Къде в Пловдив???-25

  • 59 875
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 292
me4koni  , и в другата тема ти писаха,че има магазин срещу Бриголаж  Peace

Разбрах,не съм ку-ку......ама все пак този магазин име има ли си???????

 Ох... не знам дали си куку   bouquet, ама и аз не мога да помня имената на всички магазини  Mr. Green
Сигурно аз съм куку  Joy
 Като дадеш гръб на Бриголаж и погледнеш насреща - на ъгъла има магазин за паркет , след него има още 2-3 ..огледай се . На витрината пише , че продават Адакс   bouquet

# 691
  • Мнения: 2 132
Много моля някой ако знае сайта на магазин ЗАРА за мебели, който се намира на Мария Луиза, срещу Авеню, да ми пише на лични, немога да ги открия в нета
Този магазин не затвори ли преди доста време? Thinking Има Зара на 6-ти септември близо до гребната, ако не се лъжа.

# 692
  • Мнения: 1 884
me4koni  , и в другата тема ти писаха,че има магазин срещу Бриголаж  Peace

Разбрах,не съм ку-ку......ама все пак този магазин име има ли си???????

 Ох... не знам дали си куку   bouquet, ама и аз не мога да помня имената на всички магазини  Mr. Green
Сигурно аз съм куку  Joy
 Като дадеш гръб на Бриголаж и погледнеш насреща - на ъгъла има магазин за паркет , след него има още 2-3 ..огледай се . На витрината пише , че продават Адакс   bouquet


Хихи .....край на кореспонденцията Joy Joy Joy-мерси  bouquet  bouquet

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Много моля някой ако знае сайта на магазин ЗАРА за мебели, който се намира на Мария Луиза, срещу Авеню, да ми пише на лични, немога да ги открия в нета
Този магазин не затвори ли преди доста време? Thinking Има Зара на 6-ти септември близо до гребната, ако не се лъжа.

Работи си все още - намира се на булеварда СРЕЩУ Авеню, в онзи център между блоковете

# 694
  • Мнения: X
Адакс,продават и с/у стадион "Ботев",ъгловия магазин за паркет/те май са същите като тези с/у  "Бриколаж"-а,а доколкото знам имат магазин и в "Тракия",като влизаш от Мебелна къща/.А,в момента в Технополис има конвекторни радиатори на Aerliec,на много добра цена/понеже ние се канехме на Адакс-ите,но в крайна сметка взехме такъв и мога само да го похваля засега/.

# 695
  • Мнения: 5 602
Благодаря за информацията за татуировките  Hug  bouquet

Кажете сега кой ще ми ушие торбички от американ на изгодна цена ( 50-100 бр).  bouquet

# 696
  • Мнения: 9 100
Да потвърдя, че Зара има точно там (до входа за Гребната, на булеварда точно), където Жени е обяснила.

# 697
  • София
  • Мнения: 2 881
Работи си магазина на Мария Луиза, работя точно там и гарантирам 100%.

# 698
  • Мнения: 108


Кажете сега кой ще ми ушие торбички от американ на изгодна цена ( 50-100 бр).  bouquet

Какви са тези торбички, американ чувам за пръв път  Embarassed

# 699
  • Мнения: 481
За търсещите палта, мога да препоръчам фирма "Ревю". Имаха магазин в "Гранда" и от страни на Халите, но вече май този на Халите го няма. Аз миналата година си взех много хубаво и елегантно палто от там и беше на сносна цена, но имаха някаква разпродажба.
Ето тук, са качили и новата колекция - http://reviewbg.com/?page_id=71.
Голяма фенка съм на модна къща "Данини", имат също много хубави модели, но там цените са височки. Тяхната Есен - Зима 2011/2012 - http://danini.net/catalog_fall_winter_2011_2012/bg_files/.

Разгледах каталога на МК "Данини" и дрехите им много ми харесаха. В каталога им е даден адрес за П-в, м-н Арайс, в който аз бях преди няколко дена и даже слязох на долния етаж да видя дрехите, без да подозирам на коя фирма са, но те никак не ме впечатлиха. Моля, за инфо къде точно в Гранд-а се намира м-на на фирма Ревю и къде са другите м-ни на "Данини". Също така ако някой е ходил скоро в тях да даде информация за цените и дали имат същите модели като в сайтовете им.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Какви са тези торбички, американ чувам за пръв път  Embarassed

платът се казва американ,а не вида на торбичката

# 701
  • Мнения: 116
Не знам за какво ще се ползват,но американът много се цепи.Имам дългогодишен опит с него,но в опъването на платна Simple Smile

# 702
  • Мнения: 5 602
Не знам за какво ще се ползват,но американът много се цепи.Имам дългогодишен опит с него,но в опъването на платна Simple Smile
за пазарски торбички-трябва да са здрави.Уф,по мое време американът беше здрав,явно са го окепазили.  Confused

# 703
  • Мнения: 116
Ами не знам.Аз все пак за друго съм го ползвала.За пазарски чанти може да е добре.Да не давам аз акъли...

# 704
  • Мнения: 108
Какви са тези торбички, американ чувам за пръв път  Embarassed

платът се казва американ,а не вида на торбичката

 Laughing Да, де то е ясно, че това е плата - мисълта ми беше ако може някоя добра душа да постне снимка на въпросните торбички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт