Къде в Пловдив???-25

  • 59 910
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 29
здравейте,някой да знае за интернет техник по домовете.Моля ви телефон .Благодаря предварително.

# 601
  • Мнения: 9 115
Момичета, аз идвам с досадно питане, но ми е много важно да попадна на правилния човек: за шивачка става въпрос...Имам дълго палто, класическо черно, което искам да бъде скъсено (т.е. отрязано доста и преправено). Струва ми се сложна работа, затова ми се иска да ми препоръчате добра шивачка, която да не ми орезили зимната дрешка Blush Иначе, бол шивачки около мен, всеки ден виждам поне по 4-5 ателиета, но като не ги знам...
Благодаря ви предварително.

За чантите - да, определено има страхотни нещица, стига човек да има пари за харчене Grinning Hug Аз си харесах поне 3 чанти, признавам Blush

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
.:.Stef.:. пращам ти телефон на лични, на изключително квалифицирана жена.

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 11
.:.Stef.:. , препоръчвам ти шивашкото ателие до 101 балона на ул.Антим I, там съм си шила 2 палта. Станаха чудесни. Щом ги шият добре, смятам, че могат и да си скъсяват!  Peace Успех!

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Момичета, благодаря ви за магазина за амортисьора. Днес бяхме и си купихме какъвто ми трябваше.  bouquet

# 605
  • Пловдив
  • Мнения: 235
.:.Stef.:. , препоръчвам ти шивашкото ателие до 101 балона на ул.Антим I, там съм си шила 2 палта. Станаха чудесни. Щом ги шият добре, смятам, че могат и да си скъсяват!  Peace Успех!
Аз също ти го препоръчвам

# 606
# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Да кажа за обувките на Тамарис. В магазин Дорес (до Фурило) не продават за съжаление обувки на тази фирма.
rayel_dazel, може би си се заблудила. Иначе има обувки на други немски фирми.

# 608
  • Мнения: 9 115
Момичета, много сте отзивчиви, благодаря ви изключително много!!! И на лични ми писаха някои, много сте мили, благодаря отново Heart Eyes Ще видя къде ще ми е удобно да отида, а и все пак дали ще могат да ми приемат поръчката, че ми се води малко спешна.

  bouquet

# 609
  • Мнения: 955
Момичета,може аз да не съм разбрала,но кажете ми къде в Пловдив отварят нов магазин Джъмбо.

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета,може аз да не съм разбрала,но кажете ми къде в Пловдив отварят нов магазин Джъмбо.

за първи път чувам
съмняваме да отворят друг магазин

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
Да кажа за обувките на Тамарис. В магазин Дорес (до Фурило) не продават за съжаление обувки на тази фирма.
rayel_dazel, може би си се заблудила. Иначе има обувки на други немски фирми.

Явно вече не продават. Защото аз съм си купувала точно от тях обувки на Тамарис от магазина, който беше до "Петек" и който го затвориха. Явно са свили асортимента.

# 612
  • Мнения: 510
Да, преди имаха обувки на Тамарис имаха и Пиколинос. В момента имат  Caprice и Мarco Tozzi, освен Аra.

# 613
  • Мнения: 400
.:.Stef.:. пращам ти телефон на лични, на изключително квалифицирана жена.

Би ли изпратила телефон и на мен, ужасно ми се шият разни неща, но нещо все не попадам на шивачка! Благодаря ти предварително:)

# 614
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Момичета,може аз да не съм разбрала,но кажете ми къде в Пловдив отварят нов магазин Джъмбо.
Преди повече от половин година моя позната ми беше казала, че в мол  "Галерия" ще откривата Джъмбо, но не знам дали е вярно, от другаде не съм чула.

В "Карфур" пуснаха ли вече детски зимни якета? Интересувам се за 3-год. момиченце. Миналата година бях купила и съм доволна. Ако може и цени.

Общи условия

Активация на акаунт