Къде в Пловдив???-25

  • 59 827
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 230
Искам да попитам къде мога да погледна за качествена маса за гладене? Имам една, на която ме е яд да сложа ютията вече, толкова е амортизирана. Иска ми се някаква по-хубавка, но пък 100 лв., колкото видях най-евтиния вариант на брабантия нещо ми се досвидяха.
Та някой ако се е заглеждал скоро къде, по колко струват, ще съм благодарна!
От Метро съм купувала една марка, която я правят в Румъния - 30-40 лева беше най-евтиния модел, като имаше варианти и до към 80 - с държач за кабела на ютията и други глезотийки. Съжалявам, че не мога да цитирам марката, но вариантите в Метро са малко и няма как да сбъркаш. Правят ги от алуминий - леки са и с хубави механизми за сгъване - пета година ползвам и нямат грешка  Peace

# 721
  • Мнения: 249
И пак да пиша по моя въпрос, ще съм много благодарна за каквато и да е информация: Здравейте, момичета отново искам да попитам тъй като виждам, че пишете за курсове. Мен ме интересува курс по маникюр и ноктопластика? Но искам да има лигитимен сертификат, ако е възможно да е валиден и в чужбина? Много Ви благодаря.    bouquet

Не съм наясно, но познати от там са доволни

http://www.starnails.bg/
Благодаря. Дано и други да пишат мнение по въпроса.  bouquet


Кори, заради това ти го написах за Липненски на гарата    Simple Smile   Пишеш, че в Тракия ти е далеч,та затова ти предложих този   Peace
Благодаря, ще пиша на лични тъй като имам още един въпрос. И да не стаам банална.  bouquet

# 722
  • Мнения: 6 206
дъските на ба,бантия си ст,уват всяка стотинка
понеже ,аботя с много п.атове и костюми,  п,ез ,ъцете са ми мина.и поне 20 вида дъски
е, няма такова качество като тяхното

# 723
  • Мнения: 204

А някой може ли да ми каже дали в аптеките дават тестери на кремове,защото първо искам да пробвам и тогава да купя.И ако дават в коя аптека да търся.
[/quote]
В аптеката на Събота пазара, която е на ъгъла срещу строежа на новия пазар. Дано обясних правилно Embarassed

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 563
В Argentum, в Гранд-а, в Авенютата дават тестери, ако имат (обикновено имат). Мисля, че в големите аптеки навсякъде имат, но обикновено трябва да си поискаш.

# 725
  • Мнения: 1 059
Искам да попитам къде мога да погледна за качествена маса за гладене? Имам една, на която ме е яд да сложа ютията вече, толкова е амортизирана. Иска ми се някаква по-хубавка, но пък 100 лв., колкото видях най-евтиния вариант на брабантия нещо ми се досвидяха.
Та някой ако се е заглеждал скоро къде, по колко струват, ще съм благодарна!
От Метро съм купувала една марка, която я правят в Румъния - 30-40 лева беше най-евтиния модел, като имаше варианти и до към 80 - с държач за кабела на ютията и други глезотийки. Съжалявам, че не мога да цитирам марката, но вариантите в Метро са малко и няма как да сбъркаш. Правят ги от алуминий - леки са и с хубави механизми за сгъване - пета година ползвам и нямат грешка  Peace
Дрози, мисля, че говориш за тези http://www.leifheit.de/de/marke-leifheit/produkte/produktliste/k … orie/buegeln.html. Освен тях в Метро продават и продуктите на Виледа http://www.vileda.de/de/categories/show/146/, които също са много качествени.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 786
БиРенкА, за маса за гладене може да видиш и в Карфур. Аз пролетта си взех от там на Wenko, струваше 54лв., супер лека и сравнително стабилна. Имам обаче следната забележка- почти всички маси, които гледах (и тези за 20 и другите за 80-100лв) са с много странен плот, който отдолу е на дупки. И ако гладиш с пара се получава така, че по някое време започва да капе вода от долната част на масата.
Единствено една маса над 150 лв, на Leifheit, която гледах в Баумакс, беше с плътен плот и ми се струваше, че няма да се получава този ефект от парата.
Да кажа, че на Brabantia не ги гледала и ги изключвам от коментара си.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592

А някой може ли да ми каже дали в аптеките дават тестери на кремове,защото първо искам да пробвам и тогава да купя.И ако дават в коя аптека да търся.
В аптеката на Събота пазара, която е на ъгъла срещу строежа на новия пазар. Дано обясних правилно Embarassed

[/quote]
Правилно си обяснила, аптеката се казва 36,6 , но тестери дават ако си поискаш само т.е. питайте и ще ви дадат.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте,
някой знае ли къде в Пловдив има голям избор от детски диоптрични рамки?
Търсих в Сиопси и в две оптики до Халите, но там почти нищо няма.
Детски съм купувала за големия ми син от Оптиката на Мария Луиза - /но името на оптиката не  помня  , а вчера бях там  Embarassed/ Пада се под блока до едно Пикадили и до заведението Огледалата.


Мдам.Аз живея точно до тази оптика и наистина има хубав избор на всякакви рамки на прилични цени.Също така персоналът е много любезен  Peace
Мерси за инфото!В крайна сметка купихме вчера от Еврооптик в МОЛ-а, но следващия път ще видя и в тази оптика. Като цяло за момичета много по-голям избор.

# 729
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Търся детски дървени тапициран столчета, евентуално може и не тапирицари, но искам да са хубави. Преди бях виждала, но сега нещо не мога да намеря.

# 730
  • Мнения: 307
Къде мога да намеря едноцветни детски връзки за обувки, но различно от бели и черни?

# 731
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.Нуждая се от малко помощ скоро ще правим кръщене на сина ми и искам да си взема някоя хубава елегантна рокля.Моля които знае някои магазин за рокли в Пловдив да предложи,но да не са много скъпи да кажем до50-60 лева.Разгледах много online магазини но им нямам доверие,пък и на снимките се много хубави модели,но дали на мен ще ми стоят хубаво е друг въпрос затова не рискувам с online магазини.Благодаря предварително..Simple Smile

# 732
  • Мнения: 19

Все още си търся дълга грейка без ръкави? Параван за преобличане?...

Дълги грейки без ръкав има в подлеза на "6-ти септември" и "Цар Б. ІІІ" , до Чифте баня - големи размери.
Параван за преобличане имаше в първия склад на рампата на Малката търговия на Брезовска - за подаръци и сувенири. Беше на символична цена.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517

Знае ли някой къде предлагат козметика Ивостин (че нещо изчезна навсякъде)?

# 734
  • Мнения: 32
Благодаря ви,момичета.Ще проверя първо в аптеката до събота пазара,защото ми е най-близко.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт