Каква пералня

  • 849 245
  • 6 188
  •   2
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 2
Днес питах за гаранцията! Увериха ме, че промоцията за Електролукс все още е валидна/ от 01,10,2013- до 31,10,2013/, като гаранцията важи със същите условия за всичките 55месеца без да е нужно да се вика техник за профилактики и други. Все пак мисля да прочета общите условия на гаранцията преди да я взема.

Иначе забелязвам, че тези 2 модела почти не се различават:

1, http://www.technopolis.bg/b2c/details/687377/P11100101/Peralnya- … OLUX-EWF-1276-GDW
2, http://www.technopolis.bg/b2c/details/687376/P11100101/Peralnya- … TROLUX-EWF1287HDW

като

1, Има само частична защита от преливане, А+++, за тази има един куп информация из интернет
2, Според полис-а тази е даже A+++ -10 и дизайна е малко по различен .... прилича на AEG, за тази почти няма информация в интернет намерих само в руския им сайт

# 1 171
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10
Какво ще кажете за тази пералня+сушилня за вграждане?
А този on-line магазин надежден ли е? Досега съм пазарила уреди само от Техномаркет и Технополис и ми е притеснено малко.

# 1 172
  • Мнения: 5 873
Радвам се,че гаранциите вече са това ,което трябва да бъдат. Simple Smile
***

Аз имам питане - колежка се интересува от комбиниран свободностоящ уред пералня +сушилня. Няма място ,затова варианта с отделни уреди отпада. Дайте съвет за марка,модел,моля?
Благодаря. Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 окт 2013, 17:30 от Ванчето

# 1 173
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10
Хайде де, моля за помощ и съвет  Praynig Sad
Самоцитирам се:
Какво ще кажете за тази пералня+сушилня за вграждане?
А този on-line магазин надежден ли е? Досега съм пазарила уреди само от Техномаркет и Технополис и ми е притеснено малко.

# 1 174
  • Мнения: 15 379
Марион, самата гаранция от 6 години не би ме колебала Wink.

# 1 175
  • Мнения: 7 987
Хайде де, моля за помощ и съвет  Praynig Sad
Самоцитирам се:
Какво ще кажете за тази пералня+сушилня за вграждане?
А този on-line магазин надежден ли е? Досега съм пазарила уреди само от Техномаркет и Технополис и ми е притеснено малко.

Онлайн магазинът е надежден, но той си е като Техномаркет и Технополис и си има нормални магазини. Само че това май е пералня без сушилня.

# 1 176
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10
 Party
Хаха, благодаря ти, celika. Преди това гледах характеристики на някакъв Фагор (пералня+сушилня) и нещо съм се заблудила тотално  Embarassed Embarassed Embarassed Blush Blush Blush

# 1 177
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Добри отзиви съм чела само за комбинирано АЕГ, беще около 1300 лв май. Потърси модел, едва ли са много.

# 1 178
  • Мнения: 7 987
Аз като търсих преди 3 години такава, най-евтината беше 1500 лв.

# 1 179
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Предложения за пералня с максимално високи обороти?
За марка нямам предпочитание,разбира се  по възможност качествен модел изпитан във времето... Simple Smile Няма да откажа на други Йекстри,но тази на първо място.
Цената- мамксимум до 1000лв.
Държа на оборотите,тъй като за момента нямам възможност за покупка на сушилня,а се налага да сменям старата.
Да си побутна въпроса... Blush

# 1 180
  • Мнения: 7 987
Предложения за пералня с максимално високи обороти?
За марка нямам предпочитание,разбира се  по възможност качествен модел изпитан във времето... Simple Smile Няма да откажа на други Йекстри,но тази на първо място.
Цената- мамксимум до 1000лв.
Държа на оборотите,тъй като за момента нямам възможност за покупка на сушилня,а се налага да сменям старата.
Да си побутна въпроса... Blush

Щях да ти пиша, но после забравих. Колкото и да са ниски оборотите, като гя пунеш още веднъж центрофугата, ще е доста сухо прането след нея.

# 1 181
  • Мнения: X
Днес питах за гаранцията!

Хайде де, моля за помощ и съвет  Praynig Sad
Самоцитирам се:
Какво ще кажете за тази пералня+сушилня за вграждане?
А този on-line магазин надежден ли е? Досега съм пазарила уреди само от Техномаркет и Технополис и ми е притеснено малко.

Проверете дали казана се разглобява /от две части/.
Скрит текст:
Необходимо е при смяната на лагерите, които не са гаранционен елемент,
а и за в бъдеще.
Тези дни се занимавах с подмяната на лагерите на LG-12 годишна, на мои познати.
Ето и снимков материал:
http://pavlinas.snimka.bg/details/peralnq-lg-wd-1274-fb.782996

# 1 182
  • София
  • Мнения: 12


Днес питах за гаранцията! Увериха ме, че промоцията за Електролукс все още е валидна/ от 01,10,2013- до 31,10,2013/, като гаранцията важи със същите условия за всичките 55месеца без да е нужно да се вика техник за профилактики и други. Все пак мисля да прочета общите условия на гаранцията преди да я взема.

Иначе забелязвам, че тези 2 модела почти не се различават:

1, http://www.technopolis.bg/b2c/details/687377/P11100101/Peralnya- … OLUX-EWF-1276-GDW
2, http://www.technopolis.bg/b2c/details/687376/P11100101/Peralnya- … TROLUX-EWF1287HDW

като

1, Има само частична защита от преливане, А+++, за тази има един куп информация из интернет
2, Според полис-а тази е даже A+++ -10 и дизайна е малко по различен .... прилича на AEG, за тази почти няма информация в интернет намерих само в руския им сайт

Всъщност има малко повече разлики - първата е с капацитет 7 кг., втората с 8 кг.
Не знам дали ELECTROLUX-EWF1287HDW има програми за освежаване с пара, но другата със сигурност има! И освен това ELECTROLUX-EWF-1276-GDW е посочена с грешна дълбочина в Технополис. Когато купувах моята им обърнах внимание, но явно не им се е сторило важно да го поправят. На мен ми трябваше пералня с дълбочина под 55 см., за да я сложа под плота и за малко да я пропусна. Затова е най-добре да си изтеглите потребителските инструкции на моделите, които харесвате и да проверите програмите и габаритите, защото описанията често са непълни, а понякога и неверни.

# 1 183
  • София
  • Мнения: 38 632
Предложения за пералня с максимално високи обороти?
За марка нямам предпочитание,разбира се  по възможност качествен модел изпитан във времето... Simple Smile Няма да откажа на други Йекстри,но тази на първо място.
Цената- мамксимум до 1000лв.
Държа на оборотите,тъй като за момента нямам възможност за покупка на сушилня,а се налага да сменям старата.
Да си побутна въпроса... Blush

Моята е Беко с 1200 оборота. Вече една година я ползвам - много съм доволна.

# 1 184
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
L'Agent ,помня хвалбите ти от старата тема... Simple Smile
Дано работи все така безпроблемно  Hug
Гледах я тази пералня,допада ми...
Ще ми припомниш ли параметрите моля  Praynig
Или линк?

Общи условия

Активация на акаунт