Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Миналото винаги ще ни преследва...~ *9*

  • 28 145
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 15
Готова съм със субтитрите на първа част, захващам се с втора.

А това с вкуса на масовия турски зрител сме го коментирали и за жалост няма да го променим, в нета публиката е друга, но от нея не зависи рейтинга на сериалите.
И при филмите им е така, не случайно няколко предавания правят за това, като тези в които участват Джансел и Серкан. По различните филми, колкото и стойностни да са не се гледат, зрителите предпочитат забавления като за маса или за фотьойла. Mr. Green

Ами сигурно докато спонсорите дават пари. Интересно ми е, че в този филм има много малко реклами, изглежда схемата за финансиране е по различна.  newsm78 newsm78

# 436
  • София
  • Мнения: 7 895
Реклами почти няма като за турски сериал. Друг филм по тази телевизия не гледам и не мога да направя съпоставка дали това е практика на Star TV newsm78

# 437
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Интересно ми е, че в този филм има много малко реклами, изглежда схемата за финансиране е по различна.  newsm78 newsm78

Реклами почти няма като за турски сериал. Друг филм по тази телевизия не гледам и не мога да направя съпоставка дали това е практика на Star TV newsm78

И на мен ми е направило това впечатление защото гледам и друг филм, ако пуснат реклама то е на филм който се дава по тази телевизия, рядко пускат някоя друга реклама.


Последна редакция: ср, 05 окт 2011, 00:54 от vania_e

# 438
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Голяма разлика има в рейтига .Миналата седмица  в А/В бяхме на 5-то  място , вчера на 13 -то  #Crazyа и не съм на ясно след колко такива рейтинги се прекратява със сериала Mr. Green

Обикновено при три последователни ниски рейтинги започват с някои промени ден, час на излъчване , прекъсване за седмица до като се реши какво да правят. Но тук с тази телевизия има нещо което не мога да го разбера както разбрахме тя е също на канал Д, а там се излъчва най-гледания сериал по това време от години. Другото което е филма е на една и съща продукция с "Невъзможно е без теб" защо и двата филма се дават в понеделник по едно и също време.

# 439
  • София
  • Мнения: 5 334
Успях да изтегля пети епизод - ще го гледам довечера. Стискайте палци дотогава да се оправя с интернета си. Praynig Praynig Praynig

# 440
  • София
  • Мнения: 30 253
хммм  Thinking Нисък рейтинг  newsm78 Явно не е това формулата, ще видим какво ще измислят сценаристите  Rolling Eyes

Шатци, аз мисля, че снимките са от ЛП. На втората снимка вдясно се вижда зелената постройна на разсадника на Зейнеп  newsm78

# 441
  • Мнения: 510
И на мен не ми хареса рейтингът .
Дали обаче другите им филми са с по добър рейтинг през седмицата?
За петък и събота знам ,че имаха добър рейтинг.
Освен това, това не е от най гледаните телевизии в Турция така ,че може би могат да си позволят и по нисък рейтинг. newsm78 newsm78 newsm78

В последно време много се говори за скандала с Езги  а филма който снима е втори сезон,но аз сякаш не го виждам в най добрите, нито телевизията в която се излъчва,така че зависи за какво се бори самата телевизия.

# 442
  • София
  • Мнения: 30 253
какъв е този скандал? Пак съм изпуснала  Embarassed

# 443
  • София
  • Мнения: 5 334
И на мен не ми хареса рейтингът .
Дали обаче другите им филми са с по добър рейтинг през седмицата?
За петък и събота знам ,че имаха добър рейтинг.
Освен това, това не е от най гледаните телевизии в Турция така ,че може би могат да си позволят и по нисък рейтинг. newsm78 newsm78 newsm78

В последно време много се говори за скандала с Езги  а филма който снима е втори сезон,но аз сякаш не го виждам в най добрите, нито телевизията в която се излъчва,така че зависи за какво се бори самата телевизия.

Сериалът на Езги е "Лейля и Меджнун" - най-голямата османска любовна история, само че в модерен вариант. Нещо като турските Ромео и Жулиета. И аз очаквах по-голяма гледаемост на този сериал (една секунда не съм изгледала от него), предвид любовта на турците към двамата герои, ама йок. Както и "Тополчице моя" - и тя не е с никак висок рейтинг. Rolling Eyes

# 444
  • Мнения: 510
какъв е този скандал? Пак съм изпуснала  Embarassed

Езги е била нападната май от партньора си на снимачната площадка.
Имало е физически тормоз.
От статиите обаче не разбрах да ли са имали връзка и кой с кого.

# 445
  • София
  • Мнения: 7 895
какъв е този скандал? Пак съм изпуснала  Embarassed

И аз изпуснах същината , но май става въпрос за побой на снимачната площадка  newsm78 а може и да не ми го е превел правилно гугъл. Mr. Green

Цитат
От статиите обаче не разбрах да ли са имали връзка и кой с кого.

И аз така  Joy Joy Joy Joy Joy

# 446
  • София
  • Мнения: 30 253
if-73  Shocked екипът къде е спал  ooooh!

Ваня е писала, че сериалът на Нургюл го местят в по-късен час заради еротични сцени. Ако му се вдигне рейтинга, значи това е формулата, да се мятат и нашите и готово  Joy

# 447
  • Мнения: 510
Мише, тя Нюргюл е специалист по тия сцени.
При нашите едва ли ще има нещо подобно.
От Фахрие не очаквам такива изпълнения.
Мюге не съм я гледала.
Ако си дубльорка може и да се получат нещата. hahaha Joy Joy
Е Джансел може и да се жертва с  такива хубави мацки. hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
Пънар няма да гледа епизода и готово. hahaha Joy Joy Joy

# 448
  • София
  • Мнения: 30 253
Мише, тя Нюргюл е специалист по тия сцени.
При нашите едва ли ще има нещо подобно.
От Фахрие не очаквам такива изпълнения.
Мюге не съм я гледала.
Ако си дубльорка може и да се получат нещата. hahaha Joy Joy
Е Джансел може и да се жертва с  такива хубави мацки. hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
Пънар няма да гледа епизода и готово. hahaha Joy Joy Joy


абе за реитинга Фахрие трябва да се прежали, няма да й е толкова лошо  Laughing Ако не, хуквам аз  Laughing

# 449
  • Мнения: 15
И аз мисля, че няма да се дърпа, то е грехота, при такъв партньор...,  Joy hahaha hahahaонова изказване е от декември, а тогава е имала бурна връзка с ревнивия кюрд.

Общи условия

Активация на акаунт