SUPERNATURAL: Тhe Road So Far

  • 33 446
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Не съм виждала таз снимка Grinning


Хаха, Джаред, завалията, се е сгънал на три и е подгънал коленца, за да се смести между момичетата  Laughing Laughing

Искам да попитам нещо сериозно: защо никой не иска да продължи форумния епизод?  Rolling Eyes

# 631
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388

Искам да попитам нещо сериозно: защо никой не иска да продължи форумния епизод?  Rolling Eyes

Защото аз ще го поема епизода, Импалко, като ги докарате  към нашия край. От сега да ви предупредя, че ако ще е с елемент на еротичен трилър, няма да се наблегне на трилъра  Laughing

# 632
  • Мнения: 6 390
И да искам - не мога, Розе. И загадката са закучи *въздъх* Rolling Eyes .
Някой ще ми прави ли компания тази нощ?

# 633
  • Мнения: 630
И да искам - не мога, Розе. И загадката са закучи *въздъх* Rolling Eyes .
Някой ще ми прави ли компания тази нощ?
Аз.

А някое малко (или по-голямо) жокерче за загадката? Rolling Eyes

# 634
  • Мнения: 6 390
 Hug
Нека е голямо - Сезон 2 Laughing .

# 635
  • Мнения: 630
Благодаря, Аморе Heart Eyes Продължавам да мисля по загадката Grinning

# 636
  • Мнения: 2 040

Не знам дали ще издържа да видя Уинчестър така Crazy .
Аз пък много ще им се кефя.

Нови спойлери: Шериф Милс ще се връща отново с сериала, а ще видим и бащата на Боби и мъртвата му жена. .Очертава се епизод за Боби.
Източник 1
Източник 2
Източник 3

# 637
  • Мнения: 3 818
Импалка, загадката не е ли от онзи епизод, в който се занимаваха с една жена, дето беше духка, ама не знаеше, че е такава? newsm78

# 638
  • Мнения: 6 390
И Дейна предположи, че е от 2.16 Roadkill, но не е. Проверих, за всеки случай, дали не са използвани същите кадри - според мен не са.

Едно хм гифче, което подбужда у мен едни хм мислиии...:

# 639
  • Мнения: 0
Миша пак се проявява  Laughing

# 640
  • Мнения: 0
Ах, дано не чакат края на сезона, за да ни върнат Миша. Искаме си го обратно пък! Като се спомена Епизод за Боби, не мислите ли, че все пак Боби ще излезне обладан от Левиатана? На мен така ми се струва, но може и да греша. Май мярнах някъде спойлерска сцена, в която Боби не е Боби и е овързан на един стол... хм, интересно какво ли ще ни поднесат по-нататък и най-вече "Кой ли ще се жени в следващия епизод??"  newsm78

# 641
  • Мнения: 200
Миша пак се проявява  Laughing


OMG!!!  #Shocked #Shocked #Shocked bishop ОТИВАМ!

# 642
  • Мнения: 292
Импалка, 2х10 (Hunted), серията в която Сaм срещна Алба  newsm78 . Благодаря за огромния жокер.

Галенце , Честит Рожден Ден и тук на патерица. Много здраве и супернатурално щастливо бъдеще ти желая от сърце.

# 643
  • Мнения: 6 390
Браво, Бичи Hug, позна Peace .

# 644
  • Мнения: 292
Благодаряяяя  bowuu bowuu,

ето и една от мен, предполагам лесна ...



Приятно гледане на всички среднощни птички.

Общи условия

Активация на акаунт