Отговори
# 210
  • Мнения: 0
      За сепиала Къде е Маги? предполагам,че са "откраднали идея и след това са я побългарили  с нашата действителност.Има два сериала-с една и съща тематика-Къде е Елиса?-латиноамерикански и Къде е дъщеря ми?-турски.Естествено вече и български.
      Е,как не успяха да измислят нещо оригинално!!!!

Главните актьори в сериала:

http://life.dir.bg/news/ivan-barnev-11824901?nt=5
Скоро да очакваме значи и "Къде е къде е?Simple SmileTwisted Evil

# 211
  • Мнения: 125
http://serialiofbg.blogspot.com/2012/02/blog-post_07.html

      И междувременно докато се чудят двата сериала ли да пускат или само единия,направиха българска версия.Ама ние си обичаме бъллгарското,щото си е наше и сме в очакване Grinning

# 212
# 213
  • Мнения: 5 462
Еееее стига сте разваляли темата де .
Този линк е за темата Звездни компромати , не за тук.

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
"Пъзел"



нов български филм,от октомври по кината

официален трейлър:



В главните роли: Асен Блатечки,Станимира Колева,Атанас Сребрев, Павел Поппандов, Алекс Сърчаджиева, Петя Силянова, Джоко Росич, Мария Статулова, Максим Генчев, режисьорът Михаил Мелтев, Роберт Янакиев и др.

# 215
  • Мнения: 2
Любимият ми сериал е "Столичани в повече", не съм изпуснала нито една серия и нямам търпение да започне новият сезон. някой да е чувал нещо по въпроса  Rolling Eyes

 

# 216
# 217
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Любимият ми сериал е "Столичани в повече", не съм изпуснала нито една серия и нямам търпение да започне новият сезон. някой да е чувал нещо по въпроса  Rolling Eyes

 

в сряда  Peace

# 218
  • Мнения: 8 880
Кога да чакаме новия сезон на "Под прикритие"?

# 219
  • Мнения: 125
    А на "Отплата"?

# 220
  • Мнения: 1 211

"Отплата" е спрян, няма да има повече сезони.

# 221
  • Мнения: 4 555
Във Вип Брадър Орлин каза, че можело и да има. Flutter

# 222
  • Мнения: 1
Аз друго се чудя - тези по-младите актьори повечето доста рецитират, все едно са хванати от гората. В този умрял НАТФИЗ какво ги учат, явно системата е остаряла и трябва проветряване? Joy Не може на филм/сериал да рецитираш като в театъра.

Абе дори една малка Хърватия имат много по-добри актьори, защо на нашите нещо не им се получава? Имам чувство, че ако след като си заснемат сцените и ги дублират други актьори по-добре ще се получи. Като че ли родните актьори по-добре дублират филми и сериали, от колкото да играят в тях. Rolling Eyes

Иначе филмът "Островът" ме впечатли, хич не е лош! И главните актьори доста добре играят ролите си. bouquet

# 223
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416

"Отплата" е спрян, няма да има повече сезони.

ауууу, това пък как е възможно, много тъпо така  Cry

то е ясно, че Орлин, докато в е къщата - няма да снимат, но защо не снимаха лятото или след брадъра  newsm78

# 224
  • Мнения: 3 371
"Пъзел"



нов български филм,от октомври по кината

официален трейлър:



В главните роли: Асен Блатечки,Станимира Колева,Атанас Сребрев, Павел Поппандов, Алекс Сърчаджиева, Петя Силянова, Джоко Росич, Мария Статулова, Максим Генчев, режисьорът Михаил Мелтев, Роберт Янакиев и др.

Н-Е-В-Е-Р-О-Я-Т-Е-Н!!!

Браво! Всеки мъж между 18 и 40 г. трябва да го гледа под строй задължително.

Общи условия

Активация на акаунт