Отговори
# 675
  • Мнения: 1 516
Лара , нали знаеш вица за дядо поп ... Дето на една сватба го питали : Какво ще пиеш , дядо попе? Вино или ракия? .. А той отговорил : ... и бира ,чадо мое и бира   hahaha hahaha hahaha hahaha

А аз в тоя дух ще добавя и няколко маргаритки за разкош:


# 676
  • Мнения: 6
М-м-м-м аз пък си мечтая за "Джеймсън" с "Ред бул"

аз пък си мечтая за една домашна ракийчица със овчарска салата...

# 677
  • Мнения: 13
Привет и от мен   bouquet
Да ви дам отчет от последния ни ултрасаунд бузанка-сладуранка е вече 1,400кг всички органи си функционират нормално, здравичка е и се е смъкнала 58% надолу, дадоха ми 3Д снимка с личицето толкова е миличко да си видиш бебчето как ще изглежда  Heart Eyes
Какви са тези алкохоли дето ги развявате тук Naughty я се стегнете  Mr. Green и изпийте по една вода студена с лимон и по едно хубаво кафенце с каймак и бонбонче, ще почерпя аз по случая

# 678
  • София
  • Мнения: 865
Ужасни сте  Flutter

# 679
  • Мнения: 175
Момичета,как са отношенията ви с мъжо в леглото?Аз редовно си правя секс,макар и да трябва да се пазя....но при мисълта,че след раждането дълго време няма да има такива удоволствия.... Embarassed

# 680
  • Мнения: 444
Сексът е мираж покрай тоя вирус дето ни тръшна, моя цистит и сега лечението за гъбички. На мен не ми липсва особено, ама мъжо как ме наобикаля...  Tired

# 681
  • София
  • Мнения: 5 306
Наскоро се коментираше за записа на тонове, та да споделя и аз. Вчера бях на консултация и ми казаха днес да ида за запис (тук се прави в АГ отделението в болницата). Падам се в края на шестия месец и беше за пръв път (тази бременност).

3. За родилите със секцио - бебето се взима и се води в стаята на майката чак на 3-тия ден след раждането. Ако майката желае и е в състояние, може да го кърми, като за това трябва да се уговори с неонатолозите.  Адаптираното мляко, което се използва е на фирма HIPP.

Правилно ли чета третия ден  Shocked
Много ти благодаря за подробния отговор   bouquet , скоро ще се запиша и в другата тема.


Всичко , което е обвързано със МРЗ се променя , включително майчинството  Peace.

Само дето майчинството не е обвързано с МРЗ, а до скоро просто съвпадаше като стойност и от там този разпространен "мит"  Peace
ЕДИТ: хъм, преварили ме с цитат  Embarassed


Някой знае ли за колко време се пречиства организма от алкохола. Мисля че бяха 24 часа, но не съм сигурна.

Кърмене и алкохол http://missby.wordpress.com/2010/12/23/alcohol-bf/    (има го и на първа страничка)

Последна редакция: ср, 28 сеп 2011, 16:19 от зелено човече (.)(.)

# 682
# 683
  • Мнения: 1 516
Пак се сетих за виц :

Говорят си двама мъже , единия с 2 деца , а другия с бременна за първи път жена :
По-неопитния пита :
-Добре де ! Кажи сега как се прави секс с бременна ?!
Другият отговаря :
-Първия тримерстър нормално, втория кучешката , а третия вълчешката ...
Нашия човек :
-Първите 2 са ми ясни , ама какво е "вълчешката"
-  Ами ... Само обикаляш около дупката и виеш ....


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 684
  • Мнения: 444
Radostche ,  жесток е! Сега го копнах на скайпа на моя да се успокои, че не е единствен!  Laughing

# 685
  • Мнения: 473
Защо? може да помечтаем малко.  Все пак 9 месеца въздържание не е малко. Пия само безалкохолна бира и то 2 пъти в месеца. Моя мъж си пийва редовно едни ракии и уискита пред мен, добре че не харесвам точно тези питиета и не се дразня чак толкова. Ако родя живот и здраве и всичко мине гладко, мисля поне на празниците да се поутпусна.

# 686
  • София
  • Мнения: 865
Пия самърсби - 4 % алкохол.

# 687
  • Мнения: 133
Radostche Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
За мен секса е мит още от края на миналия месец, а май ще си остане и такъв поне до април месец. Не, че не искам, ами няма с кой. А декември като се върне мъж ми няма да има начин и така май ще си отнеса до април на сухо #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy .
И аз мисля на празниците да се поотпусна малко и да си пийна нещо. Само не ми е ясно с кърменето как ще са нещата  newsm78 newsm78 newsm78 . Иначе сега на няколко дни си пийвам по чашка бира или бяло вино.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 21
Аууу, Жули, с тоя Бейлис..... Потекоха ми лигите! Ходим в един бар дето правят страхотни коктейли с Бейлис, мммммм. Според мен е по- вредно нещо да ти се допие или дояде и да се въздържаш  Laughing. Толкова пък 1-2 глътки нищо няма да стане  Party Аз биричка си пия всяка вечер по чашка.
Иначе за секса- ни правим по веднъж всеки месец  Laughing Доки не ми е забранила, обаче аз получавам чести контракции след това и то в продължение на поне 24ч. Мъжо пък го е страх повече от мен и хич не иска. Всеки път аз го притискам  Embarassed

# 689
  • Варна
  • Мнения: 21
Защо? може да помечтаем малко.  Все пак 9 месеца въздържание не е малко. Пия само безалкохолна бира и то 2 пъти в месеца. Моя мъж си пийва редовно едни ракии и уискита пред мен, добре че не харесвам точно тези питиета и не се дразня чак толкова. Ако родя живот и здраве и всичко мине гладко, мисля поне на празниците да се поутпусна.

Де да беше само 9 месеца  Rolling Eyes..... ами после като кърмим  Sad

Общи условия

Активация на акаунт