Къде в Пловдив???-25

  • 59 989
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 1 238
Предполагам в Евроленда би трябвало да има детски татуировки

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Знаете ли къде продават тигани INGENIO  на TEFAL?От тези дето изцяло  им се махат дръжките и могат да се ползват и като тавички за фурна?

# 662
  • Мнения: 6 206
Момичета,къде в центъра детски татуировки ( цял лист,че не ми се дава левче за една бройка).Благодаря  Hug  bouquet
не знам дали те устройва в мол пловдив - в моя магазин за балони ТонБонбон&Балон, при парти артикулите и боите за лице има класьор от 10-15 страници с над 200 татуировки за 2,50 лв и 4 лв

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Добре де...що кетъринг? Не готвят ли в самия стол на училището?  newsm78

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добре де...що кетъринг? Не готвят ли в самия стол на училището?  newsm78


Частните училища и градини принципно не готвят,ползват кетъринг-Класик,Дъга от мечти и т.н.

В някой държавни училища няма действаща кухня поради някакви причини и фирмата,която е взела стола отново разчита на кетъринг

# 665
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Искайте да се смени фирмата, в пълното право сте си и ще ви послушат....

Ерин, смяна на фирмата по желание на родителите може да стане в частно училище, но в държавните - почти невъзможно. Минават през конкурс, който се провежда от общината. Същото е с централизираното снабдяване с хранителните продукти в градините  Confused

...

В някой държавни училища няма действаща кухня поради някакви причини и фирмата,която е взела стола отново разчита на кетъринг

Да, в нашето училище е точно така - в стола не може да се готви, само ползват помещението да обядват там, храната я карат на кетъринг.

# 666
  • Мнения: 6 206
да, но фирмата стопанисваща стола решава какво да се прави
помня скандала от миналата или поминалата година със стола на душото... смениха фирмата доставчик точно по настояване на родителите. все пак не сме си намерили децата на улицата да ги хранят с буламачи.
още повече, че видях, че точно в нашето училище столът се дава по наем в момента - което значи, че скоро може да има смяна на фирмата за кетъринг

# 667
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
още повече, че видях, че точно в нашето училище столът се дава по наем в момента - което значи, че скоро може да има смяна на фирмата за кетъринг

Това ми е надеждата  Laughing

# 668
  • Мнения: 6 206
ами дай си мнението тогава
аз съм така твърдо против рекетьорските застраховки
по 1 лв са уж, какво му плащаш, но прие евентуално счупване на ръка примерно, след ходене по мъките и куп бумащини, може да ти изплатят, ама може и да не евентуално 800 лв. ама не е сигурно, щото застрахователят ще гледа да се измъкне.
няма как да стане... и всички родители плащат, щото не им се занимава за тоя един лев.
няма да стане тази, или ще правят истински застраховки както трябва с правилните договори или да си гледат работата.
да не отварям пък дума за фирмата за униформите, щото са ми познати.

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да,фирмата спечелила конкурса за стола може да смени кетъринга.Но тя избира финансово най-изгодното предложение /сиреч най-ниската цена/.И договора за наем е така направен,че никой да не може да влияе от коя фирма да е кетъринга.Директора е безгласен тук.Фирмата,стопанисваща стола отговаря разбира се пред агенцията по храните,но по други параграфи.На повечето такива места се е намърдала Надежда-пословична е с ниската си цена и буламачите

Разбира се,ако родителите се заемат сериозно със смяната на кетъринга,ще има ефект.

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 14:48 от Elfita ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥

# 670
  • Мнения: 6 206
аха, добре...
хубаво, че детето ми не яде на стол иначе щяхме да си говорим

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 40 962
Преди доста време бях питала...пак да попитам,някой скоро може да е видял/купил козметика на бълг.фирма "Христина"???Нямат тук магазин,проверявах в аптеки-няма.Освен някоя по-заредена дрогерия newsm78

# 672
  • Мнения: 4 310
Търся зимно яке дамско, но да е по-младежко. Цена до около 50-60 лв ми е максимума. Имате ли идеи къде има разнообразие?

# 673
  • София
  • Мнения: 2 894
Търся зимно яке дамско, но да е по-младежко. Цена до около 50-60 лв ми е максимума. Имате ли идеи къде има разнообразие?

И мен ме интересуват якетата, дано някой се включи.

# 674
  • Мнения: 4 310
На мен ми се иска да е по-младежко /как звучи само/, защото е предназначено за тийнейджърка, която си е вече в дамската номерация.

Общи условия

Активация на акаунт