X-Factor Bulgaria - Тема 2

  • 36 610
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Прея трябваше да остане на мястото на третото избрано момиче.
Анастасия с нейната Преслава ужасно бие на зле скалъпен опит за ПР.
Ако връщат някой, мисля че това ще бъде Боряна Баташова.

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
На мен ми харесват финалистите.
Като цяло съжалявам единствено за Боряна и за дуета от Добрич (брата и сестрата)

# 17
  • Мнения: 11 738
Запис в темата.
От дуета от Добрич, много ми харесваше гласът на момчето. Антонела (май така се казваше момичето),  имаше по-плътен глас и малко не ми допадна, но двамата се допълваха добре.

# 18
  • Мнения: 1 518
 Аз също мисля , че при Стела има някакво преиграване, оттренирано поведение, маниерничене...Тя сякаш е в роля постоянно, защото ако не е ...просто си е за психологична помощ отвсякъде, а не за Х фактор. С поведението си тя постоянно търси подкрепа, одобрение, привлича внимание върху себе си и кара хората/ журито да и внушават , че може, че е уникална...така самите те започват да го вярват, фокусът от гласа и се измества в посока съпричастност и подкрепа и ..хоп тя е на финал...Хитро, много хитро...  Всеки добър психолог ще ви каже , че подобен катарзис от " Аз съм  пълен провал" до финалните драматични думи на Стела " Аз мога" се случва след месеци усилена терапия или в края на измислен филм...Това манипулативно поведение остави зад борда талантливо, искрено и открито момиче като Прея

# 19
  • Мнения: 11 738
Някой знае ли тази вечер дали ще има предаване, или вече чак в неделя?

# 20
  • Мнения: 309
Аз също мисля , че при Стела има някакво преиграване, оттренирано поведение, маниерничене...Тя сякаш е в роля постоянно, защото ако не е ...просто си е за психологична помощ отвсякъде, а не за Х фактор. С поведението си тя постоянно търси подкрепа, одобрение, привлича внимание върху себе си и кара хората/ журито да и внушават , че може, че е уникална...така самите те започват да го вярват, фокусът от гласа и се измества в посока съпричастност и подкрепа и ..хоп тя е на финал...Хитро, много хитро...  Всеки добър психолог ще ви каже , че подобен катарзис от " Аз съм  пълен провал" до финалните драматични думи на Стела " Аз мога" се случва след месеци усилена терапия или в края на измислен филм...Това манипулативно поведение остави зад борда талантливо, искрено и открито момиче като Прея


 newsm10  Аз мисля,че гледат и външния вид,а Прея просто не изглежда добре,но пък пее момичето...

# 21
  • Мнения: X
Не мисля, че ги избират по външен вид. Иначе и Стела нямаше да е там.
А Боряна щеше да остане. Нищо, че са от различни групи.

# 22
  • Мнения: 904
Да се запиша и аз. След снощния епизод съжалявам за Боряна, надявах се да продължи. Тази Нора хич не ми допада.
Подкрепям мнението на ellis относно Стела, в началото много я харесвах, но с поведението си вече преиграва и откровено ме дразни.

# 23
  • Мнения: 8 526
14 godi6noto mom4e prodalji li

# 24
# 25
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Снощи се замислих,че понякога като ти лепнат "етикет" и с него си караш...Прекалено много се повтаря,че Богомил е само на 14 години.Макар че познавам Рафи, вчера се заслушах като казаха че е на 18 години.Така че и при Богомил  има "заигравка" с възрастта...14 та 14...4 години не са чак такава разлика  и то в тинейджърска възраст.Разбирам,ако единия е на 18,а другия на 24-25-човек може много да се промени..

# 26
  • Мнения: 3 405
Свраче, точно межди 14 и 18 години има огромна разлика.
Един тин за 4 години страшно много и интензивно се променя.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Снощи се замислих,че понякога като ти лепнат "етикет" и с него си караш...Прекалено много се повтаря,че Богомил е само на 14 години.Макар че познавам Рафи, вчера се заслушах като казаха че е на 18 години.Така че и при Богомил  има "заигравка" с възрастта...14 та 14...4 години не са чак такава разлика  и то в тинейджърска възраст.Разбирам,ако единия е на 18,а другия на 24-25-човек може много да се промени..

Напротив, точно в тази възраст 4 години са адски много. Даже само и една, аз виждам по моя син каква невероятна разлика има между 14 и сега 15, от момче става младеж, а към 18 вече са почти мъже. Няма друг етап в който толкова да се променят момчетата както в тинейджърската възраст. Макар че, не знам какво значение има изобщо това. Богомил сега е прекрасен, но после ще се промени и гласа му, и поведението му, не знам дали на 18 или 20 ще ми харесва пак толкова както сега.

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 10:39 от *Дорис*

# 28
  • Мнения: 836
Ще рече човек, че непознати с качулки на главата са похитили Стела и насила са я натикали в това предаване. Тя, иначе е била тръгнала просто на пазар, но по някакво странно стечение на обстоятелствата, се оказва на сцената на Х фактор. Абе по-скоро за Досиетата Х си е.  Thinking

Пфууу, аман от тъпите им сценарии.

# 29
  • Мнения: 61
Стела и мен взе да ме дразни.Ще видим по-нататък,в каква светлина ще я покажат..Интересно ми е,от хилядите явили се на кастингите,тези ли са най-талантливите?!Едва ли..

Общи условия

Активация на акаунт