Отговори
# 60
  • Мнения: 444
Благодаря, Radostche . От толкова бързане за рождения ден, забравих да питам личната какво противогъбично да ползвам, Досега или съм пила микомакс на трети ден от приема или пък съм ползвала гинодактарин след края на приема. понеже се познавам, сигурна съм, че яко ще се огъбя Sad

# 61
  • Мнения: 133
Благодаря, Radostche . От толкова бързане за рождения ден, забравих да питам личната какво противогъбично да ползвам, Досега или съм пила микомакс на трети ден от приема или пък съм ползвала гинодактарин след края на приема. понеже се познавам, сигурна съм, че яко ще се огъбя Sad
Браво, че при теб всичко ще се оправи само с АБ. Аз против гъбички пия микомакс, но не знам за бременни дали се препоръчва. Звънни по телефона на личната да я питаш тя ще ти каже.

# 62
  • Мнения: 444
Личната си смени кабинета, а GSM не ми е оставила. Дали ще се оправя само с антибиотик- не знам. Каза ми, ако след 5 дни, не съм се оправила напълно, да взема още една опаковка. Ако са засегнати бъбреците- трябва по-дълъг курс. За микомакс, ако не успея да се консултирам с никой, ще взема гинодактарин накрая- поне за него знам, че е безвреден и ми помага. Много, ама много се надявам с това да се приключат сериозните проблеми и до края да го карам по-спокойно!  Confused

# 63
  • София
  • Мнения: 865
gsm ТРЯБВА ДА го имаш записан в синята книжка

# 64
  • Мнения: 111
Здравейте дами!
Тая вечер голем проблем с нет-а от 30 мин.се опитвам да прочета страничките и не мога!Чак сега зацепи.
Теди както винаги темата е супер!  bouquet
За микомакса си мисля,че за бременни няма да е позволен!
иначе и мене днес ме валя дъжда и шляпах с джапанките,че нищо друго не ми става...Май ще трябва да купувам някакви!!!
Тиона  Hug Hug Стискам палци всичко да върви по мед и масло!

# 65
  • Мнения: 133
За микомакса си мисля,че за бременни няма да е позволен!
Не е намерих му листовката и пише че само в изключителни случаи ако нищо друго не помага.

# 66
  • Мнения: 103
Честита ни нова темичка!
Само хубави новини желая!
АЗ ще започна с една- публикували са в страницата на списание 9 месеца във Фейсбук рисуваното ми коремче и много се зарадвах! Laughing
И предната бременност го рисувах, тогава беше с Мечо пух, а втората рисунка ДИНЯ, и аз между две дини, наричах го "сезона на дините". Пазя си списанието, а сега пък е във Фейсбук.
Прекрасно изживяване беше. Докато моята приятелка ме рисуваше и корема се мести, бебето изказваше мнение Simple Smile!

http://sempopovi.multiply.com/photos/album/11/11#photo=22
http://sempopovi.multiply.com/photos/album/11/11##photo=25
А СЕГА
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.279211508773735.83264.100000546640933#!/photo.php?fbid=281865185174402&set=a.281848988509355.84103.130552273639028&type=1&theater

Отивам да вечерям, че съм освирепяла!
Тиона,  Hug Hug Hug

# 67
# 68
  • Мнения: 439
Супер тема  bouquet
Тиона,  Praynig Hug Praynig

# 69
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Искам да кажа на тези от вас, които имат кака или батко на градина и са студентки, че имате право на намаление от 50 % на таксата за детска градина за по-голямото дете. Това важи със сигурност за София.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 2 612
Браво на нас !Една тема за седмица!!! Hug
Страхотна нова темичка,само хубави новини в нея Praynig

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 113
Ха добър вечер на всички!
Като начало: Тиона, много радости от тука нататък с бебе Крис! Милата душица да расте сега бързо и скоро да се гушкате сладко, сладко!
Аз, момичета не се разминах с болницата.....но днес се върнах, слава Богу! .....Дупето ми е като решето от инжекции....имам чувството, че като пия вода ще излизат фонтанчета от многото дупчици! Сега трябва само лежачка.....и дано не влизам до термин в болница, че там голяма депресия. Какви ли не гадни случай има!
За гъбичките: И аз си ги имам пак.....слагам Гино-дактарин (този месец 6 през ден, следващия месец 6....така каза док). Пък да видим дали ще се преборим

# 72
  • Мнения: 1 677
 Добро утро на ранобудните!


За микомакса - пих 1 хапче миналия месец заедно с АБ, както ми бе предписано от доктора.
Ей, много гадно време бе! Неможе да светне слънцето и стоим на лампи.
Рано й е на зимата Naughty!

# 73
  • Мнения: 21
Дария ме изпревари с кафето, но аз Ви поднасям питателан закуска Simple Smile

# 74
  • Мнения: 172
Здравейте момичета  wavey

Общи условия

Активация на акаунт