Чести позиви за уриниране

  • 13 954
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Ехография на пикочо-полова система.Бих повторила стерилната урина.Изчакай да минат минимум 3 дни от последния прием на лекарството, което пиеш/какво е то?/ и направи изследването.Не е зле да пуснеш и влагалищен секрет.Ако се изолира нещо-антибиограма и лечение, но не такова за 5 дни по метода "дай да пробваме"...

# 16
  • Мнения: 6
ципрофлоксацин пия в момента

Значи,предния път като го пих т.е преди 2 седмици 5 дни го пих,като че ли имаше някакво затишие чувствах се малко по добре,сега пак го почнах,но дали да не го пия 10 дни,защото в листовката пише,ще се приема от 7 до 21 дни,принципно 10 дни мисля,че е нормално.
Та и нефролога каза ако не мине след приема му след тези 5 дни,да си направя изледване за хламидии.

Мисля,и двете изследвания да пусна след като свърша лекарствата.  Thinking

# 17
  • Мнения: 75
Аз мислех да пиша, че вероятно е цистит, но прочетох, че резултатите са ти добри.  Thinking
Може би наистина да потърсиш друго мнение, защото не е ок да те тъпчат с хапчета (нали знаете, че лекарит получават подаръци от фармацевтичните компании и затова изписват лекарства като луди).
Раждала ли си? Вдигала ли си много тежко? Може инконтиненцията да се дължи и на тези неща...

# 18
  • Мнения: 69
На мен ми се е сличвало, много е неприятно. При мен обаче беше възпаление на пикочните канали, пих известно време уронат и мнооого чай от мечо грозде и ми мина. Дано наистина не е нещо по- сериозно! Успех и пиши какво се е оказало.

# 19
  • Мнения: 2 802
Преди години имах същия проблем, оказа се пясък в бъбреците. Провири и за това  Peace

# 20
  • Мнения: 6
Незнам вече какво да правя и към кой да се обърна,вече трети месец ме тормози това.Ходих и на нефролог и на гинеколог казват всичко е ок,но забелязах,че винаги в началото на месеца имам тези позиви за уриниране,когато трябва да ми дойде цикъла,даже и миналия месец не ми вървя,а само ми прицапа на какво може да се дължи това,някой има ли си идея... Sad Минава за изестно време и после пак почва,в началото е поносимо издържам 1-2 часа,но после се засилва и 10 мин не мога да седя,дали наистина е от нерви или има нещо друго

# 21
  • Мнения: 69
Много  странно, имаш всички симтоми на цистит, но пък как нефролога не е забелязъл нещо нередно.Все трябва да има причинител на тези болки и дискомфорт....Нищо ли не ти изписаха?
С риск да се повторя пробвай с това http://apteka.framar.bg/30010679/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0% … D0%B2%D0%B8%D1%82, на мен много ми помогна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт