Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 15

  • 29 260
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Кралева благодаря ти за тази тема  newsm51 newsm51 newsm51

Не знам дали новите колажи са твои, но ако е така едно голямо браво от мен имаш!

Много са хубави Еркан и Айча.  Peace

Желая ви хубава седмица и отлично настроение!

# 31
  • Мнения: 4 381
Здравейте, добър ден......хубав понеделник, страхотна седчица....пожелаваме с Мечо Пух!
 
Както, виждате и двамата...обичаме живота и есентта......
Мамче  bouquet, Теменужена bouquet.....и на вас, приятна...и успешна седмица, утре е вторник......дочакахме го! Naughty
Сега, по кафенце.....че никой не слага, днес.....за мисловния процес и метаболизма smile3506, щошо......липсва!
Хубав ден newsm51...на всички.....заповядайте!

                                                           
                                   


 

# 32
  • Мнения: 4 381
Кралева благодаря ти за тази тема  newsm51 newsm51 newsm51

Не знам дали новите колажи са твои, но ако е така едно голямо браво от мен имаш!

Много са хубави Еркан и Айча.  Peace

Желая ви хубава седмица и отлично настроение!

Саниии, привет....липсваше! newsm47 smile3525 smile3525   love001
Надяваме се, добре ти се е отразила.....дългата почивка? bowuu
Ние, тук...творим, да newsm78 скъпа....колажите са ми авторски, ако може. newsm78..така да се определят, благодаря! Heart Eyes Laughing Laughing Laughing Sunglasses Embarassed
Радвам се, че ги ...харесвате.....това е такова удоволствие.....за мен! Hug Hug Hug
Отлично да е твоето, след срещата ни.....до другия път.....хубава седмица и ден, днес! Утре е вторник.....да не забравиш? newsm78 newsm78 newsm78 Thinking Thinking Thinking

# 33
  • Мнения: 4 381
 

                                                 



Да подплатим... пожеланията ми, искренните.....до после !         

                                                         

                                                                     


                                                                                         

# 34
# 35
# 36
# 37
# 38
  • Мнения: 36 761
Приятен обяд на всички

Сани

Кралице

Хубав ден и седмица  Hug Hug Hug Hug Hug

# 39
# 40
# 41
  • Мнения: 36 761



Чудесни колажи - браво на авторката 

# 42
  • Мнения: 4 381
 
Приятен обяд на всички

Сани

Кралице

Хубав ден и седмица  Hug Hug Hug Hug Hug
 



И на теб, скъпа....




Чудесни колажи - браво на авторката  
.....Благодаря, чак...аплодисменти, не са нужни.....и твоите, страхотни... винаги са били, учим се....ние, още ...не сме утвърдени, като Вас! newsm10 smile3521 smile3505 newsm51 smile3501
 

# 43
  • Мнения: 36 761
Малко почивка и разтоварване с най-забавния момент от епизода който гледахме в петък......Зейно вкара Галип в един филм, обаче и на него му беше забавно.....Ето какво се случи......







Сабиха и Галип този ден не се видяха – всеки имаше своите задачи....Галип е свършил работата си и минава да я вземе.....

Галип: Сабиха......Много работиш.....Време е за почивка.....

Сабиха: Колко ли е часът.....Зейно сигурно се е притеснила за мен....

Галип: Да отидем у нас ако искаш.....

Сабипха: Неееее, утре има контролно.....И то по турски.....Знаеш, че й е трудно.....В момента сигурно се скъсва да учи...... Joy Joy Joy Joy Joy

Галип каза само „Да, да” – разбрал, че Зейно не е казала на майка си за гостуването с приятелките си в неговата къща.....Излъга Сабиха, че си е забравил телефона, остави чантата си при нея и се върна в кабинета си....Сабиха го помоли да побърза...да не се бавят......

# 44
  • Мнения: 36 761
Ето Зейно как се скъсва да учи ........



Приятелките на Зейно гледат филм, а тя си гледа часовника....Притеснена е....Майка й всеки момент ще се прибире....Зейно се опитва да подсети момичетата да си тръгнат....Станало е късно....родителите им няма ли да се тревожат за тях....Не са ли ги пуснали до шест часа.....Филма е много хубав....Момичетата ще се обадят по телефона на родителите си и ще останат да доизгледат филма.....Те дори може да останат и на вечеря......Зейно продължава да се забърква в кашата....Не знае как да се оправи.....Момичетата вече се обаждат на майките си.....Ще останат да вечерят у Зейно...ще се забавят малко.....Зейно взе телефона си и излезе на вън...Искаше да се обади на Галип и в това време той й позвъни.....

Общи условия

Активация на акаунт