На море в Турция - тема 16

  • 101 287
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 281
не само на лични, че и аз се интересувам от този хотел пък още го няма в тезтур на ранните записвания!   bouquet

# 451
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
peshi79, Royal Dragon е определено добър хотел. Повечето гости са западно европейци, ако това има значение. Хотелът е тематичен - с дракони и китайски мотиви навсякъде, хубави, луксозни стаи, аквапарк за децата. Струва си  Peace

bgsuper, с този бюджет ще трябва да направите компромис с хотела, ако е Анталия.

За съжаление цени за IC Green Palace още няма публикувани.

# 452
  • София
  • Мнения: 6 606
Аква тур - 1500 евро ( не искам да ви подвеждам с тази цена, защото тук тук имам доста отстъпки - за много редовен клиент Simple Smile, за 100 % плащане до 31.01 и т.н.) + летищните такси

# 453
  • Мнения: 299
Аква тур коректни ли са,миналата година още гледах имаха изгодни цени,та затова ми са подозрителни.

# 454
  • Мнения: 299
а и мисля че още нямат оферти

# 455
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
Аква тур коректни ли са,миналата година още гледах имаха изгодни цени,та затова ми са подозрителни.
а и мисля че още нямат оферти

Клиентите ми са нямали проблем с тях. Оферти нямат, bibi  има много вътрешен човек  Mr. Green Peace

# 456
  • София
  • Мнения: 2 444
bibi браво на вас! Цената за 2+2 ми се струва идеална. Миналата година бяхме там и сме много доволни и с нетърпение чакам цени за него и тази година. Нещо натам ме влече Laughing
Браво на вътрешния ти човек Grinning

# 457
  • Мнения: 114
Здравейте !Пак  започна голямото чудене в кой хотел да се почива! Много ми се иска да сме в новия Делфин, но как да се случи на ранни записвания като те ще приключат докато се открие хотела и стане ясно какви са условията  newsm78 Сигурна съм, че ще е чудесен само ме притеснява, че хотелът е огромен, а територията му не чак толкова. Дали ще се променят цените след 14януари.

# 458
  • Мнения: 1 710
Здравейте !Пак  започна голямото чудене в кой хотел да се почива! Много ми се иска да сме в новия Делфин, но как да се случи на ранни записвания като те ще приключат докато се открие хотела и стане ясно какви са условията  newsm78 Сигурна съм, че ще е чудесен само ме притеснява, че хотелът е огромен, а територията му не чак толкова. Дали ще се променят цените след 14януари.

Хотелът изглежда огромен, но всъщност стаите му не са чак толкова много - 650. За сравнение, Делфин Дива е с 390 стаи, а територията му е на половина на тази на Делфин Империал. Така че, съотношението между броя на стаите и територията на Империал не е чак толкова лоша.
Наистина е кофти да резервираш без да си наясно за какво точно става въпрос, но все пак можеш да разчиташ на публикуваната информация. Разгледа ли сайта им? Има някакви анимирани снимки, от които можеш да добиеш макар и бегла представа за стаите, има и информация.

# 459
  • Мнения: 114
Да гледала съм сайта, но винаги си мисля, че сайтовете са малко по- напудрени  Simple Smile Точно, защото сме ходили в Делфин Дива ми се иска да отидем в този, а там територията беше много добре организирана, но се налагаше да ставаме доста рано за шезлонги. Та и аз не знам какво да избера, аявно вече е време, май всяка година все по-рано  Thinking

# 460
  • Мнения: 1 732
bibi браво на вас! Цената за 2+2 ми се струва идеална. Миналата година бяхме там и сме много доволни и с нетърпение чакам цени за него и тази година. Нещо натам ме влече Laughing
Браво на вътрешния ти човек Grinning
мама Мони, а наистина ли се чувства осезаемо близостта на летището? Mr. Green
Шумно ли е? Прелитат ли самолетите ниско?
За другите неща те четох миналата година подробно! Hug

# 461
  • Мнения: 1 776
Това е мое лично мнение и не ангажирам никого с него. Пък и този форум е за това: всеки да сподели впечатленията си, за да има повече информация, а всеки сам ще прецени своите приоритети и компромисите, които може да направи.

Както споменах, това е дезинформация, а не мнение.
Няма как да имаш мнение, че даден хотел е построен в скала, след като той не е Simple Smile
Това, че някой ти е споменал това или онова не е достатъчно за формиране на мнение. В твоя случай както се спомена няколко поста след твоя - бъркаш хотелите и това кой е построен в скала, кой не е, кой е с плаж и кой без.
Приоритети и компромиси... за какво ги намеси тук не схавнах,
И да - форумът е за споделяне на мнения, а не за споделяне на грешна информация.

# 462
  • Мнения: 1 710
kodbg, малко грубичък ми идваш.


Помните ли миналата година кой хотел беше по-скъп, Роял Уингс и Грийн Палас?

# 463
  • Мнения: 10 787
По мои спомени Роял беше по-скъп.

# 464
  • Мнения: 7 605
Биби, честита ви резервация!   bouquet  Желая ви една незабравима почивка!  Hug

Да, Роял Уингс е по-скъп.

Имам предложение за тези, които искат да пътуват с кола. http://www.ilicahotel.com/en/  този хотел е след цялостен ремонт, разшириха го и към него сега има аква парк: http://www.aquatoycity.com/eng/default.asp  Намира се в Чешме, близо до Измир, т.е. още преди Кушадасъ.

Общи условия

Активация на акаунт