На море в Турция - тема 16

  • 101 228
  • 742
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Галактик ЧЕСТИТО  ylinfant baloni! Да сте живи и здрави цялото семейство! family4

# 286
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 815
Благодаря много за поздравите и пожеланията.  Hug

# 287
  • Мнения: 1 525
Поздравления и от мен, с пожелание за здраве, щастие и много, много усмивки!

# 288
  • Мнения: 212
за най-нетърпеливите http://www.tours-club.com/holidays/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B … 8%D1%81-2012.html (не знам дали няма да се сметне за реклама, ако е така моля модератора да го изтрие линка)

# 289
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
и аз ги гледах и за Кушадасъ има  излезли,но като влезеш в хотелите и в таблиците изписва за 2011г.,дали са реални за 2012 и да са объркали незнам,ох с нетърпение чакам офертите за Анталия  Grinning

# 290
  • Мнения: 0
 sun Ох , и аз  чакам с нетърпение новите оферти! Тези мисля са от миналата година. Между другото, вече звънях в една агенция да попитам, но ми казаха , че евентуално след 15 януари ще излязат новите оферти smile3508. Така,че още малко търпение newsm20

# 291
  • Варна
  • Мнения: 10 729
Ей,Лорче gydi,ще кажа аз на мъжа ти smile3534,да ти отвори една ТА smile3533

# 292
  • Мнения: 242
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, МИЛИ ДАМИ!
Пожелавам на всички Вас и семействата Ви много здраве и живот, изпълнен с най-прекрасни събития, радост и изненади!

# 293
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Честита коледа!

# 294
  • Мнения: 1 525
Весели празници!
Пожелавам на всички здраве и щастие, много късмет и усмивки!
И през новата година пак да сме тук, в търсене и намиране на най-доброто в близката ни съседка!

# 295
  • София
  • Мнения: 515
Честита Коледа! Пожелавам на всички много разходки и почивки до любимата ни дестинация, а и на други места!

# 296
  • Мнения: 685
 Close-mas: Честита нова година от мен!

Искам да се присъединя към темата, за да имам вариант като почивка=море това лято някъде в Турция, обмисляли сме го с приятели от 1-2 години, но така и не ни устройваше нещо като условия, сега не е много по-различно, но пък ако видя нещо изгодно защо не Wink

# 297
  • София
  • Мнения: 7 242
А мен ме интересува най-северната част на Турция - дивите плажове, които се виждат от Резово (Инеада и около нея). Някой бил ли е? Отзиви? Евентуално координати на хотели и къщи  Praynig

# 298
  • Мнения: 6 305
Честита Нова Година, много приятни пътувания пожелавам през новата година.

# 299
  • Мнения: 404
ЧНГ на всички, и аз се присъединявам в очакване на хубави оферти!

Общи условия

Активация на акаунт