КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - тема 9

  • 27 077
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 651
Ех, че хубави новини на фона на лошото време.
Браво Пинко  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Направо ви завиждам за запека  Mr. Green, мен пак ме тръшна подутия стомах и газовете. Та се сложих на диета с печени филийки, айрян и печени ябълки. Направо ще лудна вече  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 1 053
Ей,Pinko_01 напълни ми душата от радост,браво на теб,ти успя с голяма борба,тихичко честито,пожелавам ти докрая едно леко бремнеене и да се насладиш на така дългочаканта бременност. HugИ да не забравиш да ни поръсиш обилно с прашеца,че и ние да прихванем  Laughing

# 707
  • Мнения: 799
F(x) , не ги пускам палците за теб  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover. Ти кога си за тестче, 24-ти ли беше  newsm78
Момичета това са 6 години непрестанна борба, ежедневна, ежемесечна...от всяко ново начало...до поредния неуспех. Докато не мине прегледа да чуя сърчуце, не мога да си отпусна душичката  Praynig

# 708
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Браво Пинкоооо!!! СЕГА ТОЧИЦА, СЪРЧИЦЕ, РЪЧИЧКИ, КРАЧЕТА .... И ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО БРЕМЕНЕЕНЕ ДО  ТЕРМИН Hug

# 709
  • Мнения: 4 651
F(x) , не ги пускам палците за теб  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover. Ти кога си за тестче, 24-ти ли беше  newsm78

Да, тогава се пада.
Ясно е, че няма да ти се отпусне съвсем душичката, но пък и ние не сме спели да стискаме палци Simple Smile.

Момичета, деня на трансфера ли броите за 1 ден или следващия?

# 710
  • Мнения: 799
Брой се за ден 0 , следващия ден ти е първи .

# 711
  • Мнения: 6 730
 Pinko_01, Честито и от мен! Колко се радвам, че първото нещо, което прочетох е хубава новина!!! Аз съм сравнително нова и не ви познавам, момичета, но искрено се радвам за всяка от вас видяла двете чертички, стискам палци на всяка чакаща и плача с всяка неуспяла. Тези дни, когато нямах възможност да влизам тук си дадох сметка колко силни жени има в този форум.   bouquet  bouquet

# 712
  • София
  • Мнения: 23 214
Pinko, браво за добрите и очаквани новини  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 6 280
Пинко честито,ти успя Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 1 649
Пинкооо, newsm68 newsm44.Браво момиче newsm10!Като видях трицифреното число,започнах да подскачам на стола,да пляскам с ръце и да викам:браво,браво,Пинко,ти успя!Мъжа ми се навдигна от дивана и ме попита:забременяла ли е?да и е честито на нея,и ма мъжа ѝ.Пожелавам ти растящо ЧХГ,оформяне на здраво бебе и с всеки преглед да ти се отпуска душичката.Знам,че не можеш да повярваш,но растящия корем ще ти напомня за очакваното чудо Hug.

# 715
  • Мнения: 1 732
Пинко браво и честито,знаех си аз че това е твоя опит! Hug
Моята точка също се видя някъде около 18 ден от трансфера.
Сега си отпусни душичката и се пази Hug

# 716
  • Мнения: 799
Сърдечно ви благодаря на всички  Hug Вие наистина сте ми второто семейство  Hug Hug
Понеже наближаваме каря на темичката ни, а аз още не бих се престрашила да пусна нова, предлагам, нашата бъдеща булка Луце  Grinning да пусне и следващата ни тема. Очевидно е с ''лека ръка '', освен доказаното добро и милосърдно сърце  Hug

Последна редакция: нд, 16 окт 2011, 16:06 от Pinko_01

# 717
  • Мнения: 505
Пинко, честито   bouquet. Леко, леко бременеене и до края ще стискаме палци за тебе!

# 718
  • София
  • Мнения: 6 232
Понеже наближаваме каря на темичката ни, а аз още не бих се престрашила да пусна нова, предлагам, нашата бъдеща булка Луце  Grinning да пусне и следващата ни тема. Очевидно е с ''лека ръка '', освен доказаното добро и милосърдно сърце  Hug
Абсолютно подкрепям идеята  Peace

# 719
  • Мнения: 904
Ех, че хубава новина  Hug,Пинко,  Hug,браво момиче, толкова ти се зарадвах, до термин лека и успешна бременност ти желая мила  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт