Къде в Пловдив???-25

  • 59 872
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Кори,блузони на такива цени има в китайските магазини,липненски и от сорта.Има един такъв в Тракия отстрани на бл 100 и стоката е доста прилична като вид.Красиви са нещата-заредили са зимно и има блузони-последно минах от там в петък /до него има козметичен салон,а отсреща е автомивката/.За качеството не знам

# 646
  • Мнения: 249
Кори,блузони на такива цени има в китайските магазини,липненски и от сорта.Има един такъв в Тракия отстрани на бл 100 и стоката е доста прилична като вид.Красиви са нещата-заредили са зимно и има блузони-последно минах от там в петък /до него има козметичен салон,а отсреща е автомивката/.За качеството не знам
Да, мисля че такъв имам и аз но исках да си взема още поне един тъй като като сложа да изпера този няма какво да облека. За качеството съм доволна, миналата година си го взех есента и все още е като нов. Но затвориха магазинчето от което си го купих.... Много благодаря   bouquet
Само ще помоля, ако някой знае такова китайско магазинче около централна гара ще съм благодарна да ми пише. Тъй като в Тракия ми е далеч и не знам дали ще мога да се ориентирам. Sad
Много благодаря.

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Пак искам да попитам дали някъде освен в Чиполино мога да намеря гуми за количката?Спешно ми е
Такива гуми ако няма във фирмения магазин към фабриката на Макс ком/те произвеждат Чиполино/,няма къде другади да намериш,намира се по пътя който излиза на магистралата за София.По-точно трябва да попиташ в работилницата Peace

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Цитат
В "Карфур" пуснаха ли вече детски зимни якета? Интересувам се за 3-год. момиченце. Миналата година бях купила и съм доволна. Ако може и цени.
Да вчера бях и имаше много якета.Честно да ти кажа на мен ми харесаха а цените почваха от 26лв. до 40 лв.

За по - големи госпожици стават ли? Имам предвид размери като за 9-10 годишни?
Не знам,но за момчета  със сигурност имаше дори и по-големи.

# 649
  • Мнения: 32
Пак искам да попитам дали някъде освен в Чиполино мога да намеря гуми за количката?Спешно ми е
Такива гуми ако няма във фирмения магазин към фабриката на Макс ком/те произвеждат Чиполино/,няма къде другади да намериш,намира се по пътя който излиза на магистралата за София.По-точно трябва да попиташ в работилницата Peace
Ще попитам там,но на Руския пазар дали няма да има или в някой магазин за колелета се чудя.

# 650
  • Мнения: X
Пак искам да попитам дали някъде освен в Чиполино мога да намеря гуми за количката?Спешно ми е
Такива гуми ако няма във фирмения магазин към фабриката на Макс ком/те произвеждат Чиполино/,няма къде другади да намериш,намира се по пътя който излиза на магистралата за София.По-точно трябва да попиташ в работилницата Peace
Ще попитам там,но на Руския пазар дали няма да има или в някой магазин за колелета се чудя.
Алекс,за да има в магазин за колелета или на Руския пазар,трябва да са ги взели от Макском,защото те са производители и вносители на частите от които правят количките...така,че не си губи времето,ами направо отивай при тях/вярно,че ми е стара информацията,но си имат специален отдел за ремонтни дейности,или поне имаха докато бяха на Кукленско шосе/
А,паравани /при това много красиви съм виждала по индийските магазини-сещам се за този на Гладстон -имаха на витрината.

# 651
  • Мнения: 2 531
Момичета предстои ми да се запиша на курс по англ. по Аз мога и събирам мнения за ез. школи в Пловдив- всякакви коментари ще са ми от полза  Hug
Вени, аз като преминала вече по тази програма бих ти препоръчала "Евро Алианс". Базата им е добра, също така и преподавателите. Имат офис в Тракия и отстрани на хотел "Ленинград".  Аз лично предпочетох сградата до хотела, т. к. Тракия ми идваше далече.
Можеш да се разходиш и да се поинтересуваш какво предлагат и дали е в удобно за теб време. Аз като ходих имаше група от 18 ч. и група от 19 ч. Лично аз предпочетох първата, т. к. продължителността е два часа. Иначе обучението им е два пъти седмично. След като вземеш ваучера и ако случайно се колебаеш кое ниво си ще ти предложат един тест, на база, на който ще ти определят нивото.
Това е от мен. Ако имаш други въпроси питай.
http://www.euro-alliance.net/
за този център ли става въпрос:thinking:

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 10:19 от veni-b

# 652
  • Мнения: 959
Пак искам да попитам дали някъде освен в Чиполино мога да намеря гуми за количката?Спешно ми е
Такива гуми ако няма във фирмения магазин към фабриката на Макс ком/те произвеждат Чиполино/,няма къде другади да намериш,намира се по пътя който излиза на магистралата за София.По-точно трябва да попиташ в работилницата Peace
Ще попитам там,но на Руския пазар дали няма да има или в някой магазин за колелета се чудя.

Точно за вашия модел едва ли ще намериш другаде освен в фирмения им сервиз.При тях съм ходила след безуспешно търсене на пластмасова част за едно тяхно колело и без проблем ми я намериха.

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Вени,хотела е Ленинград ,а не Лайпциг.Аз също си чакам ваучера и смятам да се ориентирам към тях стига да ме одобрят.

# 654
  • Мнения: 249
Здравейте, момичета отново искам да попитам тъй като виждам, че пишете за курсове. Мен ме интересува курс по маникюр и ноктопластика? Но искам да има лигитимен сертификат, ако е възможно да е валиден и в чужбина? Много Ви благодаря.   bouquet

# 655
  • Мнения: 158
Здравейте,
Някой да е виждал кутии за храна за училище?.....
Издирвам кутия с отделения за храна ( да не е само за сандвичи) и ако е комплект с прибори още по-добре Simple Smile

В Била има, точно с отделения и с прибори отгоре. Но са без картинки и по - големички. Търси ги на щанда с дом.потреби.


 
Благодаря bim_bam!   bouquet Открих ги при втори по-внимателен оглед.

Не Каспър, идея си нямам коя фирма е кетъринга, но и  не искам да знам Sick

# 656
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....
Благодаря bim_bam!   bouquet Открих ги при втори по-внимателен оглед.

Не Каспър, идея си нямам коя фирма е кетъринга, но и  не искам да знам Sick



 Hug

За фирмата - най - вероятно става дума за "Надежда 2000", те са в повечето места. Имаше нов конкурс, но още не са казали, дали същите са спечелили.
 Аз специално също не съм доволна от храната /и при нас е на кетъринг/ и се надявам да ги сменят. Ако не, сериозно се замислям и аз да слагам обяд за дребната.

# 657
  • Мнения: 6 206
Искайте да се смени фирмата, в пълното право сте си и ще ви послушат
на пазара са поне 10 фирми за кетъринг
аз пробвах няколко и срещнах наистина безумни буламачи, докато окрих хубава и качествена храна
много е важно разнообразието и да пристига топла храната

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
kori_1, магазин на Липненски има точно на централна гара - Ако застанеш с гръб към часовника и отзад ти са коловозите, то от дясната ти страна остава едно кафене. Точно до него е магазина, на ъгъла, едната му страна даже е откъм булеварда. /надявам се не са го затворили, не съм минавала от там има месец вече/    Simple Smile

# 659
  • Мнения: 5 602
Момичета,къде в центъра детски татуировки ( цял лист,че не ми се дава левче за една бройка).Благодаря  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт