Генератор

  • 2 722
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 133
май и преди имаше аткава тема...
сега без фамилия ми даде Друми за момче и Жужобина за момиче...

С фамилии - аз съм Лидиана, дребното Радомир
Майка ми от  Мария прекръсти на Ламбия, брат ми на Хрусан Simple Smile
красота Simple Smile може да се позабавлява човек с това нещо Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3
Аз съм Лариса малката  е Аглия а мъжа Йорго

# 17
  • Мнения: 2
Аз Зорка, Iris е Живко, Стефан магазини (дори не мога да произнася), Дони е Алет. Съпругът ми е Feodosiya.

# 18
  • Мнения: X
Божидара-Силвестра  Crazy съм с фамилия, а мъжа ми е Гани


Моето ми хареса Grinning Grinning Grinning

# 19
  • Мнения: X
Гледайте си работата!Нашите имена са най хубави! Laughing Аз съм  Жадимира, а дъщеря ми- Щера. Shocked Кой идиот е измислил това?!

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Aniese, в друга тема беше писала, че нямаш все още деца.
Кога роди!?!  

# 21
  • Мнения: 4 555
Осиновено е.

# 22
  • Мнения: X
Не може да съм казала " все още". Ако съм казала, намерете го, че не ми се търси и го поправете на " никога, никога, ама никога повече деца". Елора, а това дете, което споменаваш вече е на границата между " осиновено" и " разсиновено". И все по-тънка става тази граница.

# 23
  • Мнения: 1 615
Това последното се надявам да е част от наистина необичайното чувство за хумор нa aniese...
А за останалото, не, това не е моята сюжетна линия Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 291
... Елора, а това дете, което споменаваш вече е на границата между " осиновено" и " разсиновено". И все по-тънка става тази граница.
Горкото дете!    
И то толкова скоро!

# 25
  • Мнения: X
Нарцис, иронията и намеците ти в стил- бабите на пейката пред входа, не е част от моя лайфстайл, така че, втора, трета и десета серия няма да има уверявам те. Оставям на твоето въображение да дадеш насока на следващото действие така както ти е удобно на теб. А нито съм дошла в тои сайт да разкавам сълзливи истории, нито ме интересува кой кой е, и къде се рови.

Уилма, необичайното ми чувство за хумор нещо ми загорча напоследък Simple Smile Разбира се, не приемай буквално думите ми, но определено си дадох сметка, че първо действам, после мисля, а накрая рабирам как поетото начинание не е било по силите ми. Та толкова по темата. Иначе генераторът определено е съдаден по-скоро да се посмеем, отколкото за нещо друго. Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 291
Aniese, да ти имам лайфстайла ...   ooooh!
Надявам се наистина да няма следващи серии, че иначе съвсем ще си повярваш.   Confused
А това вече си е патология ...
И тогава не само сълзливите ти истории, но и ти самата вече няма да си за тук!

# 27
  • Мнения: 1 615
...
Уилма, необичайното ми чувство за хумор нещо ми загорча напоследък Simple Smile Разбира се, не приемай буквално думите ми, но определено си дадох сметка, че първо действам, после мисля, а накрая рабирам как поетото начинание не е било по силите ми. Та толкова по темата. Иначе генераторът определено е съдаден по-скоро да се посмеем, отколкото за нещо друго. Simple Smile

Аз не за генератора... за сериала ми беше думата Wink
За останалото, стискам палци добре да се получат нещата! Понякога няма "ден за размисъл", просто трябва да се действа, понякога падаме в дупката на самосъжалението, но вярвам, че е в нашите ръце да се измъкнем оттам - малко поокаляни, малко поодраскани, но по-силни и уверени от преди  Peace Желая го от сърце на теб и семейството ти!   bouquet

# 28
  • Мнения: X
Благодаря, Уилма, много си мила!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 2 481
Колица? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт