Тема Незабравима 220-След финала

  • 40 832
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9
Мокси, присъединявам се към твоята компания и докато си пием кафето, нека погледаме това!


С най-голямо удоволствие... Hug Hug Hug  Вълнуващи моменти изживяхме заедно с любимците ни.

# 676
  • Мнения: 315


Розичке , Рекси , благодаря за снимките на предполагаемия партньор на Серхан.Не ми се нрави особено/не колкото Серхо/,но на тази снимка са го докарали много!!!

Прилича ми на Четин!!!!

# 677
  • Мнения: 315
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Момичета , кое Наде има рожден ден?
На профила на nadejda 76 няма тортичка , значи не е рожденичка.!
Аз за друго Наде не се сещам!!!

# 678
  • Мнения: 315
Здравейте Незабравими! Hug Hug Hug

Фрагмана на 3 епизод на Мемоли Hug

http://www.youtube.com/watch?v=rmASuEMxMPs&feature=player_embedded
От този фрагман , /въпреки продължителността му/не разбах много!!!
Мемо се заглежда по русалката newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Йозка е сърдита на Мемо.......
Някаква червенокоска се мята на врата на Мемо...../ама не е Езо newsm78 newsm78 newsm78/
Чичото го арестуват....
ОХ.... Naughty Naughty.. истината е ,че не искам да разбера ,не се вглеждам много......
Нека да беше "Незабравима", та кътните заби на героите щях да преброя!!! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 679
  • Мнения: 2
Ради,благодаря за фрагмента!  bouquet Нищо особено не е...Нищо не ме впечатли.Едва ли ще го изгледам втори път. Peace Пък като се сещам по колко пъти гледах фрагментите на ,,Незабравима'' Едно 50-70 пъти...Луда работа... Joy



Розичке , Рекси , благодаря за снимките на предполагаемия партньор на Серхан.Не ми се нрави особено/не колкото Серхо/,но на тази снимка са го докарали много!!!

Прилича ми на Четин!!!!
Меги,къде ти заприлича на Бурак... Joy newsm78 На мен пък въобще не ми прилича...  newsm78

# 680
  • Мнения: 27 735
Здравейте , Незабравими !  Hug Hug Hug



Наде , Честит Рожден Ден !
Бъди жива и здрава , и много , много щастлива !


# 681
  • Мнения: 2
Наде,Честит Рожден Ден! Всичко най-най хубаво ти желая! newsm59 newsm59 newsm59

# 682
  • Мнения: 27 735



Ради , благодаря ти за фрагмента    bouquet  bouquet  bouquet

Какви фрагмани правят хората - 1,15 мин .  Whistling  - гледаш го и разбираш цялата серия , няма нужда да гледаш после .....  hahaha hahaha hahaha  , а с " Незабравима " как ни мъчиха - 40 секунди , после 30 , че паднахме и на 28 - 29 сек .....  #Crazy #Crazy 
Обаче как ми липсва очакването на нов фрагмент , снимки , резюме .... Ах , ах ....  Crazy Crazy


Мокси , Дани , поздравления за стихчето и оформлението му !   bouquet  bouquet  bouquet

# 683
  • Мнения: 0
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Момичета , кое Наде има рожден ден?
На профила на nadejda 76 няма тортичка , значи не е рожденичка.!
Аз за друго Наде не се сещам!!!
Сигурно не е отразена рождената дата в профила  и затова няма тортичка newsm78

Ох, и аз не съм много затрогната от фрагмента ooooh!, но ще чакаме  петък и ще видим какво ще се случи, не че има кой знае каква  интрига де Laughing Laughing Laughing, но поне да се посмеем с Йозито Laughing Laughing Laughing

# 684
  • Мнения: 570
Привет , момичета! Hug Hug Hug
Сутринта много бързах и нямах време да ви пусна почерпка Blush Blush Blush, но сега ще се реванширам. PeaceБлагодаря ви от сърце за поздравите и цветята  bowuu, щастлива съм,че съм ежедневно във вашата компания!Обичам ви!  love001  love001  love001

# 685
  • Русе
  • Мнения: 2 313


ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН, НАДЕ ! baloni bdbaloni baloni  party023  Gift  bigdance2 dance dazzler1

Букетче скромно аранжирам,
до Надето го адресирам :
"С цветя, поднасям ти букет
от здраве, щастие, късмет,
любов на панделка всред тях,
успех и много, много смях !
Целувки, поздрави от мен
за този твой рожден ден!" smile3510 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss lovekiss lovekiss

# 686
  • София
  • Мнения: 832
Наде,Честит рожден ден.Здраве,късмет,любов ти желая  Hug

# 687
  • Мнения: 570
Ради  bouquet bowuu, благодаря за фрагмента на ''Мемоли''.И аз като Вени ще кажа, че това определено не е моя сериал Sad, но ще гледам само и единствено заради Йозка и за да съм в час с коментарите ви, момичета.
Още венъж ви благодаря за поздравите и пожеланията! lovekiss lovekiss lovekiss

# 688
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета! Hug
Честит рожден ден, Наде! newsm59 С най- искрени пожелания за здраве, лично щастие, успехи и много любов! newsm67 Flowers Four Leaf Clover sun txtloves Flowers Bouquet Gift
Много сериали, много нещо ooooh!- луд да станеш малко е! Rolling Eyes Аз, като върл маниак, гледам 11 или 12 #Crazy- ужас! smile3555 Ама никой не може да се сравни с "Незабравима"-та тръпка! Naughty Всички тия сериали са просто картинки, историйки, интрижки, великолепна актьорска игра и толкоз... Whistling Не ми е драма, ако изтърва някой и друг епизод. И, честно казано, не държа особено да са преведени на 100% диалозите на героите- за непреведените, пък за преведените- не се вълнувам кой знае колко...Не ми харесва тая работа! Crossing Arms Имам нужда нещо пак да ме завладее така, както се случи с "Незабравима", ама... Peace
Дори и "Север-Юг" не ме грабва, макар че там и историята е интересна, пък за великолепния Къванч- да не говорим, с всеки изминал епизод става все по- хубав и все по- добър актьор, че и другите край него се разиграха...Или пък "Великолепния век", който така ме впечатли отначало, че за няколко дни изгледах целия първи сезон с много интересна история и прекрасни актьори, кой от кой по- добри, но нещо и там ми се загуби интереса..."Любов и наказание" - страхотно, но нещо не ми достига...Лошо!... Crossing Arms
Липсва ми нещо такова- неповторимо и незабравимо... Heart Eyes

# 689
  • София
  • Мнения: 832
  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu

Общи условия

Активация на акаунт