Време е за Икеа! - тема 11

  • 85 429
  • 726
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 531
Някой може ли да ми даде инфо за двуетажните легла- освен 1 в каталога други на видях, как в м-на има ли дуги двуетажни легла  Praynig

# 91
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Има доста в магазина.

# 92
  • софия
  • Мнения: 9 590
CTramell, точно днес си размествах хола и си сложих LACK-а по този начин за маса  Simple Smile
аз го имам от три години и ми е много удобен, събира всякакви боклуци. само дето за него не са направили кошове като за експедита. изчерпал ли се е, като че ли го имаше онзи ден  newsm78

аз пък се ядосвам, че ми няма приборите, трябва ми още един комплект
http://www.google.bg/imgres?q=ikea+365&hl=bg&sa=X&bi … d=1t:429,r:19,s:0

# 93
# 94
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Има най-различни двуетажни легла, виж и в сайта.
От опит казвам обаче, че всичко трябва да се види на живо, доста от нещата изглеждат съвсем различно, нищо общо със снимките в каталога.
Отделно за доста от двуетажните легла трябва да имаш достатъчна височина на помещението (примерно за това в каталога минимумът е 2.70 м).

Shhhh..., аз също имам един, но ми трябват още Mr. Green, отделно стягам и друга къща.
Утешението ми е, че поне точен размер има откъде да взема, за да ми направят по поръчка.
Няма ги вече, сигурно си гледала Expedit-а, доста си приличат.

Да кажа и нещо положително за тези, които са фенове на Klubbo серията - крачетата на масичките вече са хром (лъскави са), а не боядисани със сива боя, много по-добре изглеждат.
Но и цената им е по-височка, моите съм ги купувала някъде 2003-2004-та и цената на голямата маса беше 69 франка (по тогавашния курс не повече от 75-80 лв.), сега е 149 лв.
Като се има предвид обаче, че цената на подобна маса в Неосет преди време беше почти 800 лв., съвсем си е добре тази в Икеа-та.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 464
Ходихме цялото семейство, купих си дребни нещица. Децата се веселиха 2 часа в икеа клубчето за игра. каките бяха нарисували малката като принцеса, после ходихме до ресторанта да тестваме кюфтенцата. Много беше хубаво, скоро пак сме там!

# 96
# 97
  • София
  • Мнения: 423
Да попитам, които имат- как са шкафовете за баня, за под мивка или високите колони? Материал, водоустойчивост?

# 98
  • Мнения: X
Много съм доволна от тези кошове: http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=30302

Просто са чудесни! Взехме един такъв вчера за играчките на малката и сега е такава игра с коша....! Сгъва го, разгъва го, мята се отгоре, той пружинира, търгаля го, подхвърля го и няма опасност да се нарани. А побира и много играчки. Въобще - практична работа! Peace

# 99
  • Мнения: 4 202

И аз съм доволна. Имахме син, а вчера купих и червен.

red shoe, явно белите са най-търсени и са ги стопирали, за да си продадат от другите цветове. Rolling Eyes

При мен другите цветове са изключени, ще погледна тези за боклука, ако не ще трябва да мина на този вариант

# 100
  • при него
  • Мнения: 1 262
запис и от мен в новата тема... чудесно оформление на 1 страница!
чакам с нетърпение да посетим магазина, ние сме си набелязали дивани

# 101
  • Мнения: 6 393
При мен другите цветове са изключени, ще погледна тези за боклука, ако не ще трябва да мина на този вариант

A това и това?
Е, цената скача нагоре, виждам Embarassed, но пък линията е много приятна.

# 102
  • Мнения: 4 202
При мен другите цветове са изключени, ще погледна тези за боклука, ако не ще трябва да мина на този вариант

A това и това?
Е, цената скача нагоре, виждам Embarassed, но пък линията е много приятна.

Много е ограничено мястото, а имаме много обувки  Embarassed. С TRONES мога да направя 4 отделения едно над друго, а на останалите 2  все ще им намеря приложение.

# 103
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
При мен другите цветове са изключени, ще погледна тези за боклука, ако не ще трябва да мина на този вариант

A това и това?
Е, цената скача нагоре, виждам Embarassed, но пък линията е много приятна.
Много е ограничено мястото, а имаме много обувки  Embarassed. С TRONES мога да направя 4 отделения едно над друго, а на останалите 2  все ще им намеря приложение.


Мен също живо ме интересуват шкафовете за обувки.
Това,което предлага Barbabeau на картинката дори повече ми харесва.А на живо дали изглеждат добре?


# 104
  • Мнения: 6 393
Да, добре изглежда. Виждала съм наживо само варианта с 4 (2х2) вратички.
Истина е, че е широчка мебел (107 см), а не знам точно с какъв капацитет е... Но пък на дълбочина е само 20 см, така че е съвсем о.к. за коридор.

Ако имаш място за такова разположение, получава се много приятно:





P.S. На сайта са написали: "Побира поне 8 чифта обувки".

Общи условия

Активация на акаунт