Къде в Пловдив???-25

  • 59 903
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 480
За прясна риба препоръчвам момчетата, които продават на колелото за Брестник.
Ако идваш например от Асеновградско шосе и караш по околовръстното, преди да стигнеш до колелото, което ще те отведе на Кукленско шосе в града, отбиваш в дясно. Има табели "жива риба". Ако искаш ти я чистят, ако искаш ти я режат - за пържене, за печене, за скара... И е прясна!

Кори_1, дълга грейка без ръкави едно време съм си купувала от Руския пазар. Сега със сигурност има и по магазините за работно облекло, има доста такива из града.

# 631
  • Мнения: 2 011
Търся зимен спален чувал за 2-годишно. Освен във ВВ, къде може да има? Някой знае ли, къде продават стока на Захи?

# 632
  • Бг
  • Мнения: 846
Момичета предстои ми да се запиша на курс по англ. по Аз мога и събирам мнения за ез. школи в Пловдив- всякакви коментари ще са ми от полза  Hug
Вени, аз като преминала вече по тази програма бих ти препоръчала "Евро Алианс". Базата им е добра, също така и преподавателите. Имат офис в Тракия и отстрани на хотел "Ленинград".  Аз лично предпочетох сградата до хотела, т. к. Тракия ми идваше далече.
Можеш да се разходиш и да се поинтересуваш какво предлагат и дали е в удобно за теб време. Аз като ходих имаше група от 18 ч. и група от 19 ч. Лично аз предпочетох първата, т. к. продължителността е два часа. Иначе обучението им е два пъти седмично. След като вземеш ваучера и ако случайно се колебаеш кое ниво си ще ти предложат един тест, на база, на който ще ти определят нивото.
Това е от мен. Ако имаш други въпроси питай.

# 633
  • Мнения: 1 230
Силиконови плувни шапки /детски/ има и Евроленда на 2рия етаж при играчките- преди 10тина дни взех - 2 лв. Същата купувах оттам преди повече от 2 години и още е здрава /препоръчвам трицветните - бяло, розово и синьо, че са по-разтегливи/ Peace

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Дами, да знаете сносен рибен магазин къде има? За прясна не замразена риба?
В Тракия има жива риба на околовръстното, точно срещу 158 блок. Като караш от гара Тракия по бул.Цар Симеон се пада в ляво  Peace

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Някой питаше за магазин на ТСМ. В събота мярнах такъв на ул. Васил Левски срещу магазин Триумф. Също на бул. Христо Ботев.

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Някой питаше за магазин на ТСМ. В събота мярнах такъв на ул. Васил Левски срещу магазин Триумф. Също на бул. Христо Ботев.
А също и на ул.Виктор Юго, близо до Супа бар. на Гладстон.  Ако тръгнете от Техническата книжарница направо, след 30-40 м, в дясно  Peace

# 637
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат
В "Карфур" пуснаха ли вече детски зимни якета? Интересувам се за 3-год. момиченце. Миналата година бях купила и съм доволна. Ако може и цени.
Да вчера бях и имаше много якета.Честно да ти кажа на мен ми харесаха а цените почваха от 26лв. до 40 лв.

За по - големи госпожици стават ли? Имам предвид размери като за 9-10 годишни?

# 638
  • Мнения: 249
Кори_1, дълга грейка без ръкави едно време съм си купувала от Руския пазар. Сега със сигурност има и по магазините за работно облекло, има доста такива из града.
Много благодаря за съвета, но нямам идея къде продават работно облекло, не ми се е налагало да търся? Знам за един такъв магазин в Кършияка в близост до Кауфланд, но до колкото помня имаше само зелени грейки.

Да си задам пак въпросите, защото май станаха прекалено много но все пак имам нужда от помоща Ви: Embarassed
Все още си търся дълга грейка без ръкави черна? Параван за преобличане? И ако някой е виждал скоро по-евтини блузони за това време (в тъмен или черен цвят, всъщност може и да не е черно приемам всякакви предложения стига цената да не е много висока)? Ще съм безкрайно благодарна. Тъй като магазинчето от което си купувах блузони и някой други по-малки неща отдавна е затворен Sad
Много Ви благодаря за помощта.  bouquet
Успешна седмица на всички.

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 15:02 от kori_1

# 639
  • Мнения: 9 114
Кори - магазини за работно облекло има няколко по Васил Априлов. Параван - не ти писах, защото реално не мога да помогна с инфо - гледах преди известно време параван и се пулих, и чудих, и си викам - бреййй, ето къде продавали и такива странности - обаче, убий ме, не мога да се сетя в момента къде съм го гледала ooooh!
Блузон аз викам на онези дълги плетени "пуловери", дето нямат ръкави, стават и за блуза, и за рокля - ако е това, в Метро има доста цветове и модели, цените са между 25 и 40лв.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Имам някакъв спомен, че виждах параван в Jysk

# 641
  • Мнения: 5 605
Търся зимен спален чувал за 2-годишно.
Съником Peace

# 642
  • Бг
  • Мнения: 846
Кори, дълга грейка без ръкави както са ти казали момичетата можеш да намериш в магазините за работно облекло, и да, по "Васил Априлов" има доста магазини за такова облекло, като голямо разнообразие има в този на "Бултекс", той се намира малко преди светофарите на кръстовището на "Васил Априлов" с "Пещерско шосе". Сега се сещам, че малко по-надолу след кръстовището от дясната страна гледах в един магазин от типа "Всичко по левче" също такива грейки, за цена не мога да ти кажа. И още нещо по повод грейките, аз миналата година си бях взела такава, дължина до средата на дупето от подлеза на гарата. Там има един магазин за спорти български облекла, предлагат и грейки, като цена до колкото си спомням беше 25 лв., но може и да греша.
Колкото до блузоните, защо не провериш в магазинчето отстрани на Централна поща, на ул. "Отец Паисий" се пада, фирмен магазин е за плетиво, и цените са повече от добри. Има доста голямо разнообразие на мъжко, дамско и детско плетиво. 

# 643
  • Мнения: 32
Пак искам да попитам дали някъде освен в Чиполино мога да намеря гуми за количката?Спешно ми е

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 17:45 от AlexR

# 644
  • Мнения: 249
Кори - магазини за работно облекло има няколко по Васил Априлов. Параван - не ти писах, защото реално не мога да помогна с инфо - гледах преди известно време параван и се пулих, и чудих, и си викам - бреййй, ето къде продавали и такива странности - обаче, убий ме, не мога да се сетя в момента къде съм го гледала ooooh!
Блузон аз викам на онези дълги плетени "пуловери", дето нямат ръкави, стават и за блуза, и за рокля - ако е това, в Метро има доста цветове и модели, цените са между 25 и 40лв.
Благодаря, Стеф. Ще обиколя и ще видя и пак ще пиша.
Блузон е дълга блуза да, може да се носи с клин и с дънки и е по-дългичък. Но ми се иска да е на по ниски цени. Може би около 20 лв. най-много 22 лв. Това, което търся е нещо всекидневно за носене тъй като в момента не мога да нося дънки предпочитам да нося по-дебело клинче с блузон. Нещо подобно, може и без ръкав да е: http://3.bp.blogspot.com/_A3oFfKDC2E4/SuoNm8OzZEI/AAAAAAAADkU/JI … 00/Untitled-1.png
 bouquet

Благодаря портокалче, а спомняш ли си на какви цени?


Кори, дълга грейка без ръкави както са ти казали момичетата можеш да намериш в магазините за работно облекло, и да, по "Васил Априлов" има доста магазини за такова облекло, като голямо разнообразие има в този на "Бултекс", той се намира малко преди светофарите на кръстовището на "Васил Априлов" с "Пещерско шосе". Сега се сещам, че малко по-надолу след кръстовището от дясната страна гледах в един магазин от типа "Всичко по левче" също такива грейки, за цена не мога да ти кажа. И още нещо по повод грейките, аз миналата година си бях взела такава, дължина до средата на дупето от подлеза на гарата. Там има един магазин за спорти български облекла, предлагат и грейки, като цена до колкото си спомням беше 25 лв., но може и да греша.
Колкото до блузоните, защо не провериш в магазинчето отстрани на Централна поща, на ул. "Отец Паисий" се пада, фирмен магазин е за плетиво, и цените са повече от добри. Има доста голямо разнообразие на мъжко, дамско и детско плетиво. 
Благодаря ще потърся и ще видя за блузони.  bouquet

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 17:40 от kori_1

Общи условия

Активация на акаунт