Мнение за Мебели Лейзи

  • 5 467
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 764
Моля, ако някой има телефон за връзка с фирма Лейзи, да ми го идпрати, искам да поръчам мебели, изпратих запитване, но не отговарят на мейла, а в сайта няма телефони за връзка.   bouquet

# 16
  • Мнения: 11 747
И ние сме на този хал! Още от Коледа писахме, после около 6 януари пак - ни звук, ни стон. Допускам, че са в зимна ваканция  Thinking Ако лятото работят, сега да са цялото предприятие в отпуска  Thinking

# 17
  • Русе
  • Мнения: 764
Аз открих в нета този номер- 0897812056, преди малко говорих, казаха, че до март няма да работят, ако искаме да поръчаме трябва да се обадим след това. newsm78

# 18
  • Мнения: 11 747
До началото на март или до края на март?

Очаквах нещо такова. Периода, вероятно, им е много мъртъв.

# 19
  • Мнения: 2 433
здравейте,

аз съм редовен потребител/фен на Лейзи. Вярно е, че малко е трудна комуникацията... но определено работят на добри цени и предлагат нещо различно от наводнилите се мебелни фирми работещи с плоскости.
маса, столове, бюро , "пейки-ракли", библиотека... и последно преди нова година получих конзолната си масичка - прелест. Направиха я точно както исках, два цвята... бе много съм доволна.
Обаче установих че когато ползвам техен превоз е по скъпо от колкото ако ползвам куриер- Еконт. За конзолната масичка транспорта ми излезе 13лв. Направо се учудих - толкова евтино.  Mr. Green
Та така. Мога само да препоръчам - струва си чакането!

http://media.snimka.bg/s1/1576/029395373.jpg?r=0 конзолната масичка

# 20
  • Мнения: 11 747
Хм, много симпатично наистина!
Ние не бързаме, но не знам транспорта как ще ни дойде, чак до Варна... Освен да проверим и ние в Еконт, ама гардероб ще поръчваме...

# 21
  • Мнения: 44
Здравейте,

Преди 2 г. и половина си поръчахме спално обзавеждане от мебели "Лейзи" - спалня, гардероб и 2 нощни шкафчета от бук. Първо поръчката закъсня с 40 дни. Второ цвета на спалнята и на гардероба бяха различни. Трето, спалнята и нощните шкафчета бяха полирани, а гардероба - матиран. Четвърто - явно бука не беше добре изсъхнал и сега вратите на гардероба се изметнаха с 1 см. Пето - по гардероба имаме орнаменти, които по между си нямат нищо общо, като дебелината им варира с по сантинетър. Шесто - спалнята дойде ударена на 2-3 места.
За съжаление не направиха абсолютно нищо по отстраняване на горните проблеми, макар че говорихме 4-5 пъти по телефона....
Иначе комуникацията е изключително трудна. Давам ви телефона на управителя - Костадин Златев, който имам от тогава: 0898 52 14 87.
Мой личен съвет - подпишете договор (в което се съмнявам), за да имате основание да си търсите правата, ако имате проблем с поръчката.

Поздрави и успех!

# 22
  • Мнения: 426
Отговор няма и да имате.
На 3.12 поръчах и платих аванс за гардероб, бюро, секция.

На 17-ми се чухме, и мебелите бяха пред боядиване и готови.

Преди две седмици им пратих писмо кога мога да очаквам мебелите, няма отовор.

С много зор намерих телефон и на отсрещната страна ми се скараха,че мебелите ми готови, но тъй като фирмата не работи януари и февруари, не е знае кога ще ги получа.

Обещаха че транспорта до Стара Загора ще е около 60лв

# 23
  • Мнения: 0
Миналото лято три дни опитвах да разбера цената на едно легло в състарено бяло, но така и не я получих. После се обърнах към друга фирма.

# 24
  • Мнения: 99
Поръчахме от Лейзи преди половин година гардероб и скрин за детската в бяло.
Чекмеджетата на скрина се затварят много трудно-ще сменяме механизма, че ме дразнят много, гардероба, за който платихме 650лв. се напука на места от боята, там, където има снадки, боята направо падна-поправих го, доколкото мога, но поправките си личат  Confused
Изглежда самото дърво не е изсъхнало достатъчно преди да бъде обработено.
Имат много хубави на външен вид неща, на картинка, но откъм качество повече не бих повторила с тази фирма Naughty

# 25
  • Мнения: 0
Ние поръчахме витрина за трапезария и етажерка от една фирма, близо до хотел "Хемус". Правят състарени мебели от дъб и чам. Стоят много ефектно и към момента нямам забележки по изпълнението. Аз си ги поръчах в бяло, но имаше и варианти в зелено, синкаво, кафяво. Двете ми излязоха малко над 1200лв. Не знам дали е добре като цена, но получихме това, което искахме.

Общи условия

Активация на акаунт