Боя за коса - blond 24 - есенно злато ;)

  • 63 003
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
не знам дали разбрах добре последното  newsm78 но силната боя ще изсветли повече и ще подчертае контраста с корените  newsm78
ами и аз така си го обяснявам... но определено с 9% по ми харесва на моите корени
Момичета, аз се завърхнах току-що към Фармаколор.
Това е боята, която най-малко изтощава косата ми.
Намазах се сега с една 9.0 суперизсветляваща с оксидант и половина 20 вол.

ще стоя по-малко от нужното време. Намазах корените, защото, както писах преди време, косата ми е в ужасно състояние.

известно време не си бях правила маска с масла (бяха ми свършили и ме мързеше да купувам) и естествено резултатът е трагичен. преди няколко дни обаче си правих със стимуланта на икаров + сусамово и да ви кажа определено видях добър ефект.НО - имам много да догонваам... Simple Smile
Подкрепям!  Simple Smile Фармаколор е добра боя. И аз като теб стоя по-малко от указаното време, даже понякога доста малко.... та се чудя дали това е достатъчно на моята светла коса или има някакъв процес, който не е завършил  Thinking - изтеглен донякъде пигмент примерно, невложен нов и тн което ме устройва донякъде, защото знам какво  еда си обезпигментен напълно и не го препоръчвам

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 16:38 от Blondie_

# 61
  • Мнения: 408
Благодаря ви, дами!

боядисването според мен мина много добре. корените ми станаха точно цветът, който искам да ми е цялата коса. стоях много малко - около 35 минути. много съм довлна от резултатът. Също  така си купих и един двуфазен препарат днес - на ЕSK е, нещо като реконструктор, направо ми възроди косичката!  Praynig голяма разлика има от сутрина!

доволна съм от боядисването, ще продължавам с Фармаколор-а.

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
аз имам един двуфазен на ЕКС, но той е без отмиване - аналог на спрея на лакме и хидра рипеър на лореал  Peace

# 63
  • Мнения: 408
аз имам един двуфазен на ЕКС, но той е без отмиване - аналог на спрея на лакме и хидра рипеър на лореал  Peace

без отмиване е.  Peace най-вероятно е същият.

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
не е реконструктор, но ще ти е полезен  Peace

# 65
  • Мнения: 408
не е реконструктор, но ще ти е полезен  Peace

да, беше при реконструкторите, но и аз нещо се съмнявах Simple Smile а и никъде не го пише на опаковката.
определено е много полезен. другата седмица ще си взема и реконструктор. Wink

# 66
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
ориентираш се правилно  Peace

# 67
  • Мнения: 3
оо и аз ще потърся реконструктор. запалихте ме.  Simple Smile
алена, защо някой път не сложиш близки снимки на косата ти, ако искаш, разбира се. просто с толкова много грижи ми е интересно да я видя.   Simple Smile

# 68
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
слагала съм, но сега не съм в къщи и пиша от служебен лаптоп  Peace като се прибера в София - ще пусна  Peace

# 69
  • в голямото село
  • Мнения: 498
Момичета, моля ви, споделете за други марки реконструктори освен този на Йенсей. Вчера ходих в магазинчето на Алабин за боя и питах точно за този, защото при вас съм чела за него, но го нямаше. Жената ми предложи нещо друго,непознато за мен, но каза че няма същия ефект - не помня какво ooooh!  Искам да си взема реконструктор без отмиване, всъщност май е наложително. Посъветвайте ме какъв да търся и ако може да го намеря в магазин Hug

# 70
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
a с каква цел ти е нужен  newsm78 какво очакваш от него  newsm78

# 71
  • в голямото село
  • Мнения: 498
Ами боядисвам косата си руса  с Алфапарф, ползвам бамбуковата им маска и балсам и накрая слагам от кристалите с ленено семе отново на Алфапарф. Два пъти в седмицата слагам и ампули, но въпреки това чувствам косата си поизтъняла и суха. Доколкото схванах протеиновите реконструктури ще оплътнят и подхранят косата  - така ли е или ми трябва друг продукт newsm78

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
да, но тези без отмиване  Peace

този е изгоден имного добре балансиран от към протеин и масла http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth-As-Silk-Xtreme-Protein-Hair … 150-ml/20919?at=0 транспортът е 4$, а при първа поръчка с код ползваш 5$ отстъпка  Peace

# 73
  • в голямото село
  • Мнения: 498
Мерси Алена за бързия отговор Hug ще пробвам
П.П. позволих си да ти пиша и на лични  bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 8
Някой купувал ли си е боя Иноа от чужбина?

След като махнах черна къна като се обезцветих 3 пъти с ремувър за 1 месец, сега се боядисвам с нея вече 5 месеца и косата ми е в отлично състояние. И цвета се получава супер, но косата ми порасна и за 1 боядисване ми трябват 2 бои (64 лв.). Идва ми малко скъпо и искам да си поръчам по-голямо количество за да ми излезе по-евтино.

Спомням си, че някъде в старите теми някой беше писал, че си е поръчал цяло кашонче за 1 година..но не се сещам кой беше и в коя по ред тема..

Та някой ако има инфо, моля да сподели!

Общи условия

Активация на акаунт