Къде в Пловдив???-25

  • 59 752
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 298

Знае ли някой къде предлагат козметика Ивостин (че нещо изчезна навсякъде)?

Тази седмица гледах такава козметика в аптеката на 6 ти септември до преместения четвъртък пазар, точно срещу спирката и пешеходната пътека се пада.


За дъските за гладене, ако е плътна зависи от материала. Имам две евтини дъски, които от парата се надуха и разкривиха, бяха плътни отдолу.

# 736
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Тестери на козметика дават и в Аптеките "Авеню".

# 737
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Търся детски дървени тапициран столчета, евентуално може и не тапирицари, но искам да са хубави. Преди бях виждала, но сега нещо не мога да намеря.

Хубави дървени столчета, но не тапицирани, има в Капана, в пресечка на малката главна, като тръгнеш от Халите към подлеза се пада отдясно, след тази, на която е Макалали (офис 1), на ъгъла има магазин за якета Даймънд, продължаваш по уличката и се пада отдясно, срещу книжарница Магелан (май).

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 786

Знае ли някой къде предлагат козметика Ивостин (че нещо изчезна навсякъде)?

Последно гледах в Марешки на бул. Христо Ботев

# 739
  • Бг
  • Мнения: 845
Знае ли някой къде предлагат козметика Ивостин (че нещо изчезна навсякъде)?
Аз последно гледах в аптека "Мальовица" на "Васил Априлов".
Къде мога да намеря едноцветни детски връзки за обувки, но различно от бели и черни?
Провери в Кауфланд, там скоро гледах, че имаше и цветни.

# 740
  • Мнения: 142
Къде мога да намеря едноцветни детски връзки за обувки, но различно от бели и черни?

Има един човек, който седи на подлеза преди тунела (подлеза, който е от страната на Азията(сега Фреа)), та той съм го виждала че продава връзки в доста цветове. Можеш там да провериш  Hug

# 741
  • Мнения: 0
http://xua.me/adN   Когато в Пловдив

# 742
# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 199
В новата брошура на Метро има маси за гладене.

# 744
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ванче, прехвърляй се в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт