Вода за уста

  • 24 777
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
антиплака  Peace (има повече видове, но тази е твоята  Peace )

пародиумът - ще го усетиш веднага  Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
антиплака  Peace (има повече видове, но тази е твоята  Peace )

пародиумът - ще го усетиш веднага  Peace

 Hug В Пародиума ми е надеждата, че при всяко миене на зъбите ме болят венците и кървят по-малко.  ooooh! Ще пиша веднага щом го тествам.  Blush  bouquet

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
твоят стоматолог на какво го отдава  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 241
За мен най-добрата вода за уста е тази. Само след нея имам чувството, че зъбите ми са наистина чисти.



И аз нея ползвам (както и други на същата марка), по съвет на стоматолога ми.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Да дам отчет: след временно ползване на паста за зъби Елгидиум антиплакова (редувам с Лакалут актив) с четка Елгидиум за чувствителни зъби, вода за уста Елгидиум (също за чувствителни зъби) и вечер преди лягане - намазване на венците обилно с Пародиум .... торбичката ми между двата зъби поспадна и не ме боли. Все още на места ми кървят венците, но значително по-малко. Доволна съм от препоръката. Като свърша тази вода за уста ще потърся Елудрил-а, че нямаше в аптеката като търсех.  Peace

# 20
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Браво  Peace дано всичко бъде наред  Peace

Може профилактично да вземеш и вит.С  Peace , някакви мултивитамини .....  Peace

# 21
  • Мнения: 4
Дали водата за уста се използва самостоятелно след хранене?

# 22
  • Мнения: 117
Ние откакто  ползваме серията Елгидиум, другите пасти ни се струват блудкави.

Водата за уста Елудрил- специализираната за венци е най-доброто средство при болно гърло.  Peace

# 23
  • Мнения: 10
Дали водата за уста се използва самостоятелно след хранене?
Водата за уста не може да замени четката за зъби и да почисти налепите. Тя има противовъзпалително и анбактериално действие.

Общи условия

Активация на акаунт