Предложения за име на момиченце

  • 2 323
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Всъщност защо ще се насочили към буквата С точно? Има прекрасни женски имена, кое от кот по-хубави. Щом не искате да се дразнят бабите, изберете неутрална буква.

Таткото е със С  Wink

# 16
  • Мнения: 6 993
На таткото последно бих кръстила.
Любена най-много ми харесва от досега предложените.

# 17
  • Мнения: 4 555
А ти с коя буква си?
Или не искате да не е на никого, пак за да няма сърдити, затова сте избрали компромисния вариант на таткото?

Толкова е ограничаващо всичко това  Tired

# 18
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
София ,Соня ,Лилия и Лидия ми харесват най-много от изброените дотук. Heart Eyes
Предлагам Стефани/я ,Светлозара .
Леда, Людмила.

# 19
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
На дядо Любен аз без да се замисля бих кръстила Любов.  Peace

# 20
  • Мнения: 3
На мен пък със ''С'' ми харесват София и Силвия, а с ''Л''-Лора и Леа. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
Със С харесвам Сара. С Л - Лора, Лилия

# 22
  • Мнения: 65
А ти с коя буква си?
Или не искате да не е на никого, пак за да няма сърдити, затова сте избрали компромисния вариант на таткото?

Толкова е ограничаващо всичко това  Tired

Наистина е ограничаващо, дори почвам да се изнервям. Може би вече и аз изглеждам точно така:  Tired
По принцип аз реших да е на таткото, засега поне напълно е заслужил това, дано не съжалявам един ден  ooooh!

Благодаря ви момичета за предложенията   bouquet Стефания ми харесва от изброените, също Леа/я...

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 372
София ми харесва много.Любомира не.Светлана не е лошо.Николета не ми харесва.Със С предлагам Славяна,Силвина,Силвана,Симона,Снежана,Савина,Самуела,Стелияна,Стефани.Peace А някоя друга буква не ти ли харесва,някоя неутрална или пък твоята?

# 24
  • Мнения: 6 442
Ааа, Карамел, със С мнооого ми харесва Славена Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 739
И аз съм за Славена.

С Л - Луиза.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Любляна

# 27
  • Мнения: 1 092
София е много хубаво име
С Л - Лилия

# 28
  • Мнения: 15 033
Аз също много харесвам името Стефания. Друг фаворит със С ми е Симона, а с Л - Линда. Но името трябва да се съчетава и с фамилията, за да е звучно Simple Smile

# 29
  • Мнения: 65
Благодаря ви, момичета  Hug Още нямаме краен вариант  Wink Май вариантите с Л отпадат, харесват ми всички като имена, но за нашето бебе някак си не мога да възприема никое от изброените. Остават да се обсъждат предложенията със С, предполагам, докато не ми писне. Тогава ще реша за по-малко от секунда  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт