Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Миналото винаги ще ни преследва...~ *7*

  • 23 698
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 496
-

    Моля да ме извините ,ама този мъж тук май е влюбен ,а не злодей......
    Сигурно не съм права....ама като ми си иска да е така. Cry Cry Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 7 886
Кески ,Джансел ме накара да забравя другата ми позната роля "Мурат оджа' .Значи може с този топъл глас и с тия очи да играе мизерник Sick SickТо колкото си по готин толкова си по успешен.Това важи и за престъпния свят Hug Hug

Кали Hugмного се радвам ,че се включваш щото като идеш на Балатон те изгубихме  Joy Joy Joy
Ти нали си на почивка Кали Sickколко и аз бях  Joy Joy Joy два дена тамън без темата  ooooh! ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 30 142
аз гледам, гледам и се сетих- нали даваха Зейнеп в промо трейлъра, че потъва във вода и една ръка я вади  Thinking Дали няма да видим това в пон-к  newsm78

# 18
  • Разград
  • Мнения: 8 243
yalancı bahar dizisi klip 3

# 19
  • София
  • Мнения: 7 886
аз гледам, гледам и се сетих- нали даваха Зейнеп в промо трейлъра, че потъва във вода и една ръка я вади  Thinking Дали няма да видим това в пон-к  newsm78

Това беше анонс към филма . Представяне на историята .Как тя се дави със Селим , а Мехмет я извади Hug

# 20
  • Мнения: 1 095
Кески ,Джансел ме накара да забравя другата ми позната роля "Мурат оджа' .Значи може с този топъл глас и с тия очи да играе мизерник Sick SickТо колкото си по готин толкова си по успешен.Това важи и за престъпния свят Hug Hug

Кали Hugмного се радвам ,че се включваш щото като идеш на Балатон те изгубихме  Joy Joy Joy
Ти нали си на почивка Кали Sickколко и аз бях  Joy Joy Joy два дена тамън без темата  ooooh! ooooh!

Шатси, на Балатон - в понеделник на 19-ти, а за почивката, направо съм за майтап, мъжът ми заспа, но преди това голяма подигравка... (направо съм станала за смях), ама какво да направя като ми е интересно.
Това дето го казваш за Джансел..., ето сега му знаем "положението" извън сериала и виждам (затвърждавам) колко добр актьор е..., ако в предния сериал (особено началото на 2-ри сезон) си мислех, че не е само добър актьор, а има и нещо друго..., тука вече съм на 100% сигурна в професионализма му и това ме радва...
Успява, може, добър е, направо си е професионалист от всякъде..., точно такъв отрицателен герой му отива..., Джансел (с неговата визия) не си го представям друг вид лош герой...(няма онова грубо излъчване), а такъв (какъвто играе в момента) много му отива...

# 21
  • Мнения: 1 036
Тинче, благодаря за новата тема, в която ни посрещаш с един от символите на късмета.  bouquet Дано да имаме късмета да гледаме два сезона нашия сериал, все така развълнувани и заинтригувани.

# 22
  • София
  • Мнения: 30 142
аз гледам, гледам и се сетих- нали даваха Зейнеп в промо трейлъра, че потъва във вода и една ръка я вади  Thinking Дали няма да видим това в пон-к  newsm78

Това беше анонс към филма . Представяне на историята .Как тя се дави със Селим , а Мехмет я извади Hug

аха  Rolling Eyes

сега гледам преведения епизод. Безпощадно го преби  Sick

# 23
  • Мнения: 1 095
аз гледам, гледам и се сетих- нали даваха Зейнеп в промо трейлъра, че потъва във вода и една ръка я вади  Thinking Дали няма да видим това в пон-к  newsm78

Това беше анонс към филма . Представяне на историята .Как тя се дави със Селим , а Мехмет я извади Hug
Мише, аз мисля като Шатси - това си беше някаква символика - бяла рокля, мъж до нея..., обаче снимка на Зейнеп със Селим, онова гребенче за коса...

Момичета, лягам, че утре (все едно ще ходя на работа) трябва да стана в 7 часа. Не е лесно и на (уж) почивка да си... hahaha hahaha hahaha програмата е пълна, натоварена...

# 24
  • Мнения: 14 496
    

    ВАНЧЕ,, клипчето е върха Hug

# 25
  • Мнения: 1 095
аз гледам, гледам и се сетих- нали даваха Зейнеп в промо трейлъра, че потъва във вода и една ръка я вади  Thinking Дали няма да видим това в пон-к  newsm78

Това беше анонс към филма . Представяне на историята .Как тя се дави със Селим , а Мехмет я извади Hug

аха  Rolling Eyes

сега гледам преведения епизод. Безпощадно го преби  Sick

Мише, така е много жестоко, то дори не физическото убиване, за мен по-безпощадно беше, монотонното му говорене, тихият му глас и спокойствието с което му каза за намерението си...
Но после пък, когато даваха връщане назад във времето, когато прегърна Зейнеп и и каза, че неможе да живее без нея, ми стана жал за Селим..., защото той е един объркан (може би и болен) млад човек..., явно в миналото му има причина за да е такъв... (което не оправдава постпката му - убийството)...

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 27
  • Мнения: 1 036
Според мен Селим/Азиз не е болен, а е човек с объркана ценностна система. На млади години основната му цел са парите и в името на тази цел той излага на опасности и манипулира своето момиче. В настоящето основната му цел е отмъщението и заради осъществяването и той уби човек.
И нямаше нищо спонтанно в действията му. Всичко беше хладнокръвно планирано и осъществено.
Под въздействието на какви хора и обстоятелства Селим/Азиз е изградил своята ценностна система, предстои да разберем и да си обясним защо е толкова жесток. Но няма нещо, което може да оправдае отнемането на човешки живот.

# 28
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 29
  • Мнения: 14 496
      


   Преди да ви кажа леке нощ ,искам да споделя нещо. Аз чак сега гледах преведената първа серия и съм  объркана -ама Селим много хладнокръвно и гадно уби-Азиз.Не зная какво да кажа ,но няма според мен причина ,която да оправдае това деяние. Тежко му ,че и на нас ,а още повече на сценаристите,за да не стане абсолютно гадно.
  Ами сега ще ми е доста трудно да заспя спокойно но ще се опитам с -

                      




          

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 12:04 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт