Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 53

  • 43 016
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile
Благодаря за новата тема, и превода, и новините  bouquet Hug

dettodorowa, лек път и весело изкарване  bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 417
Мариана,благодаря за новата тема.  bouquet
Славена,невероятна си. WinkТочно това заслужават Яшаранови. Peace

# 18
  • Мнения: 0
Благодаря и аз за новата тема
Детелинке, приятно изкарване. Пожелавам ти да се натъкнеш на нашите любимци и да вземеш някой автограф.   smile3521

# 19
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
http://www.dailymotion.com/video/xl7tmv_beren-saat-klyp_people?start=7#from=embed   Heart Eyes


Тоя разходки ми навеждат на мисъл... ама айде ще си замълча...красива е

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 16:09 от bezymnalydost

# 20
# 21
  • Мнения: 11 984
Диде, да не се изгубиш из дебрите на Истанбулските сокаци...Приятно изкарване Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056
Момичета, серията се качва вече цялата. Днес, много туткане с тоя нет. Ама всичко е добре, когато свърши добре. Още мъничко търпение.

# 23
  • Мнения: 23 219
[/size]

Здравейте, мили дами !   След дълго четене на темите и естествено почти денонощно гледане на първи сезон, днес се осмелявам да споделя впечатленията си Малко е да кажа, че сте страхотни всички - чудесно оформена тема, хубава позитивна компания, чудесен сериал Моите адмирации към всички дами, които с превод, редене на субтитри, качване на сериите правят дните ми по- слънчеви и усмихнати! Винаги след пореден епизод и фрагман, обичам да чета какво си споделяте - толкова е хубаво човек да сподели нещо, което го вълнува и да знае, че другите ще го разбератРадвам се, че  ще бъда част от вас, дори и да не пиша много

# 24
  • Мнения: 0
mariana51 и bonobo,
Удоволствието да гледам 41 серия 1 част с превод  дължа на Вас!!!
 


Slawena,освежителен и заразителен е хумора ти!!Точно това ни трябваше в края
 на работния ден!!!

gospojata,много поучително!!

И на всички вас момичета  -   хубави и спокойни празнични дни !!!

# 25
  • Мнения: 374



За темата и новото и позитивно начало.

# 26
  • Мнения: 2 229
Благодаря ви,момичета! Laughing Ако видя някой от сладурите,ще го нацелувам от всички-обещавам!  love001  love001  love001

# 27
  • Мнения: 374

Добре дошла Марта_49, забавлявай се с нас.

# 28
  • Мнения: 27
най накрая ме пусна мамата да влезна,цял ден няма нет,ха честито нова тема,благодаря на момичетата,които превеждат серията и я качват.
dettodorowa,приятно изкарване и от мен,забавлявай се Wink

# 29
  • Мнения: 2 229
[/size]

Здравейте, мили дами !   След дълго четене на темите и естествено почти денонощно гледане на първи сезон, днес се осмелявам да споделя впечатленията си Малко е да кажа, че сте страхотни всички - чудесно оформена тема, хубава позитивна компания, чудесен сериал Моите адмирации към всички дами, които с превод, редене на субтитри, качване на сериите правят дните ми по- слънчеви и усмихнати! Винаги след пореден епизод и фрагман, обичам да чета какво си споделяте - толкова е хубаво човек да сподели нещо, което го вълнува и да знае, че другите ще го разбератРадвам се, че  ще бъда част от вас, дори и да не пиша много

Добре си ни дошла,Марта!Ще се радваме да споделяш своите впечатления от всяка серия!

Общи условия

Активация на акаунт