Иде пъстроцветна есен, МАЙ-чето приспиват го с песен! - Тема 8

  • 25 986
  • 702
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
Запис,   bouquet за Неллили!

# 31
  • Мнения: 111
ДУ от нас.Чакам малката да се наспи и аз я емвам към университета,трябва да събера някви подписи че не дължа нищо за да ми дадат дипломата за магистър.Днес пак ще ме гледат като натровени малките студентчета с бебешка количка,ама дреме ми.

Нелка за обиолниците и аз си мислех да не придърпа нещо върху нея,или да не забоде нос и да се задуши,затова се въздържам.

Бубе аз съм с момиче но ако нещо ми хареса в син цвът купувам.Един ден бяхме на консултация и Мариела беше с една блузка с Мечо Пух в син,зелен,бял и жълт цвят и с дънки е ПАНДЕЛКА на джоба,ама доки вижда дънки и синкава блуза и вика "Много е порастнал младежа"  #Crazy

Нелили благодаря за темата.  bouquet

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ПАВЕЛ И ДРУГИТЕ МАЛЧУГАНИ!!!

АЗ ПАК ДА  ПОСТНА ЛИНКА С МЕЛОДИЙКАТА http://vbox7.com/play:e62a2e7a06

Елийс взе че се включи само с един "запис"
И аз онзи ден си взех нов телефон,ама още не съм имала време да го разгледам,То тогава Мариела беше в ревлива серия,и аз само смених картите и настроих мелодиите.
Бубе и аз много исках бял телефон,но се оказа че в цялата верига магазини вече няма бял и е останал само черен,та накрая пак съм с черен телефон  Sad
А за  бяла кола,то може да се поръча цвета  newsm78,поне в БГ белия цвят е най евтин и всички служебни коли са бели.

# 32
  • Мнения: 111
Шени,теб забравих ЗА ТВ ,ние понякога и даваме да гледа ,ако искам да и изчистя носа,или ако само това я успокоява,понякога дори заспива така.Някъде бях чела че в 4-тия месец може да се дава на бебетата да гледат ТВ по 30 мин на ден.

# 33
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!

Нели благодаря за темата!

Нещо не ми остава време да пиша, но ви чета редовно. Днес няма да имаме вода до 22ч и ще сме цял ден по улиците.
Ние увеличаваме нощните хранения вместо да ги намаляваме, от няколко дена яде по 3 пъти през нощта, което вече ми идва вповече; акането продължава да е на 5-6 дни. Вече започвам да се чудя дали не му достига кърмата?
Jenny браво за магистратурата!
За гледането на ТВ го използваме за укротяване като много реве, определено му е интересно

zazka стискам палци, голямо изпитание ви очаква, но всичко ще е наред

Хубав ден!

# 34
  • Мнения: 10
ДД и от нас! Селинка спи в шезлонга до мен и се възползвам да драсна някой ред.
Нанди, споко, няма да се бутам между шамарите  Simple Smile Просто палавите дечица са ми слабост и колкото и да е странно искам и моето да е много палаво.  newsm48
За гледането на ТВ не й давам, но тя упорито се върти във всички посоки и все успява да хвърля по едно око. До колкото знам не е много полезно за малки дечица, тъй като малкото им мозъче неможе да обработи информацията толкова бързо, а даже понякога водело и до аутизъм.
Зазка, Стискам ви палци, дано всичко мине безпроблемно!  newsm17
Даная, много ми е позната тази мелодийка, но не се сещам откъде???!  newsm12
Да споделя и за моя неуспешен опит с мекиците. Направих си вчера тестото(да не остана по-назад), престоя една нощ в хладилника и тази сутрин го гледам, че е много рядко и даже неможе да се откъсне парче, за да се издърпа и оформи като мекица. А уж спазих точните пропорции  Embarassed Не става от мен готвачка.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 817
И от по-рядко тесто става - просто може с лъжица примерно да ги "пльокаш" в тигана - да, ще са безформени, но пак ще са вкусни.  Wink

# 36
  • Мнения: 69
Хайде и аз да се изкажа сега малко по темите

за захранването- не давам нищо, на кърма е и аз дето вика Тони съм от мързеливите мами, та така ми е по-лесно. Ако нещо започне да не му стига ще давам оризова каша, после зеленчукови пюрета, сокове...

за спането- много е зле работата Mr. Green
през деня придремва по 30мин. през 3часа, горе долу на толкова и се храниме, а през нощта е кошмар.
Буди се по незнам колко пъти , цоква малко и пак заспива. Не реве, но пък като се унаесе и аз се опитам да се дръпна той веднага пак се гепва за цицата и аз така изкарвам до сутринта в някакви странни пози дето я ми се схванал врата, я ръката. Това не е спане. Като чета как някои бебоци спят по цяла нощ!!! добре че не виждате как ви мразя, че се наспивате

за обръщането, нЕма такова. Вече започнах да се отчайвам, и опити не прави даже.
Само като съм легнала да него се обръща настрани да стигне до цицата, мискинина му с мискинин

За акането- там сме сред отличниците, почти няма пропуск

за косопада- пада, пада, то не знам откъде има още за падане...
Hug

# 37
  • Мнения: 15
Здравейте момичета! Да се пооплача малко от моя Жорко. Ото вчера храненето ни минава в рев. Няма такова чудо като мойто ей!!!!!!!! Отказва да яде второто мляко което е в 09-09,30 часа или ако рече да хапне то е по около 30-40 мл. АМ. Вчера наобед поне пюрето хапна без проблем, но днес направо е ад. Почти го изяде но то не беше рев то не беше тръшкане. направо незнам какво да го правя. Ще го оставя да му огладнее трътката и тогава ще го видя. А днес ни предстоят и поредните ваксини. Оф пооплаках ви се и ми поолекна. Айде лек и слънчев ден ви желая.

# 38
  • гр. София
  • Мнения: 104
Запис и от мен в новата темичка  Laughing

# 39
  • Мнения: 5 622

 Нова мама, да не би да не е гладен? На мен това Рафаелчето ми го правеше когато хранене на 3 часа му идваше често и искаше да си увеличи паузата. Така започнах да го хранч на 4 часа (предимно).  Wink

Елфиии, там ли си, късно ли е за рецептата?
Имаш късмет, че незнайно защо съм станала в 6.30, след като хранх в 6 и дивачето заспа, а аз съм седнала пред компютъра  Crazy

Даже ти изрових рецептата, само кажи и я мятам на ЛС, веднага  Sunglasses

# 40
  • Мнения: 251
Нели,благодаря за труда  bouquet

Написах ферман и се затри #2gunfire

# 41
  • Мнения: 5 622
 Вчера забравих да спомена, че и колелото ми е БЯЛО Mr. Green ПОлучих го за РД от мъжа ми  Heart Eyes Но не питайте колко струва, че ще го обявите за луд, както направих аз, след като не се сдържах и излюбопитствах за цената  #Cussing out

И за да не се чудите къде са останалите членове на семейството, ето ги  Laughing

Иначе колата може да се поръча бяла, когато се купува нова от магазина  Mr. Green А аз не съм казвала, че ще правим такова нещо  Mr. Green
Ще търсим употребяван автомобил, около 5-6 годишен  bowuu Пък там работата е каквото дойде. Даже в момента не е супер належащо да се купува, но се оглеждаме с цел да имаме и една по-голяма кола за като тръгнем на някъде, защото повярвайте ми, катунът е голям, а в момента колата дето я кара мъжа ми е нормална, лека кола, не е джип и трудно ни събира нещицата- колички, сгъваеми кошари, шезлонги, чанти, манти...  Whistling

# 42
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА СИМОНА, ГАБРИЕЛА, ПАВЕЛ, ДИМИТЪР И ЙОАНА!
 baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni

Бисквитка, ако имате възможност аз препоръчвам дигиталния бебефон на Авент. Много е добър, няма смущения и преплитания с други бебефони, няма преплитания с таксита и т.н. В момента даже мисля че е на промоция в Пакостника с подарък от 197 лв. Аз съм страшно доволна от него, препоръчаха ми го мои приятелки!

# 43
  • Мнения: 237
Ние сме болни с бебка,аз съм хремава и ме боли гърло,а тя е само хремава,ходихме на лекар и ни казаха да следим внимателно Андреа,че нещата бързо се развивали ако решат  #2gunfire да я боли и гърло нея .... Днес ще посрещаме дядото,няма го от 5 месеца,първа среща с бебка,ще бъдеееееее чудноооооо Simple Smile)

# 44
  • Мнения: 660
Пак ви изгубих... Embarassed

Нели, пак си направила страхотна тема!  bouquet

Аз не гласувах в анкетата, че смятам да захранвам Нико късно и по Baby-led weaning, та ще му приготвям зеленчуците сама и пюрета не мисля да купувам... Peace

Общи условия

Активация на акаунт