Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 21

  • 63 895
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Както се очакваше Ибро се оправда ,и Хюрем пак загуби крехкото доверие на Хатидже
Не,че и трябва де,но трябваше по тънко да пипа

# 646
  • Мнения: 683
Ib: Ne razumijem.
Hat: Ko je žena u lovačkoj kući?
Ib: Kako...?
Hat: Odgovori mi, ko je ta žena?
Ib: Nije to što mislite, sultano...
Hat: Tačno je, znači... I ti tamo ideš?
Ib: Nije to što mislite, sultano...
Hat: Ko je ta žena?
Ib: Državna je tajna, trt-vrt
Hat: Država sam ja, ne zaboravi, ako me izgubiš, izgubićeš mnogo...
(Nig prisluškuje)

Zum ulovi smotanu džarijicu s pismom, bingo!

Hat: Ovako mi uzvraćaš, Ib
Ib: Nemojte reći nešto zbog čega ćete se kajati
Hat: Da ne ispadne da ću se zbog tebe kajati

Gulf tjera Nig s vrata...

Ibrica pjeva kao slavuj – priču koju znamo, još joj kaže da se raspita kod SV... Pa onda ide kod bebe... Hat ostala paf.

SV i drago kamenje (Zum ne hoda, plovi po sobi), dolazi inkriminsano

Ne mogu više trpjeti, amb je otjerao, molim javite Fredu da učini sve što zna da me spasi, SV uživa da me muči, ubiću se ako se ovo nastavi... Pravom Suliju nije trebao prevodilac za ovo! Mrgudajli

Hat moli za oprost Ib, sad se stidi... eto, da nije čula od Hr... Ib je uvjerava da za njega postoji samo jedna žena.... Kaže joj da mora u Maraš, Hat nije svejedno... Pa opet histeriše, te bila sama tokom trudnoće, te sad ide samo što je rodila...

Val se ne dopada kako Hat izgleda, SV Yelling na Mustafu (hahaha, Izzieino pismo i muška sujeta, Laughing ) Ide malo discipliniranja (kako ono bješe onaj mali policajac?)

Гугъл

МЗ: Не мога да разбера.
Hat: Кой е жената в ловна хижа?
МЗ: Как да ...?
Hat: Отговори ми, който е тази жена?
МЗ: Това е не това, което мисля, султан ...
Hat: Това е вярно, това означава ... И да отидете там?
МЗ: Това е не това, което мисля, султан ...
Hat: Коя е тази жена?
Ib: Държавните тайни, TRT-градина
Hat: Държавата съм аз, не забравяйте, че ако загубя, izgubićeš още ...
(Nig подслушване)

За улов сгънати džarijicu с писмо, бинго!

По този начин ние Hat въздаде, Ib
МЗ: Не казвам нещо, което да съжалявате
Hat: Не го пуснете, защото ще съжаляваш

Персийския залив избутва вратата Nig ...

Ibrica пее като славей - историята знаете, тя все още се казва, да се консултирате с SV ... Така той отива при бебето ... Hat flummoxed.

SV и скъпоценни камъни (Zum не ходят, отидете една стая), има inkriminsano

Вече не мога да търпя, AMB е преследван, моля свържете се с Фред да се направи всичко, което знаете, за да ме спаси, SV се радва, че ме притеснява, аз ще го убие, ако това продължава ... Suliju закон не трябва да има преводач за това! Mrgudajli

Hat моли за прошка Ib, сега се срамува ... Е, тя не е чувал за Хр ... Ib е сигурен, че за него има само една жена .... Тя казва, че тя е в Марас, Hat е все още ... И все пак histeriše, и е бил сам по време на бременност, а сега отива само за раждане ...

Вал не харесва тази шапка изглежда, SV крещи Мустафа (хахаха, Izzieino писмо и мъжки суета, смеейки се) отива малко дисциплина (както bjese малкото полицай?)

# 647
  • Мнения: 9 798
Защо се ядоса СС на Мустафа newsm78
четях в темата и пропуснах началото на скандала...

# 648
  • Мнения: 683
Да отразя и мъжете от балкона с една снимка  hahaha Joy

# 649
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Lilims  не стана ясно ,питаше го нещо ,а Мустафа се разсърди  и тръгна ,не го послуша ,затова се развика но по точно в преведената серия ще видим

# 650
  • Мнения: 683
Kod Grittija, došao je Fred... Gr pita zašto je došao, opasno je. Ovaj kaže da je došao inkognito, ne vjeruje ambasadorima, traži da ga odvedu kod Iz... Koja, btw, uči turski brže od Tzipore i sve vas zajedno... Dolazi SV, baca joj pismo...

Gritti ne smije odvesti Freda, ubiće ga SV. Fred mu nudi sve...

Iz: Ja sam ga napisala
SV: O meni mislite ovako?
Iz: Čak sam bila umjerena...
SV: (iz trejlera o barbarima i zapadnjacima)

Hat trči kod Val, žali se što SV šalje Ib u boj, moli majku za pomoć...

Oho, avansovala nam Nigar, obukli je u harem-agu Laughing Đul i Gulš je pitaju kako joj je tamo (nebitno1234, ne sviđa mi se kako su je očešljali)

SV tjera Zum vani, ali on mora prenijeti da ga Val hitno treba...

Gritti dovede prerušenog Freda do polovine puta pa ga uči šta da kaže stražarima: Sum-bul a-ga in-džir jol-la-di Laughing (Zum vam je poslao smokve Laughing )

Ib šalje Zum po Hr...

Gulf javlja Hat da je bebi loše, gori u vatri....

Val kod SV, lobira za Hatidžu...

Hat očajna, ljekarka nije optimistična...

Ib na balkonu, dolazi Hr

Hr: Pašo? Poželjeli ste me?
Ib: Kako si saznala?
Hr: Šta?
Ib: Znaš ti dobro, ne glumataj!
Hr: Ljubavnicu iz lovačke kuće? Ptice mi javile, ovdje nema tajni
Ib: Ne vjeruj pšticama, zavrnuću im vratove
Hr: U ubijanju si prvi, znam
Ib: Pusti me na miru... (trejler – tvoja i sudbina tvoje djece je u mojim rukama)
Hr: Ništa više ne možeš dokazati
Ib: Ne budi sigurna u to

Lobiranje, vol 2. SV ne želi da odgovori, odluka je pala, Ib ide. SV: Zar ću državne stvari voditi ženskim mozgom? (cure, đe je ona oklagija?)
Val: Ko si ti? Onaj odjutros što Yelling na Mustafu, što se sad pravi važan, nije moj sin...
SV: bla-bla-bla (koliko sam ljuta, ne sjećam se šta sve reče!)
Val: To nisi ti, kad vidim ovu tvoju mračnu stranu, vidim tvog oca... I to me plaši
SV (vidi: prva epizoda)

Google

В Grittija, дойде Фред ... GR попита защо е дошъл, това е опасно. Това казва, че той дойде инкогнито, аз не вярвам, посланици, се стреми да го вземе от ... Което, между другото, да научат турски бързо, отколкото Ципи и всички вие заедно ... Очаквайте SV, я хвърля едно писмо ...

Gritti не се Фред, аз ще го убие ST. Фред му предложил всички ...

От: Написах я
SV: Мисля, че по този въпрос?
От: Дори бях умерен ...
SV: (trejlera от варварите и западняци)

Hat работи във Вал се оплаква, че ST Ib изпратени в битка, пита майка си за помощ ...

Oho, ние avansovala Nigar, облечени в харем-ага Вижте Djul Guls и се чуди как тя беше там (nebitno1234 не харесват начина, по който е пенирани)

SV прави увеличение, но той трябва да предаде, че спешно трябва да Вал ...

Gritti прикрито Фред изведе половината път и го учи какво да кажа на охраната: Sum бул-а-GA-в Džirlo Йол-ла-ди Вижте (Zum сте изпратили фиг смее се)

МЗ изпраща Zum от Хр ...

Персийския залив Hat съобщава, че бедните бебе, горят в огъня ....

Val на SV, лобиране за Хадиджа ...

Hat отчаяни, лекувани с не оптимист ...

Ib на балкона, идва Хр

HR: Paso? Ти ме иска?
МЗ: Как научихте?
HR: Какво?
МЗ: Вие знаете много добре, а не glumataj!
HR: господарка на къщата лов? Bird ми каза, че няма тайни
МЗ: Не вярвам, че pšticama, zavrnuću вратовете си
HR: Във вас убийството първо място,
Ib: Оставете ме на мира ... (Трейлър - твое и съдбата на децата си в ръцете ми)
HR: Нищо не можеш да докажеш
МЗ: Не бъдете сигурни, че за

Лобиране, том 2 SV не искате да отговорите, бе взето решение, Ib отида. SV: това е състояние на нещата ще доведе до мозъка на жените? (момичета, когато това точилка?)
Val: Кой си ти? Той odjutros ви крещи на Мустафа, което е важно точно сега, а не сина ми ...
SV: дрън-дрън-дрън (доколкото аз съм ядосан, не мога да си спомня какво всички, каза той!)
Val: Това не си ти, когато видя вашата тъмна страна, виждам баща си ... И това ме плаши
SV (виж първия епизод)

# 651
  • Мнения: 9 798
siren62  Hug мерси- глезанчо си е Мустафа- но на  султана не му минават тия Mr. Green

# 652
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
И пак серията свърши с монолог на СС ,повече място му отделят този сезон ,и по малко харемски истории показват
А принц Фредерик ,ще го раздава като Супермен и Батман ,сам тръгна да спасява принцесата

# 653
  • Мнения: 683
adi_h, ceco_gechev, cheri, d-diana, didi777, dobi-57, Gawina, korint, selina62, shandi, stelibeli, vessis, zlataleks, zmeikata, юнона_60 (+ 14 Скрит/и) и 23 Гости преглежда(т) тази тема.

Благодаря на всички, които гледаха с нас   bouquet Слагам любимата си снимка от тази вечер за всички вас. Ако някой все пак иска да преведе на нормален български текстовете от хърватски ще съм му благодарен  Peace

# 654
  • Мнения: 197
Благодаря за преводите !

Да се надяваме, че детенцето ще оживее. Хюррем започна да излъчва достойнство. Още от начало бях почитателка на историческата Хюррем, а вече и на нашата Хюррем.

# 655
  • Мнения: 13 652

Ани, благодаря ти за снимките и за хърватските текстове.  Hug
Нямам понятие от хърватски, но Гугъл бей, както го наричаш, е по-зле и от мен.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

След този доста драматичен и за мен - много дълбок и смислен епизод, изчетох една комедия с пуделче (Изабел), със Zoom, laptop, SV, M3, Персийски залив и какво ли още не... Joy hahaha Joy Фантастично!

Жалко, че нашият Ибрахим, Емел и Севи ги нямаше поне за малко да ни подскажат по нещо. Cry Cry
Но дори и без диалозите, отново разбрах колко голям артист е Халит! Heart Eyes Heart Eyes Просто не може да се сравнява с останалите!   bouquet
А Хюрем все по-добре играе.  bowuuМоже би има влияние от партньора си - не знам, но изпълнението й започва да ми харесва.  bouquet

# 656
  • Мнения: 3 555
Цитат
Цитат на: jupetrov7  
Ани, благодаря ти за снимките и за хърватските текстове.  
Нямам понятие от хърватски, но Гугъл бей, както го наричаш, е по-зле и от мен.    

След този доста драматичен и за мен - много дълбок и смислен епизод, изчетох една комедия с пуделче (Изабел), със Zoom, laptop, SV, M3, Персийски залив и какво ли още не...    Фантастично!

Жалко, че нашият Ибрахим, Емел и Севи ги нямаше поне за малко да ни подскажат по нещо.  
Но дори и без диалозите, отново разбрах колко голям артист е Халит!   Просто не може да се сравнява с останалите!  
А Хюрем все по-добре играе.  Може би има влияние от партньора си - не знам, но изпълнението й започва да ми харесва.  
И моето впечатление е подобно.
Отново вълнуващ епизод. По отношение на превода от Гугълчо - имаше и "преносим компютър" дори  Joy Joy Joy. Стана като в шоуто на Беяз, но не беше толкова зле  #Crazy newsm78, благодаря   bouquet Peace Hug

# 657
# 658
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Снощи не можах да гледам серията, днес пак няма да мога.  Sad
За интересуващи се излезе руския превод на 28 серия. http://vkontakte.ru/club23356486?z=video24599835_161193519%2F7f84c4cd446d9d0bb7
Но и нея ще я гледам чак в понеделник.
Приятен уикенд на всички.   bouquet
Дано като се върна да има и превод на български.  Peace
Ани, скъпа когато стане тогава.  Wink И надявам се не се сърдиш че сложих линка към руската версия.  Praynig

# 659
  • Мнения: 683
Корделия, в никакъв случай  Peace Аз щях да сложа линка, но не беше готова днес   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт