Би Ти Ви - " Защо се отприщил гняв срещу медията ??? "

  • 9 398
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 462
БНТ, БТВ не ги дишам от години. Няма нищо общо с това отразяване, но личното ми мнение е, че е най-лошия новинарски блок.

# 16
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Аз гледам новини основно по канал 1.Най-достоверни ми се струват.Пък и все пак това ни е националната телевизия.

# 17
  • Мнения: 1 195
Не много отдавна, Миролюба Бенатова се беше изцепила пак крайно неадекватно с един репортаж във връзка с убийството на Яна Кръстева.
точно след това спрях изцяло да гледам тази глупава тв, за това и не ми е ясно какво точно се е случило Confused сега ще потърся въпросния репортаж..

# 18
  • Мнения: 234
Какво е казала

# 19
  • Мнения: 17 987

Не помня дума по дума, но наистина сякаш и беше жал за опожарената кирова къща, упрекваше подпалвачите....наистина останах с впечатление, че Киро и е пръв приятел и тя скърби за него. Явно не съм го усетила само аз така

# 20
  • Мнения: 11
Защото са гадни продажни проамерикански ГЪЗОЛИЗЦИ и предатели, затова!!!

# 21
  • Мнения: 60
много нагло добиче е Бенатова , винаги , а сега прекали
а бТв западна след като Мърдок я оттегли , БосфорТв е много точно определение тях...

 

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Айде, айде.

Без ка я квалифицирам Бенатова, само ще ви припомня, че във Видинско ли беше, къде ли, в една от ромските махали, замалко да я утрепят пред камерата. Репортажа трябваше да бъде за продажба на фалшиви лични документи.

Не се подлага тя на никой.

# 23
  • Мнения: 234
Да й издигнат паметник . "Мъченица пред камера " Wink

# 24
  • Мнения: 1 517
Ето го въпросния репортаж

# 25
  • Мнения: 198
И аз гледам Канал 1, когато искам да чуя просто новини и информация. Предпочитам ги. Пускам и БиТиВи и Нова понякога, но доста рядко, общо взето не мога да ги дишам. Нова са по-добре като водещи, но са като черна хроника.
БиТиВи ги пропускам през ушите си, особено въздишковия напън на Сандвич и мъртвешкия тон на Миролюба.

# 26
  • Мнения: 5 062
На Бенатова не й е първият гаф. Доста простовато момиче е, с големи претенции- не знае кога и как се говори. За съжаление търсенето на сензацията и фрапирането ще става все по- използван похват от журналистите за сметка на сериозната, разследваща журналистика.
 
Колкото до това кои новини да се гледат- ами никои. Особено в месеците около изборите. Работата ми е такава, че се занимавам с медии и знам за какви цифри става въпрос. По закон трябва да се оповестяват публично и да ги има качени в сайтовете на медиите, но уви- няма ги. Затова си чета за себе си информационни агенции. И то не всички, защото и една част от тях платените репортажи преобладават.

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да й издигнат паметник . "Мъченица пред камера " Wink

Ами, издигни й!

# 28
  • Мнения: 373
Миролюбка и аз не я харесвам.Все повтарят "всички гледни гледни точки", но в нейните репортажи винаги е нейната гледна точка. Спрях да гледам телевизия преди много години, информирам се от интернет основно, но в кратките засечки, когато надам едно ушо към телевизора, или се забавлявам с новини или с репортери.По БТВ има доста хумористични новини в края на емисията им-това ми харесва.  Wink Както и доста кукувски синоптик-фен съм му  Laughing

# 29
  • Мнения: 693
Може ли линк с репортажа който толкова ви е възмутил? Аз нямах възможност да гледам телевизия по това време,  прецъках почти всичко на сайта на бтв, но нещо не можах да се възмутя ...за кое отразяване точно става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт