Ти си мъж..;)

  • 8 706
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 175
Да бе ясно, че всеки ще си го тълкува по свой начин..интересна ми е мъжката гледна точка обаче..Wink

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
зависи дали ще ти го каже мъжът ти или приятел  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 23 097
Ахахаха, ако ми го каже мъжът ми - лошо  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 175
зависи дали ще ти го каже мъжът ти или приятел  Peace

И двамата..)

# 19
  • Мнения: 2 510
Защо трябва да се гордеем като ни нарекат мъж, мъжко момиче. Все още ли сме толкова зависими от фалоса? Вече дори и пикаем прави.
Лъжеш, Трещерице
smile3509
без снимки не вЕрвам Wink
Ако вече не можеш да клекнеш...

Не ми харесва да ме наричат "мъжко момиче" / мъж не съм чувала/.
Обикновенно хората които го използват /мъжете / са по-слаби дори и от жени. Това ми идва като ласкателство на тяхното самолюбие.

# 20
  • Мнения: 12 666
Не сте ли виждали  това

# 21
  • София
  • Мнения: 23 097
Трещи, виждала съм - на снимки, но разбрах, че не било много удобно  Joy Иначе с удоволствие щях да го ползвам в обществени тоалетни.

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Мен до раждането са ме смятали да съм момче, дори момчешкото име е било ясно (за момичешко не са имали никаква идея), та може и да съм повече с мъжко мислене, отколкото с женско. Ама, ей на, изненадАла съм ги!  Laughing Така че не бих приела негативно, ако някой ми каже, че съм мъж.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 656
"Ти си мъж" ми звучи като антикомплимент  Rolling Eyes , шма прощава отсрещния пол Simple Smile Имам един приятел, който често ми казва "ти си пич", в началото се дразнех, но вече приемам идеята, с която го казва Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 947
Днес чух това за себе си..и го споделям..в контекста на темата за "силните" жени..
Държа да споделя - беше си комплимент..
А сега де..?Wink

Мда, понякога не самите думи са важни, а какво точно се влага в тях. Щом е било комплимент - значи всичко е ОК.  Laughing
И аз съм чувала, че съм пич. В моменти, когато съм се справяла добре с наистина тежки задачи например. Когато съм успявала да озаптя разни събития, в които други са се проваляли.

# 25
  • Мнения: 1 210
Липса на въображение, финес и дар слово е да наречеш една дама "мъж" или "пич". Аз съм силна жена, от решенията ми зависят доста мъже, но никой не си е и помислял да ме нарече така (всъщност за помислянето не мога да бъда сигурна). Сигурна съм обаче, че изброените недостатъци са често срещани сред мъжете, така че при добро чувство от тяхна страна се налага да бъдем снизходителни Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 217
Все пак изразите " Ти си мъж/мъжко момиче" и "Ти си пич" са с положителен заряд и изразяват възхищение от забележителна постъпка, дума, жест и май са утопично свързани с фалоса....Тук са заложени отвековните достоинства на "воина, рицаря и джентълмена" newsm78 Демек, нЕмат много общо с днешните мъжленца...
Кога казват на една жена: Ти си истинска Жена..... newsm78 М?
И що не казват никога на готин и свестен мъж: Ти си цяла жена...М?

# 27
  • Мнения: 7 947
Защото жената принципно се отъждествява с красота, а мъжът - със сила  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 23 097
След години може пък да е голЕм комплимент за мъжете, ако им кажат, че са истински жени. Май натам е тръгнала работата  Joy

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 364
То на мъжете тип "мухльовци" обикновено не "жени" ами онази звучна думичка с "п", която обозначава женски полов орган, им казват.

Общи условия

Активация на акаунт