На море в Турция - тема 16

  • 101 122
  • 742
  •   1
Отговори
# 255
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 750
Ами още е раничко за да се види дали ще се предлага, но като цена не е чак толкова евтин.

# 256
  • Мнения: 0
Добре Galactic Voyager   Тогава ще поизчакам - пък да видим  umnikuu
Кога мислиш , че ще излязат офертите за Турция 2012? newsm78
Дали ще има изгодни оферти за ранни записвания Thinking Thinking Thinking

# 257
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 750
Добре Galactic Voyager  Тогава ще поизчакам - пък да видим  umnikuu
Кога мислиш , че ще излязат офертите за Турция 2012? newsm78
Дали ще има изгодни оферти за ранни записвания Thinking Thinking Thinking

Миналата година ги пуснаха февруари месец. До колко са изгодни е трудно да се каже - всеки хотел е различно - има такива с доста стабилни отстъпки, а други със сравнително малки. И все пак при ранните отстъпки се изисква 100% предплащане месеци преди тръгване.

Ако искате пуснете ми за кой дати го проверявате този хотел и ще видя, какво излиза в резервационната ни система - чисто информативно в момента.

# 258
  • Мнения: 299
Искам да попитам през "холидей чек" някой правил ли е резервация за Турция и ако е така какво посочвате в графата за "държава" при условие, че България не фигурира като опция  newsm12

И мен това ме интересува,никой ли не е правил от там резервации?Наистина не фигурира България,явно са ни отрязали и от там- да не можем да правим резервации,а само държавите които са посочени .

# 259
  • Мнения: 10 645
 Galactic Voyager  
Ако искате пуснете ми за кой дати го проверявате този хотел и ще видя, какво излиза в резервационната ни система - чисто информативно в момента.
[/quote]
Аз искам за юни (9-16 или 16-23) за IC Green palace и Silence beаch resort.   bouquet  bouquet
P.S. миналата вечер ги показвах тези хотели на една приятелка и после сънувах, че сме там Simple Smile. Нямам търпение вече  Laughing

# 260
  • Мнения: 0
Galactic Voyager

А пък аз съм се спряла на 30.06 - 07.07. и ми се иска да е някъде около Анталия , защото както вече споменах два пъти сме били в Кушадасъ и сега искаме да видим нещо по-различно newsm47
Дъщеря ни е на 12 год. Не знам дали ще има намаление за нея при българските ТО. При ТУИ , в тяхната оферта беше безплатно за нея.

Ще ми бъде интересно Galactic Voyager   newsm78 newsm78 newsm78 какво ще излезе при теб newsm12

# 261
  • Мнения: 1 525
Аз се чудех как вече има оферти за Турция 2012, ама то трябвало да си правим график за отпуските  Joy
Значи съвсем на време!
И аз планувайки...се заинтересувах вече за периода края на април - началото на май  Simple Smile
Тази година ми се иска да отида по на юг от Кушадасъ.
Дидим, Бодрум ...

# 262
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 750
 Mr. Green Mr. Green Ще трябва още търпение да имате в системите въобще не излизат хотели. Подозирам, че не са си обновили договорите все още.

elkade, имам някакъв спомен, че немците ни отразяха за резервации. А, нещо и офиса на ТУИ България гледам, че е затворен newsm78

# 263
  • Мнения: X
А по принцип кога най-рано излизат ранните записвания за Турция, че нямам наблюдения?

# 264
  • Мнения: 0
 smile3516 Ами ще трябва явно да почакаме още малко.
Интересно е обаче защо са затворили офиса на ТУИ в Б-я! smile3537

# 265
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 750
А по принцип кога най-рано излизат ранните записвания за Турция, че нямам наблюдения?

Февруари някъде.

# 266
  • Мнения: 0
 smile3503Виа Орбита вече имат оферти но са само за хотел, без транспорт

http://viaorbita.com/rests/turkey_rests/didim_sobstven_tr

всички с изключение на palmwings са с лоши отзиви в "холидей чек" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 14:29 от elkade

# 267
  • София
  • Мнения: 2 438
Галактик стискам палци Hug И да не ни забравиш и се похвалиш после Grinning
До февруари има доста време. Някой за НГ в Турция няма ли да ходи? Сешам се само за Татянка newsm78
 

# 268
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
zigizagi в SILENCE BEACH RESORT почивах ме тази година,хотела е огромен,има хубав аквапарк,лунапарк,обслужването  и чистота бяха на средно ниво,но общо взето си е хубав хотел, по напред в темата съм пуснала и доста снимки от него,за лято 2012 сме решили между IC GREEN PALACE,SPICE HOTEL,ROYAL WINGS,незнам кой да избера и трите хотела ми харесват,а и много други  Heart Eyesчакам с нетърпение да пуснат офертите за лято 2012 , и тепърва и с вас ще се консултирам в избора си.

Галактик  стискам палци мила всичко да мине без проблем и на финала едно здраво и красиво момиченце  Hug

# 269
  • Мнения: 1 525
Аз 2011 г. резервирах още през януари...Платих до 31.01.
Доста раничко...Някак си все ме притеснява това ранно записване.

За сега само съм си избрала посока и чета за хотелите. Като публикуват офертите, ще решавам.
Някой да е пътувал София-Анталия с автобус?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт