Къде в Пловдив???-25

  • 59 824
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
....Моля, за инфо къде точно в Гранд-а се намира м-на на фирма Ревю...

Като влизаш от централния вход, точно зад кафето.

# 706
  • на майната си
  • Мнения: 425
Трапезица, скоро бях в тази фирма Шейкър АДВ - http://www.shakeradv.com/index.php/bg/2009-10-25-17-39-26  и видях мостри - те печатат в/у тях. Предполагам, че ги внасят.
Но ако искаш да дадеш плат и да ти ушият - няма ли да се справи всяка шивачка?
Иначе готови се предлагат от много фирми, които се занимават с рекламни сувенири.

# 707
  • Бг
  • Мнения: 846
lady di , Гаргамела виждам е обяснила за "Ревю"-то в Гранд-а.
На "Данини" магазин има в Кичука, на бул. "Никола Вапцаров", след бившата баня "Русалка". Магазинът се пада на самият булевард, от лявата страна, като се движиш в посока към бившето кино "Тракия".  Мисля, че пишеше център "Пловдив" на магазина, но не съм на 100 % сигурна, но няма начин да го пропуснеш, т. к. както казах е на самия булевард. Не знам дали са представителен магазин, но определено предлагат модели от каталога на модната къща. Дори ако си харесаш нещо от каталога момчето, което е и собственика на магазина, може да ти го достави. Поне на мен миналата година така ми доставиха една рокля от каталога. Скоро не съм минавала от там, за да мога да кажа дали са заредили есенно-зимната колекция обаче.
Друг магазин, в който съм виждала да продават дрехи на "Данини" е едно магазинче след писоарите в Капана, от дясната страна, като се движиш в посока към билковата аптека. На "Железарска" беше магазинчето, но кой точно номер не знам, а и дали все още предлагат тяхна продукция също не знам. Някакъв аутлет мисля, че се водеше и май там цените бяха малко по-ниски от този магазин в Кичука.

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 09:21 от Alexa_a

# 708
  • Мнения: 5
....Моля, за инфо къде точно в Гранд-а се намира м-на на фирма Ревю...

Като влизаш от централния вход, точно зад кафето.
Мили дами без да звучи като реклама аз работя в този м-н Ревю,но на главната  Peace
М-н Ревю се намира от дяно на пирожките .Магазина е голям и се вижда .Ф-мата е производител на дамски облекла и шие и за износ.Вчера получихме и палтата от новата им колекция ,а също и много интересни туники от Италия  newsm10
Ако искате заповядайте и ще останете доволни ,а и каталога ще разгледате   bouquet
Ще се запознаем лично ,а за мен ще е голямо удоволствие да Ви обсужа Peace
Заповядайте !!!Чакам Ви !!!

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ще дойдем, ще дойдем! Благодаря за полезното инфо. Дрехи на "Данини" има и в магазина на Arise (за обувки), на долния етаж, по-точно подземния, и в едно магазинче на "Хр. Г. Данов", мисля, че се пада някъде срещу Кукления театър.

# 710
  • Мнения: 1 980
Момичета,издирвам магазин Малката Фреа, някъде около Четвъртък пазара бил. Ако някой се сеща, да драсни едни координати  Peace



AlexR, благодаря   bouquet

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 22:26 от vox

# 711
  • Мнения: 32
Момичета,издирвам магазин Малката Фреа, някъде около Четвъртък пазара бил. Ако някой се сеща, да драсни едни координати  Peace
Магазинът се намира зад пазара към бензиностанцията.Преди имаше на ъгъла магазин за мебели от дясно и след него е Фреа.Не успях да го обясня много.
А някой може ли да ми каже дали в аптеките дават тестери на кремове,защото първо искам да пробвам и тогава да купя.И ако дават в коя аптека да търся.

# 712
  • Мнения: 249
kori_1, магазин на Липненски има точно на централна гара - Ако застанеш с гръб към часовника и отзад ти са коловозите, то от дясната ти страна остава едно кафене. Точно до него е магазина, на ъгъла, едната му страна даже е откъм булеварда. /надявам се не са го затворили, не съм минавала от там има месец вече/    Simple Smile
Извинявай, не можах да разбера в каква връзка ми пишеш това? Simple Smile

И пак да пиша по моя въпрос, ще съм много благодарна за каквато и да е информация: Здравейте, момичета отново искам да попитам тъй като виждам, че пишете за курсове. Мен ме интересува курс по маникюр и ноктопластика? Но искам да има лигитимен сертификат, ако е възможно да е валиден и в чужбина? Много Ви благодаря.    bouquet

# 713
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
И пак да пиша по моя въпрос, ще съм много благодарна за каквато и да е информация: Здравейте, момичета отново искам да попитам тъй като виждам, че пишете за курсове. Мен ме интересува курс по маникюр и ноктопластика? Но искам да има лигитимен сертификат, ако е възможно да е валиден и в чужбина? Много Ви благодаря.    bouquet

Не съм наясно, но познати от там са доволни

http://www.starnails.bg/

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте,
някой знае ли къде в Пловдив има голям избор от детски диоптрични рамки?
Търсих в Сиопси и в две оптики до Халите, но там почти нищо няма.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Кори,блузони на такива цени има в китайските магазини,липненски и от сорта.Има един такъв в Тракия отстрани на бл 100 и стоката е доста прилична като вид.Красиви са нещата-заредили са зимно и има блузони-последно минах от там в петък /до него има козметичен салон,а отсреща е автомивката/.За качеството не знам
Да, мисля че такъв имам и аз но исках да си взема още поне един тъй като като сложа да изпера този няма какво да облека. За качеството съм доволна, миналата година си го взех есента и все още е като нов. Но затвориха магазинчето от което си го купих.... Много благодаря   bouquet
Само ще помоля, ако някой знае такова китайско магазинче около централна гара ще съм благодарна да ми пише. Тъй като в Тракия ми е далеч и не знам дали ще мога да се ориентирам. Sad
Много благодаря.


Кори, заради това ти го написах за Липненски на гарата    Simple Smile   Пишеш, че в Тракия ти е далеч,та затова ти предложих този   Peace

# 716
  • Мнения: 480
Хубави плетива, в т.ч. български, съм взимала от един "китайски" магазин, намиращ се на кръстовището на ул. Димитър Талев с ул. Г. Кондолов. Точно на светофара е, пада се вдясно, ако вървиш от кино Тракия към автогарата. Мисля, че S & Z  се казва магазина.
Не е точно на гарата, но не е далече от там.

Искам да попитам къде мога да погледна за качествена маса за гладене? Имам една, на която ме е яд да сложа ютията вече, толкова е амортизирана. Иска ми се някаква по-хубавка, но пък 100 лв., колкото видях най-евтиния вариант на брабантия нещо ми се досвидяха.
Та някой ако се е заглеждал скоро къде, по колко струват, ще съм благодарна!

# 717
  • Мнения: 2 132
Ние преди 1-2 години взехме нашата от Баумакс или Бриколаж за 60 лева и сме доволни.

Търся термо бел.о, пижами и чорапки за детето. Ако сте виждали някъде хубави, пишете Simple Smile

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте,
някой знае ли къде в Пловдив има голям избор от детски диоптрични рамки?
Търсих в Сиопси и в две оптики до Халите, но там почти нищо няма.
Детски съм купувала за големия ми син от Оптиката на Мария Луиза - /но името на оптиката не  помня  , а вчера бях там  Embarassed/ Пада се под блока до едно Пикадили и до заведението Огледалата.
Филиалче на същата оптика е и тази в сградата на МЦ "Кичук Париж" , но там като ,че ли има по-малко избор.
Също детски има и в една малка оптика на ул. Радецки - точно на кръстовището с ул.Тракия.
Това се сещам на прима виста.

# 719
  • Мнения: 2 172
Здравейте,
някой знае ли къде в Пловдив има голям избор от детски диоптрични рамки?
Търсих в Сиопси и в две оптики до Халите, но там почти нищо няма.
Детски съм купувала за големия ми син от Оптиката на Мария Луиза - /но името на оптиката не  помня  , а вчера бях там  Embarassed/ Пада се под блока до едно Пикадили и до заведението Огледалата.


Мдам.Аз живея точно до тази оптика и наистина има хубав избор на всякакви рамки на прилични цени.Също така персоналът е много любезен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт