Как да върна обратно бащата на детето си вкъщи?

  • 12 213
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
Тиана питаш как да си о върнеш-Кажи му че искаш да е със вас и че липсва и на теб и на детето Ви и ако желае той самият нека се върне при вас.Ако не не насилвай нещата.

# 16
  • Мнения: 863
С това, което правиш не само няма да върнеш бащата на детето си, ами ще събудиш в него абсолютно нежелание да те вижда, което ще доведе до изчезването от живота на детето.А как тормозиш горкото дете.....що за майка си?

# 17
  • Мнения: 1 780
Погледни на нещата от към хубавата страна- оттървала си се от един прекаляващ с алкохола мъж и си свободна от друг който не оби4аш.
Вероятно страхът ти 4е си останала сама те кара да го искаш обратно, но животът крие такива изненади 4е може да попаднеш на правилния 4овек, ако си търпелива.
Ако наистина го оби4аш още отново бъди търпелива Може и да се върне при теб.

# 18
  • Мнения: 2
Насила хубост не става, казваше баба ми!
Още повече с тези евтини манипулации.

# 19
  • Мнения: 1 129
Карам детето да му се обажда и да му казва, че му липсва.

Кажи честно?!  ooooh! Какво ти става бе, жена?! Вместо да си осъзнаеш вината, вместо да помогнеш на детето си да се справи с това, че родителите му са разделени, вместо да мислиш за детенцето си и за това как му се отразява всичко това ти седиш и се вайкаш, че бившият ти си имал приятелка, която сигурно обичал! Еми сигурно! Правили сте секс...и какво от това?! Та ти какво искаш от този човек?! Дори и да предположим, че има останали чувства към теб мислиш, че ще остави жената с която се разбира (явно) и с която е, ще се унижи и ще дотичка веднага при теб понеже си му казала, че го искаш?! Ти на негово място би ли го направила? Извинявам се ако съм груба, но това е един от случаите в който си казвам "а, дано е пързалка", защото ако не е - жалко за теб.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 349
После дойде без да ме предупреди, поговори малко с детето, след това дойде при мен в кухнята, целуна ме и правихме секс. Не знам как точно стана но се случи. След това обаче си вдигна гащите и веднага си тръгна.



Правил е секс, защото е имал възможност, а не защото е имал чувства. Разликата е огромна!!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 20 083
Аз бих предложила вместо да се чудиш как да върнеш някого, който не иска да се връща, да помислиш как да бъдеш по-малко егоист, да спреш да разстройваш детето си, използвайки го за целите си и да оставиш човека да живее живота си?
На твое място не бих се осланяла кой знае колко на това, че сте правили секс. Сексът е бил заради "доброто старо време", нищо повече. Съвсем нищо ли не си научила за мъжете?

# 22
  • Мнения: 7
За жалост всичко, което съм споделила тук не е никаква пързалка, а самата реалност.

Каквото и да мислите по въпроса, аз съм решила да си го върна и ще пробвам всички логични за самата мен начини, за да го постигна.

Аз мисля, познавайки този мъж, че той обича детето и мен, но сегашната му връзка го обърква и не му дава възможност да се върне при нас. Аз не манипулирам детето, нито баща му. Аз искам да науча и двамата, че завинаги са свързани един с друг и никоя друга жена не може да застане между тях, както се случва в момента. Защото БНД пренебрегва и лъже собственото си дете, че ще го вземе след училище, но не го прави, вероятно защото оная жена му намира други занимания.

Така, че основната ми цел е на първо място да помогна на БНД да разбере, че аз и той сме най-важните хора в живота на детето ни, а след като го осъзнае (дай Боже да успея), да поиска да се върне при нас заради щастието на детето.

И това не е филм, а реалност, от която в момента ме боли и си нося последствията от грешките, които съм допуснала.

# 23
  • Мнения: 54 444
Най-добре разбери , че БНД също е човек , че си има нов живот и ти не можеш да го разиграваш като маймуна . Peace
Както ти си имала друг мъж след като си го изгонила , така и той има право да има друга жена .
Излагаш се и объркваш тотално детето си ! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 349

Защото БНД пренебрегва и лъже собственото си дете, че ще го вземе след училище, но не го прави, вероятно защото оная жена му намира други занимания.




Май ти си търсиш извинения и потвърждения на твоята теза.

# 25
  • Мнения: 7 325
Защото БНД пренебрегва и лъже собственото си дете, че ще го вземе след училище, но не го прави, вероятно защото оная жена му намира други занимания.
Това са пълни глупости. Ако един мъж е мъж на място няма начин другата жена да му попречи да се среща с детето си, нито пък ще се поддаде на  евтините манипулации на бившата си.
Много ми е интересно, възможно ли ти е да понесеш унижението, че един мъж се връща при теб само заради щастието на детето си. Дори и да се случи как ще живееш с тази мисъл или ти е все тая - важното е да е при теб, а не при другата. И още нещо не ми е ясно - докато имаше разни връзки как така детето не страдаше толкова за баща си, а изведнъж като реши че го искаш детето започна да страда ужасно. И как реши че сегашната му връзка го обърква и не му дава възможност да се върне при вас след като действията му изобщо не са на объркан човек. А да, секса - само че разликата в секс от чувства и секс защото е лесен е от тук до небето. Да не говорим колко ясно ти е показал колко съжалява за тази си постъпка.
И още нещо - ами ако след две години решиш отново, че той не те устройва защото пие ( предполагам че продължава да го прави ) какво правиш?

# 26
  • Мнения: 863
Замисляш ли се изобщо има ли смисъл да опитваш отново със същия мъж?Мислиш ли, че ще бъдеш щастлива?Или това няма значение, важното е да съсипеш връзката му, за да задоволиш егото си?

# 27
  • Мнения: 1 762
Е, ние нямахме общо дете, но много ми напомня за това, че погазих принципите си, да не се връщам назад. Аз и той се разделихме, имахме връзки с други хора, аз останах сама, той имаше дългогодишна връзка. Е, върнах си го, но не съм се унижавала. Просто му казах за чувствата си и да избира аз или тя, а беше щастлив с нея. Избра мен. Точно един месец и всичко беше постарому. Разбрахме, че и двамата сме различни, че вече е няма тръпката, а сме се основавали на миналото.

Момичетата са ти казали добре - миналото не се връща. Ти си сложила край на брака ви, заради някаква причина. Е, тази причина в даден момент пак ще надделее. И кой ще отнася всичко? Горкото дете, ако продължаваш с игричките, в които го използваш като оръжие накрая ще плащаш за грешките си. Ще му е нужен психолог, заради травмите, които сега му създаваш.

# 28
  • Мнения: 54 444
Замисляш ли се изобщо има ли смисъл да опитваш отново със същия мъж?Мислиш ли, че ще бъдеш щастлива?Или това няма значение, важното е да съсипеш връзката му, за да задоволиш егото си?

Е , то това е целта всъщност . #Cussing out

# 29
  • Мнения: 497
Може да е силно казано от моя страна ,но на мен ми изглежда като тази  приказка - „ я не сакам на мен да  ми е добре ,а на Вуте да му е зле „ Едва сега си се замислила след прекратяването на твоята връзка за щастието на детето и и разни бля,бля . За мен  си е чист егоизъм и злобеене  това твоето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт