Отговори
# 15
  • Мнения: 1 734
sia, споко - ще дойде и вашия ред и нещата ще се нормализират     Peace

Дано да дойде и това време!

 BoBoDes, звучи интересно  Wink

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 19:00 от sia

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Касита, благодаря!  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 195
Благодаря за новата тема  bouquet
Купона при нас е 2 лева. тетрадка по музика и учебник имаме.
После още, че ще ми избягат спагетитееееееееееее Crazy

# 18
  • Мнения: 459
Аз също Hug
При моето момче първите учебни дни не вървят добре. Имаме годподин на занималнята, който ежедневно се оплаква от сина ми, че е див и не слуша! За да го обуздае, го кара да прави клякания, лицеви опори и др. Вчера разбрах, че е скачал от перваза на прозореца в занималнята, днес с очите си видях как другите момченца го правят в присъствието на въпросния господин, а в този момент той се оплакваше от детето ми и не реагира, виждайки какво се случва. Страшно съм объркана и притеснена. В понеделник ще отида по-рано, за да говоря и със самата му госпожа.

# 19
  • Мнения: 2 298
За храната: от 3те дни в които има стол, почти всичко било хубаво (супа, основно и за десерт плод) и изядено! Отделно преди обед им дават плод! Така че засега това е добре.  Peace
Факт е обаче, че в 17,00 са гладни отново Mr. Green Умората си казва думата Wink

belinda, не му се карай! Още първия (реален) учебен ден донесохме чужд Буквар (освен нашият)! на следващата сутрин го върнахме, а вечерта донесохме учебна тетрадка на друго дете  Mr. Green   Mr. Green  Mr. Green и пак в допълнение на нашия! И се смее "не знам как става така!"  Аз даже се шегувах да направим блог, където да пишем, кое къде е днес, за да няма излишно търсене и караници  Joy  Междувременно си забравихме в класната стая физическото и якето в други 2 от дните Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Аз също Hug
При моето момче първите учебни дни не вървят добре. Имаме годподин на занималнята, който ежедневно се оплаква от сина ми, че е див и не слуша! За да го обуздае, го кара да прави клякания, лицеви опори и др.
Каква е тази физическа подготовка? Има много други начини, освен ако не сте спортна паралелка. Ужас! Така ни наказваха преди 30 г.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 412
Благодаря за темата!    bouquet

Приятни празници и добра почивка!

Нещо като запис, настроих се кратко ваканционно Simple Smile

Да допълня нещо смешно. Понеже нямам никаква обратна връзка с госпожите, доколкото разбрах похвалите на всички са само устни, се чудя как да измъкна някаква информация от дъщеря ми. Преди малко я питам "Кое е най-умното дете във вашият клас", тя отговаря "Аз". Питам "Кое дете винаги отговаря като пита госпожата", отговора беше "Всички деца" Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 19:58 от TanyaMG

# 22
  • Мнения: 459
Аз също Hug
При моето момче първите учебни дни не вървят добре. Имаме годподин на занималнята, който ежедневно се оплаква от сина ми, че е див и не слуша! За да го обуздае, го кара да прави клякания, лицеви опори и др.
Каква е тази физическа подготовка? Има много други начини, освен ако не сте спортна паралелка. Ужас! Така ни наказваха преди 30 г.
Не знам какво да кажа! Не сме спортна паралелка! Изумена съм от всичко, случващо се  в училище!
Днес разбрах случайно от майките, с които контактувам, че от у-ще изисквали Декларации с посочени лица, които ще прибират детето и в какъв часови диапазон! Някоя от вас попълвала ли е такава декларация?

# 23
  • Мнения: 5 160
ЦвеTи, да, попълвахме декларация - с имена и телефони на лицата и родствена връзка с детето.
Имаше в текста " ще се прибира само" - задрасках го (вероятно за по-горните класове го попълват).

Класната обясни - като дойде някой да взема детето, то да не гледа опулено Simple Smile) Т.е. да познава човека най-малкото - баба, чичо, батко и т.н. За инцидентно прибиране - да се обаждаме да предупредим.

# 24
  • София
  • Мнения: 8 283
А ние днес сме без учебник по Роден край, добре че е надписан, идея си няма ученика къде е.
Днес е получил първото "Браво!"

За храната на стола писах вече, че съм се хранила в заведение на фирмата стопанисваща стола.
Децата много харесваха "баничките с кренвирш", т.е. закуска - кренвирш увит с тесто.
Надявам се, че храната е добра, но моя нали и той е от групата на трудно ядящите не мога да го ползвам за информация.


Попълвахме декларация кой ще прибира детето.

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нашата госхожа пише усмихнати шестички и "Браво!", направо летят от радост, като си видят тетрадките  Laughing

..., попълвахме декларация - с имена и телефони на лицата и родствена връзка с детето....

Да, ние също, още на първата родителска среща. Написахме и лицата, които ще имат право да прибират детето от училище.

# 26
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Моят първокласник както и на други деца от класа му не получиха учебна тетрадка по музика Sad.Вие имате ли такава тетрадка получена с комплекта получен на 15,09, newsm78

Учебната тетрадка по музика не е към комплекта безплатни учебници и учебни тетрадки-закупува се отделно (струва 3,90) - http://www.book.store.bg/p25751/uchebna-tetradka-po-muzika-za-1- … ca-draganova.html

# 27
  • Мнения: 5 160
Учебната тетрадка по музика не е към комплекта безплатни учебници и учебни тетрадки-закупува се отделно (струва 3,90) - http://www.book.store.bg/p25751/uchebna-tetradka-po-muzika-za-1- … ca-draganova.html
Да Simple Smile  Peace При нас казаха, че няма да я закупуваме.

# 28
  • София
  • Мнения: 291
ЦвеТи, много ме разсмя с тези лицеви опори, на теб сигурно не ти е до смях, извинявай!
И мъжа ми наказва така сина ни понякога, мъжка му работа ...
И ние попълвахме декларация за това, кой ще взема детето от училище.
Има само една лепенка "Good Job" в тефтерчето и едно "Старай се повече!" в една от тетрадките.
Изглежда моя син е много прибран, поне едно нещо научи миналата година - да си пази нещата.
Имаше невероятна учителка, ще си я спомням само с добро.


Касита, благодаря!
Много ми хареса, как си озаглавила темата.

# 29
  • Мнения: 459
ЦвеTи, да, попълвахме декларация - с имена и телефони на лицата и родствена връзка с детето.
Имаше в текста " ще се прибира само" - задрасках го (вероятно за по-горните класове го попълват).
Класната обясни - като дойде някой да взема детето, то да не гледа опулено Simple Smile) Т.е. да познава човека най-малкото - баба, чичо, батко и т.н. За инцидентно прибиране - да се обаждаме да предупредим.
Да разбирам ли, че сте имали готови бланки за декларации, в които да попълвате? Защото при нас няма такива! Някоя от майките случайно е чула за въпросните декларации, но какво да пише точно никой не знае! Като развален телефон сме! И се чудя защо тези работи не се коментират на РС?

narcis, то си е забавно, защото моето момче вечерта каза, че докато другите пишат, "той спортува и ще има мускули"! Явно човечето не го приема като вид наказание, а като игра, което е добре! Peace Не желая още в началота да свързва училището с наказания и негативни емоции!

Общи условия

Активация на акаунт