Коледният детски календар

  • 26 755
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Миналата година и моят син беше малък. За тази съм решила да направя шарени кутийки използвайки този модел http://star.krokotak.com/i/2010111700001 . Ще им сложа цифри, ще ги напълня с малки подаръци- топчета, стикери, животинчета, ключодържател и пр. Ще му оставям кутията за съответния ден. Чудя се дали да я скрия на място, което той лесно да намери или още малък за това. Не знам. Май в движение ще реша.

# 16
  • Мнения: 395
Чудя се какъв календар ще е тази година. Хареса ми идеята за кутийки на Крокотак, но в Коледни мотиви.
Нещо съм се изчерпала с възможни мини играчки за календара. Иначе в Икеа има едни куклички за пръсти 10 бр в опаковката, подходящи за по-малки деца.

# 17
  • Мнения: 3 695
След темата за писмата до стареца, очаквах с нетърпение и тази да възкръсне. Simple Smile
Миналата година правихме календара със снежния човек от Крокотака, сега трябва да измисля нещо по-различно. А задачките и наградите ще са също предизвикателство.  Thinking

# 18
  • Мнения: 2 090
Дойде ли време за календара?  Grinning
Миналата година малко късно се сетих, т.е. късно разбрах, че съществува такова нещо. Blush С децата правихме този от Крокотак. Тази година мисля да се постараем повече и ми се иска да е нещо като пано, с шарени джобчета от плат, с апликации от децата и нанизани на дървени пръчки... но не знам дали и къде ще намеря такива. Thinking

# 19
  • Мнения: 654
При ,,Децата"се усеща коледна подготовка Grinning
Писма,календари,а в готварския на какво ли мирише Thinking
Дъщеря ми е на 12 и обожава изненадите,ще ви следя от близо  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 28
Страхотна тема, за първи път " чувам " за този календар newsm03
Моята дъщеря е още малка за подобни изненади, но на мен колко ми е интересно  smile3521

# 21
  • Мнения: 221
Хайде и аз да си "открадна" идея за календара. Сега нямам време да пиша, но тези дни ще споделя какво спретнах миналата година за децата от тези големите кашони на киндер - коледните, червени и с Дядо Коледа. Станаха страхотни календари и малките много им се радваха  Hug

# 22
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Случайно попаднах на интересни идеи за коледен календар, ето ги Цък

# 23
  • Мнения: 1 046
Азарея, много интересни неща си открила, доста идеи ми хрумнаха гледайки ги Hug

# 24
  • Мнения: 5 998
При ,,Децата"се усеща коледна подготовка Grinning
Писма,календари,а в готварския на какво ли мирише Thinking
Дъщеря ми е на 12 и обожава изненадите,ще ви следя от близо  bouquet
  chef  chefмирише на Коледа от началото на септември Grinning
аз съм се спряла на къщичка от кибритени кутийки дадена в крокотак

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ехей, страхотни идеи!

# 26
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Да следя.  Peace Peace  И на мен ми допадна идеята за календар.

# 27
# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
Записвам се ,и аз тази година ще правя такъв календар,но ми се иска да е един за двамата,щевидя как ще го измисля.

Общи условия

Активация на акаунт