Венеция-3-та тема

  • 68 586
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 282
Да дръпна темата напред. Wink
Имате ли представа дали за деца на 10г и 13 г. могат да се използват намалените карти (18,00 € - 3 DAY YOUTH CARD: ROLLING VENICE)? Предполагам,че по-скоро отговорът е не,защото в сайта на АCTV е отбелязано,че са за възраст между 14 и 29г. Rolling Eyes
Виждам,че вече ги няма намаленията за карти,закупени он-лайн поне 7 дни по-рано от датата на валидиране,както беше преди време.

# 706
  • София
  • Мнения: 4 288
Имате ли информация дали ще има директни полети до Венеция, след като Wizz Air спряха полетите?

# 707
  • Мнения: 646
Има ли официална информация, че ги спират?

Всъщност има разписание:

http://wizzair.com/bg-BG/TimeTable/Venice-Treviso/Sofia

Но в търсачката не излиза?

# 708
  • София
  • Мнения: 4 288
Прочетох в темата за Уиз, че са спрени полетите след 27.03.2013.

# 709
  • Мнения: 2 241
Знам, че беше коментирано някога... ама да попитам пак.
Кой паркинг да избера във Венеция?

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Прочетох в темата за Уиз, че са спрени полетите след 27.03.2013.

само за венеция ли?  Cry

# 711
  • Мнения: 19 054
Прочетох в темата за Уиз, че са спрени полетите след 27.03.2013.

само за венеция ли?  Cry

да

# 712
  • Мнения: 0
Много жалко,че спират полетите.А иначе  Марко Поло не обслужва нискотарифните компании. Cry

# 713
  • Младост 4
  • Мнения: 91
Да дръпна темата напред. Wink
Имате ли представа дали за деца на 10г и 13 г. могат да се използват намалените карти (18,00 € - 3 DAY YOUTH CARD: ROLLING VENICE)? Предполагам,че по-скоро отговорът е не,защото в сайта на АCTV е отбелязано,че са за възраст между 14 и 29г. Rolling Eyes
Виждам,че вече ги няма намаленията за карти,закупени он-лайн поне 7 дни по-рано от датата на валидиране,както беше преди време.
И аз се интересувах от това и четох някъде по сайтовете, че деца до 5 години пътуват безплатно, от 6 до 14 - по тарифа за възрастни, а от 14  до 29 - с намаление... Странно разпределение...

# 714
  • Мнения: 176
Здравейте, момичета!
Влизам при вас за съвет. Искам да подаря на свои близки самолетна екскурзия за един уикенд, засега мисля дестинацията да е Венеция. Обаче нямам никакъв опит с туроператори и агенции. Някоя от вас посещавала ли е Венеция по този начин? Ще бъда благодарна за впечатления и препоръки!   bouquet

# 715
  • Мнения: 282
И аз се интересувах от това и четох някъде по сайтовете, че деца до 5 години пътуват безплатно, от 6 до 14 - по тарифа за възрастни, а от 14  до 29 - с намаление... Странно разпределение...
Meрси,Салиbouquet
Май ще мина на варианта с 12 часови карти. Grinning

# 716
  • Младост 4
  • Мнения: 91
И аз се интересувах от това и четох някъде по сайтовете, че деца до 5 години пътуват безплатно, от 6 до 14 - по тарифа за възрастни, а от 14  до 29 - с намаление... Странно разпределение...
Meрси,Салиbouquet
Май ще мина на варианта с 12 часови карти. Grinning
taffy, имаш ли линк, където да видя за тези 12-часови карти? И аз трябва да намеря икономичен вариант за 11-годишното ми Peace

# 717
# 718
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте и от мен!

Средата на март месец предстои и моето пътуване Simple Smile Благодарна ще съм на всеки, от който мога да купя или получа под някаква форма пътеводител на Венеция... не знам как може да не намирам след вече няколко дни търсене...

# 719
  • Мнения: 469
И аз много се амбицирах да намеря този, на National Giographic, но е с изчерпан тираж-наистина никъде го няма. Звъннах в издателството и оттам ми отговориха, че чакат да излезе променената английски версия, за да го издадат отново и тук, което изглежда няма да се случи до март....и ще аз пътувам тогава.

Общи условия

Активация на акаунт