Име за момиче.

  • 3 735
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 615
Жозефина Елора Касита Аниезе Мимина Роис Елестина Илиева...Малко е дълго, но лично на мен ми звучи аристократично.

Обидена съм ти! Къде е тука Уилма, а?!

# 16
  • Мнения: 6 993
А аз се чудех къде е Еовин. И то е аристократско, кво.  Laughing

# 17
  • Мнения: 4 555
Heart Eyes  bouquet

Жозефина Елора Касита Аниезе Мимина Роис Елестина Илиева...Малко е дълго, но лично на мен ми звучи аристократично.
Joy

# 18
  • Мнения: 465
И от мен няколко предложения:

Мила  Heart Eyes
Амелия  Heart Eyes
Лилия
Моника
Бианка
Мари/Мария
Микаела
Далия
Натали/я
Рафаела
Матея

Първите две са ми много любими и звучат, според мен, супер с фамилията ви: Мила Илиева, Амелия Илиева. Далия Илиева също ми харесва как звучи.

# 19
  • Мнения: 1 092
София, Бела, Елла, Ема

# 20
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Жозефина Елора Касита Аниезе Мимина Роис Елестина Илиева...Малко е дълго, но лично на мен ми звучи аристократично.

Аз съм поласкана, че името ми е счетено за аристократично  Joy , ама тя оригиналната Роис си е принцеса, де Laughing . Не разбрах само Елестина откъде дойде?  newsm78  Joy

# 21
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Вероника
Даниела
Диана
Доротея
Елеонора
Елисавета
Емануела
Ирина/ Ирена
Катерина
Магдалена
Марина
Мартина








# 22
  • София
  • Мнения: 5 656
На фамилията Илиева не ми звучат добре имена, които завършват на -ия, -ая или изобщо има натрупване на гласни звуци - седи ми някак разлято и нестройно. Видях предложено любимото ми име Луиза, но пък то по горепосочената причина не ми се връзва с  фамилията, затова предлагам другото ми любимо име Елиза.
А, и Ева също е прекрасно име  Crazy Sunglasses

# 23
  • Мнения: 10 547
Луиза
Мария

# 24
  • Мнения: 722
Ева, Мария, Елена, Лора, София, Никол, Александра, Мартина, Кристин, Катрин

# 25
  • Мнения: X
Еееее, и ие сега, нали не искате името на детето да стане претрупано? Simple Smile Останалите имена ги пазя за друг случай Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 44 122
Вероника, Мирта, Нолина, Ерика, Бела/Изабела, Лора, Нора, Ива, Аника

# 27
  • София
  • Мнения: 5 656
Понеже няколко пъти срещам предложение за име Нолина, да попитам откъде идва? Това е име на домашно декоративно растение , за мен е все едно някой да се казва Фикус  Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 44 122
От там идва, но много ми харесва... предвид това що имена има на цветя и  дървета, мисля, че не е проблем ако някой му допада и фикус да си кръсти детето Wink (може да погледнеш празнуващите на цветница...а вече диви или декоративни... все тая)

П.С. Мирта също е растение Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 5 656
Така е   Hug Самата аз празнувам на Цветница, но понеже не съм срещала друго значение на това име, исках да съм наясно. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт