Къде в Пловдив???-25

  • 59 877
  • 744
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 158
Здравейте,
Някой да е виждал кутии за храна за училище?
Дъщеря ми категорично отказа да се храни в училище (кетъринга им наистина е отвратителен) и ще трябва да й приготвям обяда аз.
Издирвам кутия с отделения за храна ( да не е само за сандвичи) и ако е комплект с прибори още по-добре Simple Smile

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Имаше нещо подобно в Кауфланд, но не се загледах дали са добри...
Може да провериш.
Моите хлапета - едното си яде вкъщи, а другото е цял ден, но харесва храната в стола и се храни там...Та не ми е трябвала кутия за храна... Wink

# 617
  • Мнения: 139
Дами, да знаете сносен рибен магазин къде има? За прясна не замразена риба?

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Дами, да знаете сносен рибен магазин къде има? За прясна не замразена риба?

В Метро  Peace

# 619
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Здравейте,
Някой да е виждал кутии за храна за училище?.....
Издирвам кутия с отделения за храна ( да не е само за сандвичи) и ако е комплект с прибори още по-добре Simple Smile

В Била има, точно с отделения и с прибори отгоре. Но са без картинки и по - големички. Търси ги на щанда с дом.потреби.

# 620
  • Мнения: 158
Точно вчера гледах в нашата Била и не видях Thinking Пак ще видя...
Има едни детски, които са си точно за ученици, но тях никъде не мога да открия...

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 6 646
В Карфур съм виждала такива кутии, но преди месец някъде... Сега не знам дали все още има

За второ Джъмбо и аз нищо не знам Whistling

# 622
  • Мнения: 6 206
Здравейте,
Някой да е виждал кутии за храна за училище?
Дъщеря ми категорично отказа да се храни в училище (кетъринга им наистина е отвратителен) и ще трябва да й приготвям обяда аз.
Издирвам кутия с отделения за храна ( да не е само за сандвичи) и ако е комплект с прибори още по-добре Simple Smile

само джъмбо,, не си губи времето другаде
знаеш ли коя фирма е кетъринга

# 623
  • Мнения: 6 206
Момичета,може аз да не съм разбрала,но кажете ми къде в Пловдив отварят нов магазин Джъмбо.
Преди повече от половин година моя позната ми беше казала, че в мол  "Галерия" ще откривата Джъмбо, но не знам дали е вярно, от другаде не съм чула.

разбира се, че не е вярно

# 624
  • Мнения: 249
Извинявам се, че се намесвам в питането за чантите Пума, но мисля, че се сещам за кое магазинче става въпрос (пада се до един огромен магазин за италиански ботуши, чанти и съдове - странна комбинация, но хубав магазин Simple Smile Влизах там миналата седмица. На магазина пише че е Аутлет. разгледах чантите - имаше спортни, тип мънички за кръстосано носене, големи дамски тип сак, тип пощальонски също. Цените не мога да коментирам, защото не пазарувам от такива магазини в БГ, а купувам такива стоки от sportsdirect.com, та въз основа на това, мога да споделя, че цените са почти приемливи, с изключение на някои единични стоки ( и чанти ) на които знам конкретната цена в сайта, а в магазина е поне с 10лв. отгоре. Конкретно не съм запомнила цените, но говорим примерно за 30лв, 45лв - нещо такова. Детските маратонки са си откровено скъпи обаче.
Благодаря за намесата, и благодаря на дамите които ми отговориха и в предишни постове.   bouquet Мисля понеделник или вторник да отскоча до там, макар че ми е малко далеч.  bouquet Дано да си харесам нещо на вид и на цена, че май доста трудно избирам що се отнася до чанти. Предпочитам в момента по-големи чанти...

Аз пак да си задам въпросите и питанията преди да се е препълнила темата Embarassed
Все още си търся дълга грейка без ръкави? Параван за преобличане? И ако някой е виждал скоро по-евтини блузони за това време (в тъмен или черен цвят)? Ще съм безкрайно благодарна. Тъй като магазинчето от което си купувах блузони и някой други по-малки неща отдавна е затворен Sad
Много Ви благодаря за помощта.  bouquet
Успешна седмица на всички.

# 625
  • Мнения: 4 308
Момичета,може аз да не съм разбрала,но кажете ми къде в Пловдив отварят нов магазин Джъмбо.
Преди повече от половин година моя позната ми беше казала, че в мол  "Галерия" ще откривата Джъмбо, но не знам дали е вярно, от другаде не съм чула.

В "Карфур" пуснаха ли вече детски зимни якета? Интересувам се за 3-год. момиченце. Миналата година бях купила и съм доволна. Ако може и цени.

Вчера ги нареждаха. Имаше светлорозово и много бледо метално лилаво. Тези загледах, не бяха тънки никак и изглеждаха добре. Нямаха много картинки и др. закачалки за малки госпожици, на розовото имаше семпла щампа на Дисни, но не разпознах героите. Цена около 40 лв.
Имаше и момчешки, преобладаваха сини и сиви, имаше и с щампа на Маккуин, там цените бяха 40-60 лв.

Някой питаше за дъждобрани за голям човек, може би вече се е ориеинтирал, но да споделя че в спортните магазини на Рънърс имаше дамски /до пешеходния мост в ляво/. В Мол Галерия също имаше в един от спортните магазини и мъжки и дамски, някъде около 50 лв.

Също не  мога да се стърпя да не се похваля, че издирвах плувки за деца. Навсякъде ми предлагаха силиконови плувки на 11-15 лв. В Хиполенд има детски плувки /силиконови/ на 6.50 като същите ги видях в спортен магазин в Галерия за 12 лв.

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Също не  мога да се стърпя да не се похваля, че издирвах плувки за деца. Навсякъде ми предлагаха силиконови плувки на 11-15 лв. В Хиполенд има детски плувки /силиконови/ на 6.50 като същите ги видях в спортен магазин в Галерия за 12 лв.

А нали са стандартни и нямат размери Rolling Eyes Аз също взех за 6,50 от спортния м-н Златна топка с-у ст.Ботев.

# 627
  • Мнения: 4 308
Тези, които купих от Хиполенд са си с детски дизайн на рибки и са силиконови. На повечето места бяха поне по 11 лв, а проверих поне 4 спортни магазина. Само на едно място ми предложиха латексови за 5 лв. Иначе размерът би трябвало да е универсален. Не го знаех този магазин до стадион Ботев, но дано има по-добри цени. Защото аз купих 2 и цената много ме вълнуваше, а и все пак за детска плувка не ми е супер важно дали ще е Арена или др.марка.

# 628
  • Мнения: 2 531
Здравейте,
Някой да е виждал кутии за храна за училище?
Дъщеря ми категорично отказа да се храни в училище (кетъринга им наистина е отвратителен) и ще трябва да й приготвям обяда аз.
Издирвам кутия с отделения за храна ( да не е само за сандвичи) и ако е комплект с прибори още по-добре Simple Smile
В Евроланд съм виждала ! Peace

Момичета предстои ми да се запиша на курс по англ. по Аз мога и събирам мнения за ез. школи в Пловдив- всякакви коментари ще са ми от полза  Hug

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Цитат
В "Карфур" пуснаха ли вече детски зимни якета? Интересувам се за 3-год. момиченце. Миналата година бях купила и съм доволна. Ако може и цени.
Да вчера бях и имаше много якета.Честно да ти кажа на мен ми харесаха а цените почваха от 26лв. до 40 лв.

Общи условия

Активация на акаунт