Къде в Пловдив???-25

  • 59 909
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Момичета, знаете ли от къде най-изгодно може да се купи килим/мокет тип шаги на метър, тъй като размера, който ми трябва е нестандартен. Мисля да купя на метър и да си го окантя допълнително. И по принцип, ако имате някакви наблюдения за тези настилки да кажете.
Ние сме купувалиот Домко,и от магазина на Карловско шосе-винаги има намалени мокети-ролката обаче е с ширина 4 метра и трябва да я вземеш цялата -не режат по дължина.И на двете места ще го окантят.

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Момичета, знаете ли от къде най-изгодно може да се купи килим/мокет тип шаги на метър, тъй като размера, който ми трябва е нестандартен. Мисля да купя на метър и да си го окантя допълнително. И по принцип, ако имате някакви наблюдения за тези настилки да кажете.
Ние сме купувалиот Домко,и от магазина на Карловско шосе-винаги има намалени мокети-ролката обаче е с ширина 4 метра и трябва да я вземеш цялата -не режат по дължина.И на двете места ще го окантят.

Благодаря за бързия отговор. И в двата магазина ли са горе-долу еднакви цените? Имаш ли мнение за шаги? И още нещо - ако взема 4 м и го отрежа на две, ще могат ли да ми съединят двете парчета, ако знаеш

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Момичета, имам следния въпрос- в магазина на Флавия в Гранда продават вече обувки на Tamaris. Харесах си много едни боти, нямат обаче моят номер и ми казаха, че повече няма и да внесат. Въпросът ми е-виждали ли сте някъде другаде да продават обувки/боти на фирма Tamaris?

# 573
  • Мнения: 249
Здравейте, момичета опитах се да пиша пост, но май не ми се получи както и да е.
Спешно ми трябва дълга грейка, поне под кръста но може и по-дълга. Тъмен цвят. Ако някой е виждал къде продават ще се радвам да ми пише тук или ЛС. Благодаря Ви предварително. Приятен ден на всички.  bouquet
Моля за помощ отново!  bouquet

Имам и още един въпрос някой знае ли къде има магазини, които продават дамски чанти само на марката PUMA? Благодаря     bouquet

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 13:57 от kori_1

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
Момичета, имам следния въпрос- в магазина на Флавия в Гранда продават вече обувки на Tamaris. Харесах си много едни боти, нямат обаче моят номер и ми казаха, че повече няма и да внесат. Въпросът ми е-виждали ли сте някъде другаде да продават обувки/боти на фирма Tamaris?

Да, в магазин "Дорес" или "Дорис" намира се до "Фурило". Все не мога да му запомня името на този магазин за обувки  Blush На каква цена бяха в магазина на "Флавия", че ми е интересно.  Thinking

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Момичета, имам следния въпрос- в магазина на Флавия в Гранда продават вече обувки на Tamaris. Харесах си много едни боти, нямат обаче моят номер и ми казаха, че повече няма и да внесат. Въпросът ми е-виждали ли сте някъде другаде да продават обувки/боти на фирма Tamaris?

Да, в магазин "Дорес" или "Дорис" намира се до "Фурило". Все не мога да му запомня името на този магазин за обувки  Blush На каква цена бяха в магазина на "Флавия", че ми е интересно.  Thinking
razel_dazel, благодаря ти много  Hug още утре ще отида да видя дали имат същият модел. Дарис мисля, че се казват, ама и аз не съм сигурна. Ботите бяха почти 150лв.

# 576
  • Бг
  • Мнения: 846
portokalche, а само обувки ли предлагат ? Аз съм си харесала на тази марка една чанта от немския Амазон, но няма доставка до България. За това живо се интересувам дали асортимента е само от обувки или има и чанти. Благодаря.

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 789
portokalche, а само обувки ли предлагат ? Аз съм си харесала на тази марка една чанта от немския Амазон, но няма доставка до България. За това живо се интересувам дали асортимента е само от обувки или има и чанти. Благодаря.

Да ти кажа честно, не погледнах дали предлагат чанти на Тамарис. Магазинът със сигурност предлага чанти, но дали и на тази марка не знам. Утре като отида до този магазин на главната ще погледна там дали има.

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
Мдаа, цените са в този диапазон. Надявах се, че в Гранда, ако наемът е по-нисък от този на главната, може да са по-евтинки.  Mr. Green Аз умирам за ботуши и обувки и прекалявам и затова .......

# 579
  • Мнения: 1 103
kori_1  мисля,че в Аутлета преди Коматево има най-много чанти на Пума,друг е въпроса,дали ще си харесаш!За другаде не се сещам!

# 580
  • Мнения: 177
Попитах и  в темата за сайтовете за колективно пазаруване, но да попитам и тук Simple Smile
Някоя от вас дами, ползвала ли е услугите на този ресторант, офертата заслужава ли си  newsm78http://bg.kolektiva.net/plovdiv/arzhentinska-skara-achos-i-2-chashi-vino.html

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Да попитам - от къде може да се купи газов амортисьор за спалня? По големите магазини /Баумакс и т.н./ няма.

# 582
  • Мнения: 5
Попитах и  в темата за сайтовете за колективно пазаруване, но да попитам и тук Simple Smile
Някоя от вас дами, ползвала ли е услугите на този ресторант, офертата заслужава ли си  newsm78http://bg.kolektiva.net/plovdiv/arzhentinska-skara-achos-i-2-chashi-vino.html
Бяхме в р-т Фемели за ребърца 1 кг.овчарска салата 2 бр.и 2 бр.наливни бири.Страхотно беше ,много вкусно   chefСега гледам и че в Грабо е пусната същата !!!Препоръчвам я  Peace Peace Peace

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Да попитам - от къде може да се купи газов амортисьор за спалня? По големите магазини /Баумакс и т.н./ няма.

От Кичука.. срещу магазин Молдавия в блоковете има едно магазинче за мебелен обков и други подобни.. около 30-32 лв струваше мисля  newsm78

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Момичета, мерси много за бързите отговори за дунапрена - супер сте!   bouquet

julsi23, Малайза е обяснила точно!

Общи условия

Активация на акаунт