Търся филм, сериал.............Тема 4

  • 86 676
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 250
Търся испанския сериал "Семеен лекар"
И аз  Peace

# 31
  • Мнения: 186
Здравейте! Сина ми търси детски сериал който май се е излъчвал по внт1 преди 5,6,7 години за някакъв котарак,но името забравил.Ако някой се сеща или има друга тема за детски сериали да помогне,моля!








# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 30 209
здравейте. Мин. седмица (сряда или четвъртък) гледах късно вечерта по DIVA филм за военен, който се връща от мисия. Разведен е и си пише писма с някакво дете, на което пък баща му не му отделя време (родителите са разведение). Войникът се среща с детето и се влюбва в майка му. В последствие заминава пак на мисия.
Погледнах в програмата и се оказа, че това е сериал "Военни съпруги". Видях кога е следващия епизод, но се оказа, че в новата серия са съвсем други актьори и съвсем други истории. Пак за жени на военни, но нямаше нито един актьор от предната серия  Rolling Eyes

Възможно ли е това да са два различни сериала с еднаква тематика и аз да съм се объркала за заглавито?  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 6 219
Нещо са объркали програмата или аз не знам какво. Във Военните съпруги няма това, което разказваш, че си гледала, а аз съм го изгледала целия и го препоръчвам.

Има тема за Военните ъпруги във форума Army wives

# 35
  • София
  • Мнения: 30 209
намерих го: "Войнишка любов" (A SOLDIER’S LOVE STORY или още Meet My Mom ) Peace Явно е бил филм, а не сериал  Embarassed

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 17:53 от missence

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!От известно време насам издирвам един филм,в който става дума за:синът на едно семейство умира,майката работи в някаква клиника/болница или нещо подобно,ако не се лъжа един ден тя отива до града,не в околността,където живее и на улицата вижда момче,което изглежда точно като покойния й син.Започва да издирва информация за детето си и побликува негова снимка в интернет или там някъде,започва да  получава имейли със снимки на други момченца,които изглеждат точно като нейното,започва да търси информация и в службата си,но бива уволнена..оказва се,че докторът,който се е занимавал с бременността й е клонирал детето й....гледала съм го по телевизията и се мъча да го открия,за да го гледам отново..но до момента нямам късмет.Някъде май попадах в други теми на този сюжет,но не мога да открия къде,така че се извинявам за повторението!Надявам се да можете да ми помогнете Simple Smile

# 37
  • Мнения: 11
Здравейте! Търся няколко сериалчета, които съм гледала преди доста време - може би 15 години, та и повече.

Първият никой от познатите ми не си спомня. Беше детско-юношески, даваха го по Канал 1. Разказваше за космическа станция/колония, май беше в орбитата на Марс, бъдещето очевидно. Главните герои бяха две момчета и едно момиче. Историята беше за техния живот там - може би са били 1-2 сезона, защото в началото бяха малки към 12-13 годишни, с времето последните серии вече бяха към 16-17 годишни.

Вторият, пак детско-юношески, май пак по Канал 1 го даваха. Едно момиче разбира, че с асансьора в кооперацията им може да се връща назад във времето. Там някакви приключения. По едно време и изчезналият Принц Николай - последният принц на Русия, се появяваше в историята. Разни такива.

И третият - беше за "по-големи". Главният герой май беше бездомен или нещо такова, но си намери подслон в една конюшня, където после го взеха на работа. В миналото се развива времето, може би началото на 20ти век. Разказваше за живота на семейството и на това момче, разни любовни истории, драми покрай конете, които отглеждаха.

Ах, и още един пак детско-юношески.  Laughing Значи, главният герой - момче изпада в кома, след време се събужда в друг свят/измерение, където децата царуват, а всички 18+ са отвъд някаква огромна стена, като историята се развива паралелно с това какво става в истинския свят и как майка му се опитва да го събуди. Може и по Ефир 2 да са го давали...  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 1 273
Да ви питам - знаете ли къде мога да намеря приказките на Педя човек   bouquet

# 39
  • Мнения: 427
Да ви питам - знаете ли къде мога да намеря приказките на Педя човек   bouquet
   http://www.elit-bg.com/index.php?page=torrent-download&id=5a … f3c00bf327ced9c50
Освен този торент , ето тук също http://vbox7.com/play:14b0a824 Peace
Като изпишеш в гугъл Приказките на Педя човек , лакът брада и ще ти излязат доста серийки  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=tnTiNTQy1Is

# 40
  • София
  • Мнения: 1 273
 Hug благодаря ти!

# 41
  • Мнения: 427
Здравейте на всички!От известно време насам издирвам един филм,в който става дума за:синът на едно семейство умира,майката работи в някаква клиника/болница или нещо подобно,ако не се лъжа един ден тя отива до града,не в околността,където живее и на улицата вижда момче,което изглежда точно като покойния й син.Започва да издирва информация за детето си и побликува негова снимка в интернет или там някъде,започва да  получава имейли със снимки на други момченца,които изглеждат точно като нейното,започва да търси информация и в службата си,но бива уволнена..оказва се,че докторът,който се е занимавал с бременността й е клонирал детето й....гледала съм го по телевизията и се мъча да го открия,за да го гледам отново..но до момента нямам късмет.Някъде май попадах в други теми на този сюжет,но не мога да открия къде,така че се извинявам за повторението!Надявам се да можете да ми помогнете Simple Smile
   Гледала съм този филм , но за съжаление не можах да се сетя как е заглавието му  Sad
   Ако някой го знае и го сподели , мисля че ще ти помогна да го откриеш . Peace

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Търся българския филм ПОЕМА:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B5%D0%BC%D0%B0_(%D1 … D0%B8%D0%BB%D0%BC)

В Замунда го няма (или поне аз не го открих).

# 43
  • Мнения: 40
Здравейте, търся детския стар сериал "Синьо лято", но на английски език.

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Хайде помагайте, моля...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт