ако искате прочетете........

  • 2 933
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 310
Аз обаче залинтнах по мъж с които освен приятелство нищо друго не е имало.
Само ще кажа, че между мъж и жена е невъзможно да има само приятелство без задни мисли... newsm78
Това е така САМО, ако мъжът мисли предимно с долната си глава.  Peace
Моите двама най-добри приятели са мъже. Heart Eyes

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Между мъж и жена може да има приятелство, но само когато няма сексуално привличане. Аз също имам мъже приятели и през ум не може да ми мине нещо да правя с тях, но има и един друг обект -  с него определено не можем да бъдем приятели. Тoo much electricity

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аз обаче залинтнах по мъж с които освен приятелство нищо друго не е имало.
Само ще кажа, че между мъж и жена е невъзможно да има само приятелство без задни мисли... newsm78
Това е така САМО, ако мъжът мисли предимно с долната си глава.  Peace
Моите двама най-добри приятели са мъже. Heart Eyes
Много си права, но малко хора ще те разберат, още повече ако не им се е случвало и говорят по принцип и наизуст /а във форума, не точно в тази тема, е пълно с такива Mr. Green/

Между мъж и жена може да има приятелство, но само когато няма сексуално привличане. Аз също имам мъже приятели и през ум не може да ми мине нещо да правя с тях...

Именно.

# 18
  • Мнения: X
Аз обаче залинтнах по мъж с които освен приятелство нищо друго не е имало.
Само ще кажа, че между мъж и жена е невъзможно да има само приятелство без задни мисли... newsm78
Това е така САМО, ако мъжът мисли предимно с долната си глава.  Peace
Моите двама най-добри приятели са мъже. Heart Eyes

Аха...и ти си абсолютно сигурна,че никога не са ти мислили...доброто...   Laughing
Ама ,вярвайте си,де...

обичам шоколад ,правилно си постъпила.Щом нещо те е накарало да се спреш,значи има причина....дали чувства към мъжа ти,или собствената ти съвест и усещане за правилно-неправилно...

# 19
  • Мнения: 135
Странна е темата...защо една жена се заглежда по други мъже...нима нейният не и стига...май се досещам къде е разковничето...май у дома липсата на секс.. или неудовлетвореността водят до таквиз състояния.  newsm78
И все пак веднъж се живее..ако не опиташ, няма да усетиш вкуса!!!!  Peace

# 20
  • Мнения: 65
Темата вероятно не е актуална вече, но...
Много подробности липсват около ситуацията (но ти си ги знаеш), следващият момент е да си готова на евентуалните последствия било то разочарование, чувство за вина, разтрогване на отношенията със сегашния партньор...включително и евентуално бъдеще с "тръпката". Ако всичко това можеш да го понесеш и смяташ, че си струва- действай, ако ли не- прескочи периода и давай напред  Wink

Общи условия

Активация на акаунт