Отговори
# 150
  • Пловдив
  • Мнения: 601
Някой успя ли да изгледа последните български филми, които вървяха по кината. Аз бях на "Цахес", но видях, че доста бързо са го махнали от кината, което ме навява на мисълта, че не е имало много хора. Жалко, филмът не беше лош, а мога да кажа че като визия изглеждаше доста добре направен.

# 151
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз последно гледах "Още нещо за любовта"  Peace - даваха го само в едно кино, само в ранния следобед  Confused

Насладихме се с благоверния  Blush Heart Eyes

# 152
  • Мнения: 0
С нетърпение чакам "Чужденецът". От трейлъра, който гледах, изгледжа че ще бъде добър. "Филм на Ники Илиев" - това ми звучи още по-добре  Grinning  Някъде прочетох, че Саня Борисова ще е в ролята на "дива селянка" - интересно  Laughing Heart Eyes

# 153
  • Варна
  • Мнения: 2 097
имате ли инфо кога ще излъчат някой от Бг сериалите - 7 часа разлика, Стъклен дом, Под пркритие, Столичани в повече .... Rolling Eyes Embarassed  bouquet

За Седем часа разлика вече е обявена дата - 3 март, за другите още няма.

Последно гледах "Стъпки в пясъка" - хареса ми. Ще го дават по Нова ТВ на 03 март, събота, 23.00 часа.

LOVE.NET - пак по Нова на 4 март от 20ч. Него го гледахме на кино и той ми хареса.
 http://www.ekrana.info/love.net-i-stapki-v-pyasaka-samo-po-nova-televiziya.html

# 154
  • Мнения: 0
Корпус за бързо реагиране
България, 2012 г., комедия



Участват:
Диана Любенова, Башар Рахал, Мариан Вълев, Васко Мавриков, Евгени Будинов, Стойко Пеев, Ивелин Найденов, Латинка Петрова, Карла Рахал

 
Рецензия - http://jenana33.co.cc/?p=382
На вниманието на жените в нужда- потърсете „Корпус за бързо реагиране“ (КБР)

# 155
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


Вяра, любов и уиски 2012
75 минути


Сценарист: Кристина Николова, Пол Далио
Режисьор: Кристина Николова
В ролите: Ана Стояновска, Валери Йорданов, Явор Бахаров, Лидия Инджова
Оператор: Александър Станишев
Продуцент: Георги Николов


Млада българка се отказва от приказния си живот в Америка и се връща у дома
при своя страстен приятел Вал, който обаче има саморазрушителни навици.
Когато съвсем неочаквано в България пристига годеникът й Скот,
тя трябва да избере между уреденото бъдеще, което той ù предлага и обречената любов с Вал.

# 156
  • Мнения: 534

Последно гледах "Стъпки в пясъка" - хареса ми. Ще го дават по Нова ТВ на 03 март, събота, 23.00 часа.

LOVE.NET - пак по Нова на 4 март от 20ч. Него го гледахме на кино и той ми хареса.
 http://www.ekrana.info/love.net-i-stapki-v-pyasaka-samo-po-nova-televiziya.html
Страхотно  Party Party Party

# 157
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

"Чужденецът" - Премиерата му е на 14 март, а на 16 март е вече по Кината.
Страхотен ще е...

# 158
  • Мнения: 328
Нов сериал щяло да има по Нова ТВ..."Женени с деца в България" Laughing Харесвам оригинала, но защо все някакви плагиатства ни пробутват Sad Не стига ли "Домашен арест" с този американизиран вид...

# 159
  • Мнения: 4 864

"Чужденецът" - Премиерата му е на 14 март, а на 16 март е вече по Кината.
Страхотен ще е...

Аз правилно ли разбирам,че Кадурин е вуйчо на Ники Илиев?

# 160
  • Мнения: 2 280
Да, майка му е сестра на Кадурин Simple Smile А тя самата не е по-малко известна докторка.

# 161
  • Мнения: 4 864
Да,да, знам я, днес я гледах в почивна станция

# 162
  • София
  • Мнения: 1 508
Току що изгледах love.net. Ако беше американски филм със сигурност щях да кажа, че е боза или че най-много става. Щом това е от върховете на съвременното българско кино, представям си какви са другите шедьоври.

# 163
  • София
  • Мнения: 6 219
има си тема за впечатления. 
Моля ви, пазете чистотата на закарфичените теми, той като са основно информативни.

# 164
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

Аве
Ave 2012

Премиера: 09.03.2012

Общи условия

Активация на акаунт