Още едно чудо е вече факт

  • 1 979
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 146
Алекс честита сбъдната мечта   love001 Да е жива и здрава малката Александра, за радост на мама и тате  Hug На теб бързо и възстановяване   Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 3 860
Алекс честита сбъдната мечта и от мен  newsm51 Да ви е жива и здрава малката принцеса а на теб бързо възстановяване  newsm51

# 17
  • София
  • Мнения: 1 326
И от мен още едно голяяяяяяяяяяяяяяяяяямо честито за щастливите мама и татко на малката принцеска

Да расте здрава, умна, красива и да носи само радост на всички около нея !!!

 newsm07  Two Hearts  party006  party006

# 18
  • Мнения: 2 343
Честита дъщеричка! Да е здрава, умна, весела, добра, здрава! На мама Алекс бързо възстановяване!  Hug

# 19
  • Мнения: 1 146
Честита дъщеричка! Да расте здрава и умна малката Александра, много весела и засмяна. Само радост и благоденствие да има в дома ви.

# 20
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Честита дъщеричка, Алекс! Много да ви радва, да слуша, да расте голямо и щастливо дете!  bouquet На мама бързо възстановяване!

# 21
  • Мнения: 613
Честита рожба и безброй щастливи дни!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 60
Алекс, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава и много щастливи мигове!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 608
Ето ме и мен Hug

Мила ЗазиHug благодаря ти за създаването на моята темичка Peace, ще чакам с нерърпение да се разпиша и в твоята много скоро Peace

Благодаря ви, момичета за топлите пожелания Hug

Знаете че съм част от вас Peace, нашето чудо се случи съвсем естествено след 3 неуспешни инсета и 2 ИКСИ-та. Не спирайте да вярвате и да се борите Praynig, чудеса се случват дали с медицината напред или без нея Peace

Раждането ми беше малко дългичко- изтекоха ми водите и почти цял ден имах болки за 2см разкритие само. Избрах си епидурална и за мен това беше правилният избор Peace Явно пределът на болка ми е много нисък. Бебка Алекс се роди нормално, а благодарение на прекрасната работа на лекарите и слушайки техните съвети избехнаме разкъсвания и шевове Peace Изписаха ни следващият ден и сега и се радваме и се гледаме с удоволствие Hug

Знаете че ще ви следя, нищо че не пиша често и ще се радвам да имам щасието да пиша в темата на всяка една от вас Hug

# 24
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Алекс, честита сбъдната мечта! Да ви е жива и здрава дъщеричката и много щастие да ви носи!  bouquet

# 25
  • Мнения: 392
Честита сбъдната мечта, да е здрава, дива и щастлива малката принцеса, бързо да се адаптирате и само щастливи мигове от тук нататък!!!!!!!!  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 286
алех_свой, честита ви сбъдната мечта! Много здраве и весело детство и пожелавам  newsm51!

И ние след 5 инсета и 1 ИКСИ, забременях спонтанно, така че вярвам, че чудеса се случват въпреки всичко  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт