемин беше закрита именно под натиск от спонсорите на продукцията


eliNIM, сега убий ме немога да си спомня къде и как свърши серията.... а преди.... по цели нощи се пишеха сценарии... да не говорим колко време чакахме да разберем какво става със Саваш покрай Нова година....

# 686
  • Мнения: 1 863
Мики, една серия само с г-н Никой ще се разправя, една серия с Яска ще се прощава, една серия картата с компаса ще мери и като го гръмнат....една серия ще разнасят вързопа на коня......и чак тогава може и да се появи нещо от вързопа Joy Joy Joy

# 687
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Някои с малко по-вече познания по турски да каже за какво става дума  - това е от дизито на Фериде и се отнася за новия и филм.

diziyi paartesi gününe almışlar arkadaşlar yarın yeni bölüm yok. Maalesef en başta perşembe gününden başka güne alınmasını talep etmiştik ama 5 bölüm bizi göz ardı ettiler. Şimdi de diziyi en olmuyacak gün olan pazartesiye koymuşlar. En fazla dizinin yayınlandığı gün pazartesi. Arka Sokaklar,Yer Gök Aşk, Yalancı Bahar, Sensiz Olmaz, Al Yazmalım dahasını siz sayın..

bu dizi ne yazıkki 2-3 bölüm sonra final yapacak, en baştan tutmayacağını zaten biliyordum ama yine de üzüldüm. Tek izlediğim diziydi.


Ако е такова за каквото си мисля аз, просто съжалявам.

# 688
  • Мнения: 2 131
Сега гледах част от 2 епизод и Саваш се жени за жената на брат заради някакъв тъп обичай-  леле

Ееееее браво, оригинала си е оригинал!  bouquet
 Видя ли защо се ядосваме ,че съсипват сериала тези от Нова, не стига, че го режат както им дойде, но и гласовете нямат грам прилика с истинските.
А в Турция как се мисли за телевизионният зрител, вървят рейтинги след всяко излъчване на епизода, а екипа на филма се съобразява дори с коментарите на аудиотията си. Спомняте ли си , че рекламната агенция на Ясемин беше закрита именно под натиск от спонсорите на продукцията

[/quote]

Eли Peace  за нас които сме гледали сериала в оригинал и едва ли не наизуст им знаем и репликите и жестовете е болезнено защото сме разбрали значението на цялата серия ,а за обикновения зрител който не знае нищо за сега го вълнува случващото се на героите а и малко са хората които гледат ,слушат със душа и сърце както сме ние романтични джанъмки , а по принцип всички знаем че турските сериали се гледат и слушат внимателно ,а не като останалите сапунки като го пуснеш и можеш да си вършиш междувременно домакинската работа и почти нищо няма да изтървеш  Peace Peace

# 689
  • Разград
  • Мнения: 8 243
А това от дизито на Мурад - май няма да берем грозде.

asiyemm tesekkür ettimm
keske Murat'ın kesinleşen bi projesi olsa yaa cok özledim artık sinemada görmek istiyorum bu sene dizi olmaz artık o kesinleşti de şu Yılmaz Erdoğan'ın çekiceği Bağbozumu filminden de hala ses seda yok. iptal mi oldu acaba

Bu Bakışlara Ölünürrr

Общи условия

Активация на акаунт