Къде в Пловдив???-25

  • 59 878
  • 744
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 959
Да попитам - от къде може да се купи газов амортисьор за спалня? По големите магазини /Баумакс и т.н./ няма.

От Кичука.. срещу магазин Молдавия в блоковете има едно магазинче за мебелен обков и други подобни.. около 30-32 лв струваше мисля  newsm78

 Peace

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Здравейте,
може ли някой да ми каже от къде има памучни бодита за 2г. с копчета на раменете?
Онзи ден купих едно (последното) марка F&H от един магазин в Гранда, ще получат отново в сряда. Преди имаше магазин на Карамел пак в Гранд, но той вече е затворен.
Иначе ползваме английски, но с времето на рамената много се разтягат защото са само с прихлупване.

# 587
  • Мнения: 1 251
Моля за помощ отново!  bouquet

Имам и още един въпрос някой знае ли къде има магазини, които продават дамски чанти само на марката PUMA? Благодаря     bouquet
[/quote]

Много хубави и интересни чанти на Пума и други марки има в едно малко магазинче до Новотела, улицата е Белград 12, а магазина е точно до ЗАД Виктория, там са и Корпоративна банка и Експресбанк като ориентир. Колкото пъти влезна и все харесвам по някоя чанта!  Grinning

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,
може ли някой да ми каже от къде има памучни бодита за 2г. с копчета на раменете?
Онзи ден купих едно (последното) марка F&H от един магазин в Гранда, ще получат отново в сряда. Преди имаше магазин на Карамел пак в Гранд, но той вече е затворен.
Иначе ползваме английски, но с времето на рамената много се разтягат защото са само с прихлупване.

Във Вис Витаис има бодита големи номера,но не знам дали са копченца на раменете.Ние взехме 32 номер и няма,но се облича съвсем лесно.За 2 г може и да има копченца

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Здравейте,
може ли някой да ми каже от къде има памучни бодита за 2г. с копчета на раменете?
Онзи ден купих едно (последното) марка F&H от един магазин в Гранда, ще получат отново в сряда. Преди имаше магазин на Карамел пак в Гранд, но той вече е затворен.
Иначе ползваме английски, но с времето на рамената много се разтягат защото са само с прихлупване.

Във Вис Витаис има бодита големи номера,но не знам дали са копченца на раменете.Ние взехме 32 номер и няма,но се облича съвсем лесно.За 2 г може и да има копченца

Елфитка, аз на Вис Виталис от край време не им харесвам моделите и материите.
Но ако имам път и там ще разгледам.

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
miraluba ,ще избереш от мекичката материя памук,а не от онези дето са твърди,а като ги изпереш стават още по-твърди.Те се разбират на пипане.За нашите вече големи деца няма голям избор на бодита

# 591
  • Мнения: 32
Някой може ли да ми каже къде мога да намеря резервни гуми за количка Чиполино,но по-стар модел?

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Бодита с копчета съм купувала от Карфур. На българска фирма са: пише mo bebe на етикета. Не са върха на сладоледа, но сравнено с Вис Виталис повече ми допадат. Не се деформират при пране и не се спират. Имаше май до 98 размер  Thinking но не съм сигурна. Ползвам ги за пижама. Жалко, че от тези на Дисни няма по-големи номера.   Tired

# 593
  • Мнения: 108
Някой може ли да ми каже къде мога да намеря резервни гуми за количка Чиполино,но по-стар модел?

Защо не проверих в склада на Чиполино, там ако няма , не вярвам да намериш на друго място. Виж тук телефоните и питай  http://chipolino.com/#/bg/contact/

# 594
  • Мнения: 9 100
Бодита големи размери, и с копчета горе (до доста сантиметри, последните които купих преди няколко месеца, бяха 98-106), правят Мимоза. малко са скъпички - 7-8 лв. идва бройката, но са хубави като материя, бих казала едни от най-хубавите които съм ползвала. Намират се на много места - първо, имат офиц. магазин на Брезовско шосе, малко след Чиполино склада (новия), в Барбарони, в Бейбиленд.

# 595
  • Мнения: 249

Моля за помощ отново!  bouquet

Имам и още един въпрос някой знае ли къде има магазини, които продават дамски чанти само на марката PUMA? Благодаря     bouquet

Много хубави и интересни чанти на Пума и други марки има в едно малко магазинче до Новотела, улицата е Белград 12, а магазина е точно до ЗАД Виктория, там са и Корпоративна банка и Експресбанк като ориентир. Колкото пъти влезна и все харесвам по някоя чанта!  Grinning

Много благодаря момичета за отговорите.   bouquet
А на какви цени са горе долу?

# 596
  • Мнения: 9 100
Извинявам се, че се намесвам в питането за чантите Пума, но мисля, че се сещам за кое магазинче става въпрос (пада се до един огромен магазин за италиански ботуши, чанти и съдове - странна комбинация, но хубав магазин Simple Smile Влизах там миналата седмица. На магазина пише че е Аутлет. разгледах чантите - имаше спортни, тип мънички за кръстосано носене, големи дамски тип сак, тип пощальонски също. Цените не мога да коментирам, защото не пазарувам от такива магазини в БГ, а купувам такива стоки от sportsdirect.com, та въз основа на това, мога да споделя, че цените са почти приемливи, с изключение на някои единични стоки ( и чанти ) на които знам конкретната цена в сайта, а в магазина е поне с 10лв. отгоре. Конкретно не съм запомнила цените, но говорим примерно за 30лв, 45лв - нещо такова. Детските маратонки са си откровено скъпи обаче.

# 597
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
...Преди имаше магазин на Карамел пак в Гранд, но той вече е затворен. ...

Ако си купувала на Карамел, същите собственици имат магазин отстрани на Халите (на реда на салатите и готовите храни), а отскоро и в мол Галерия.

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
miraluba ,ще избереш от мекичката материя памук,а не от онези дето са твърди,а като ги изпереш стават още по-твърди.Те се разбират на пипане.За нашите вече големи деца няма голям избор на бодита

Погледнах бодитата от ВВ р-р 32-имат копче на рамото

# 599
  • Мнения: 1 251
Извинявам се, че се намесвам в питането за чантите Пума, но мисля, че се сещам за кое магазинче става въпрос (пада се до един огромен магазин за италиански ботуши, чанти и съдове - странна комбинация, но хубав магазин Simple Smile Влизах там миналата седмица. На магазина пише че е Аутлет. разгледах чантите - имаше спортни, тип мънички за кръстосано носене, големи дамски тип сак, тип пощальонски също. Цените не мога да коментирам, защото не пазарувам от такива магазини в БГ, а купувам такива стоки от sportsdirect.com, та въз основа на това, мога да споделя, че цените са почти приемливи, с изключение на някои единични стоки ( и чанти ) на които знам конкретната цена в сайта, а в магазина е поне с 10лв. отгоре. Конкретно не съм запомнила цените, но говорим примерно за 30лв, 45лв - нещо такова. Детските маратонки са си откровено скъпи обаче.

Да, за същото става въпрос  Grinning,  има наистина и скъпи и нормални цени, но има доста интересни чанти, които са на нормални цени!  Peace Аз съм фен на големите чанти и винаги нещо ми грабва окото.

Общи условия

Активация на акаунт