Отговори
# 240
  • Мнения: 0
Гледайте трейлъра на българския филм The Sun Said тук: www.thesunsaid.com

# 241
  • Мнения: 31
Гледайте, в момента върви по БТВ ''Борис I-ви"   Hug Много хубав филм!   bouquet

# 242
  • Кипър
  • Мнения: 74
Аз търся : Чужденецът и Шменти Капели.Ако някой знае от къде да ги изтегля моля да ми каже.

# 243
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
В тази тема малко трудно някой да ти каже.
Надали се смята точно за "новина" информацията, в кой торент-сайт се е появил някой филм (който и да е той). Mr. Green

# 244
  • Мнения: 36
Чужденецът го изтеглих от Замунда, преди около три седмици. Беше в отдел Български филми, но също и в Романтични.

# 245
  • Мнения: 1 379
Дайте линк за Чужденецът. Може и на лични.

# 246
  • Мнения: 2
Някой има ли Столичани в повече 13 епизод от последния сезон

# 247
  • Мнения: 1
Момичета, актьорът Цветан Николов, който участва в реклами и води Втори тото шанс не ви ли се струва така леко изнежен? Говорът му е като на гей, как мислите? newsm78

# 248
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
честно казано - мен изобщо не ме интересува кой какъв е  Blush ако ме кефи - гледам, ако не ме радва - не гледам; в личния си живот, ако е доволен - добре, ако не е доволен - негова си работа  Peace

# 249
  • Мнения: 1
Ами на мен ми е 50 на 50 - външно ме кефи, обаче като си отвори устата.  Laughing
В рекламата повече ми харесва (там не говори). Peace

# 250
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Започват снимките на нов сериал на БНТ, политически трилър, който ще събере най- добрите бг актьори:

http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2012/12/04/1960777_bnt_zapoch … rta_vlast_samuel/

# 251
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Много се радвам  Hug благодаря за инфото  Peace

# 252
  • Мнения: 0



Отиде си един голям актьор.
Да го изпратим за последно със силни  аплодисменти !!!

# 253
# 254
  • Мнения: 0
Гледайте трейлъра на българския филм The Sun Said тук: www.thesunsaid.com
Изглежда интересен.

Общи условия

Активация на акаунт