90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 152

  • 28 352
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Влизам да си кажа,че след напълно режимни белтъчен и бобов съм с 1кг отгоре  #Cussing out
Днес съм на въглехидрати-ден 44
З-ябълка и кафе
О-вафла и филия със сладко
В-не е ясна още

# 676
  • Мнения: 1
Ако разликата, която кантарите отчитат и наистина реалните данни е съвсем минимална, добре.
Но на фитнес инструктор с 7% мазнини, тези кантари показват 35%.
За какъв ориентир може да му послужи това ?

Както и да е,  на теб ти върши чудесна рабата, ок.

Точно за това говорим - на фитнес инструктора сигурно му е важно да знае колко са му мазнините с точност,ама на такива като мен е достатъчно да знаем, че тези проценти вървят надолу и отслабването ни не е за сметка на мускулите или водата. Надявам се така по-ясно да разбереш какво се опитвам да кажа Simple Smile Peace

# 677
  • Мнения: 166
Привет дами  Hug
Моя кантар е обикновен,показва само грамчета,но и това ми стига.
След два дена колебание , най-накрая задоволителен минус тази сутрин - 600гр.Еххх,веднъж да видя седмица(57) и ще потанцувам от кеф .... Надявам се да е утре  Crazy
Откакто съм я почнала,се чуствам повече от лекичка Simple Smile А и явно има видима разлика,щом мъжът ми и дъщеря ми, ми направиха комплимент  FlutterНо определено паласките се прибраха,винаги са ми били трънче в очите...
Инъче днес въглехидрати:
З: кафе
О: форнетки/гризинки 10бр.
В: 5/6 бисквитки+лентичка черен

Минусов,сит и слънчев ден на всички  Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 7 879
Ако разликата, която кантарите отчитат и наистина реалните данни е съвсем минимална, добре.
Но на фитнес инструктор с 7% мазнини, тези кантари показват 35%.
За какъв ориентир може да му послужи това ?

Както и да е,  на теб ти върши чудесна рабата, ок.

Точно за това говорим - на фитнес инструктора сигурно му е важно да знае колко са му мазнините с точност,ама на такива като мен е достатъчно да знаем, че тези проценти вървят надолу и отслабването ни не е за сметка на мускулите или водата. Надявам се така по-ясно да разбереш какво се опитвам да кажа Simple Smile Peace

Разбрах те още в началото.
Дадох този пример, за да се види, колко неточно в действителност показват тези кантари.
Да, за ориентир някаквъв, но какъв с такава огромна разлика.
При отслабване, той средностатистически ти променя и другите показатели.

Важното е, че на теб ти помага, ползвай си го.
Радвам се на такива конструктивни разговори.
Не влагам никакви лоши чувства.
 Peace

# 679
  • Мнения: 32
Здравейте момичета,
аз днес съм на въглехидрати 11-ти ден при мен горе долу вървят нещата, нямам прегрешение нито веднъж да не казвам голяма дума, но няма и да имам просто когато съм на режима живея с друг акъл само че, за разлика от предния път когато карах режима /през пролетта/ сега много бавно се движат нещата вярно от няколко дена съм и в МЦ ама..... ще почакаме и ще видим дано потръгнат нещата.
Лек ден на всички!

# 680
  • Мнения: 1
Дадох този пример, за да се види, колко неточно в действителност показват тези кантари.
Да, за ориентир някаквъв, но какъв с такава огромна разлика.
При отслабване, той средностатистически ти променя и другите показатели.

Разбира се, че и аз не влагам лоши чувства Simple Smile
Ето ти пример с мен:

64.100 кг. - мазнини (30.2%); вода (50.8%); мускули (35.5%)

днес сутринта 63.100, изпих литър вода, кантара ме отчете 64.100 кг., а данните са: мазнини (30.0%); вода (51.0%); мускули (35.5%)

Колкото и да е средностатистически - килограмът, който съм свалила е правопропорционален на водата, която съм изпила. Т.е., при едни и същи кг., кантарът отчита водата за сметка на мазнините.

# 681
  • Мнения: 9

О: форнетки/гризинки


Не съм на 100% сигурна, но мисля че гризините са с кашкавал  Thinking

# 682
  • Мнения: 189
Добър ден и от мен!
Аз след много моткане и мислене в днешния белтъчен ден:
З:банан+кафе  О: 1ч. и 1/2 прясно мляко В: сиренце и салатка

а вчера пооплесках нещата малко, та хич не съм се качвала на кантара  Embarassed

# 683
  • Мнения: 166

О: форнетки/гризинки


Не съм на 100% сигурна, но мисля че гризините са с кашкавал  Thinking
Честно казано и аз не съм сигурна..  Rolling Eyes
Но от три дена ги мисля....дори и да е така,кашкавала ще е в много миниатюрно количество,защото не се усеща изобщо.Утре сутрин негово величество кантареско ще покаже  Blush

# 684
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Аз си задържам минуса от водния  Laughing
днес белтъчини:
з- 2 зелени ябълки
о-миш маш/ама толкова беше лют,че се запалих/
в-салата и пил.месо

# 685
  • Мнения: 911
Да се запиша и аз  newsm03

Ден 2 - варива:
З: 2 чушки(нямах плод в наличност..)
О: Ориз със спанак + 1 краставица
В: Отново ще е ориз

Ох майка ми такива пълнени чушки е направила..че само като ги погледна ми се насълзяват очите  Joy

# 686
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Да се запиша и аз  newsm03

Ден 2 - варива:
З: 2 чушки(нямах плод в наличност..)
О: Ориз със спанак + 1 краставица
В: Отново ще е ориз

Ох майка ми такива пълнени чушки е направила..че само като ги погледна ми се насълзяват очите  Joy
е що не я накара да ги направи постни  Wink та да си хапнеш и ти  Hug

# 687
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен   bouquet
Днес белтъчен
Закуска 2 банана
Обяд салата+свинско филе
Вечеря - пиле с бамбук и зеленчуци
 Hug Hug Hug
не съм се теглила, но скоро ще го направя и ще се отчета
лека вечер  Hug Hug Hug

# 688
  • Мнения: 1 517
Здравейте момичетаааааааааа, как сте Simple Smile Липсвате ми много. Обещавам да се включа утре на спокойствие Simple Smile
Само пускам нова темичка и ще пиша по- късно Hug Hug Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 12 568
Здравейте момичетаааааааааа, как сте Simple Smile Липсвате ми много. Обещавам да се включа утре на спокойствие Simple Smile
Само пускам нова темичка и ще пиша по- късно Hug Hug Hug


Рано е за нова тема, Тинки.  Naughty  Спри да ги пускаш по-рано, защото Вещица ще се появи пак да ни направи забележка. Първо трябва да се изпише тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт